Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13

Thread: Kaleciye(!) Dikkat...

Apprentice
    o neki ya. Top kalecinin dibine geliyor kaleci yerinden kımıldamıyor.Rakibin fw oyuncusu gelip golü atıyor direk. Kaleci 18 çizgisinden çıkıp topu almıyor bile.Çok saçmalık var oyunda.Mesela topu çalıyorsun rakibin ceza sahası önünde topu alır almaz canlı animasyon gidiyor bi bakıyorsun rakip senin kalene şut çekerken görüyorsun.Oyun senaryo üstüne kurulu.Kazanan önceden belli bir oyun .Kazananın önceden belli olmasını kanıtlar birçok durumlarada şahit oldum. maç 80.dakikada Ana sayfaya dön ekranı geldi. 80.dk oyun 1-1 iken ana sayfaya dön dediğimde maçı 2-1 kaybettiğimi gördüm. takımların kaderlerini üst yönetimdeki güncellemeleri ayarlıyanlarmı yapıyor acaba.Acaba bu yüzdenmi hep viatnamlılar torpilli ?

Apprentice
    bu resmi ben attım destek ekibine ve dedikleri şu ofsayt taktiğiniz açıktır kalecinizi ona göre ayarlayın..

Allah bunlara akıl fikir versin gerçekten.. dediklerimle zaten karşıdaki şahıs dondu kaldı ne diyeceğini bilemedi.. yazık gerçekten bir oyun saçmalnır da bu kadar saçmalanmaz..

vermiş olduğum cevap: eğer ofsayt taktiği kaleciyle yapılıyorsa o zaman diğer oyuncular neden var? ya da ofsayt taktiği (genellikle)defans oyuncu ile yapılırken kaleci durduk yere kalesini niye bırakıp gidiyor?

hiç fark ettiniz mi bilmiyorum ama kaleciler üstlerine gelen her şutu neden gol olarak yiyor, bir tane bile tutamaz mı topu? ki üstüne gelen topu yumruklasa bile 30 40 metre öteki şutu çeken adama top tekrar geliyor bumerang mı bu top geri oraya geliyor ve tekrar vuruyor kaleci şutu kurtardığı yerde duruyor ve tuttuğu topu bu sefer tutamayıp gol yiyor bu nasıl bir saçmalıktır? kaleci en azından tehlike yerinden uzaklaştırır topu taç çizgisine doğru falan ama bunda öyle bir şeyde yok..

kısacası oyun iyice saçmaladı, oynayanlarda bence artık dikkat etsin her şeye ve başlayacak olanlar da tavsiyem hiç başlamasın çünkü gün gelecek herkes bırakacak demişti dersiniz..

Apprentice
    Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    bu resmi ben attım destek ekibine ve dedikleri şu ofsayt taktiğiniz açıktır kalecinizi ona göre ayarlayın..

Allah bunlara akıl fikir versin gerçekten.. dediklerimle zaten karşıdaki şahıs dondu kaldı ne diyeceğini bilemedi.. yazık gerçekten bir oyun saçmalnır da bu kadar saçmalanmaz..

vermiş olduğum cevap: eğer ofsayt taktiği kaleciyle yapılıyorsa o zaman diğer oyuncular neden var? ya da ofsayt taktiği (genellikle)defans oyuncu ile yapılırken kaleci durduk yere kalesini niye bırakıp gidiyor?

hiç fark ettiniz mi bilmiyorum ama kaleciler üstlerine gelen her şutu neden gol olarak yiyor, bir tane bile tutamaz mı topu? ki üstüne gelen topu yumruklasa bile 30 40 metre öteki şutu çeken adama top tekrar geliyor bumerang mı bu top geri oraya geliyor ve tekrar vuruyor kaleci şutu kurtardığı yerde duruyor ve tuttuğu topu bu sefer tutamayıp gol yiyor bu nasıl bir saçmalıktır? kaleci en azından tehlike yerinden uzaklaştırır topu taç çizgisine doğru falan ama bunda öyle bir şeyde yok..

kısacası oyun iyice saçmaladı, oynayanlarda bence artık dikkat etsin her şeye ve başlayacak olanlar da tavsiyem hiç başlamasın çünkü gün gelecek herkes bırakacak demişti dersiniz..
    Daha neleri varya. Kaleci ile karşı karşıya olan oyuncu şut çekmek yerine topu birden orta sahaya geri pas veriyor %115 gücündeki oyuncum yapıyor bunu.Oyun gerçekliğini ciddi derecede yitirdi.Artık pc oyunu oynuyorum menagarlik oyunu olarak.Hiç değilse takdik ve emeğin hakkını veriyor oc oyuları.

Page 2 of 2 FirstFirst 12