Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 35 of 35
Like Tree7Likes

Thread: Top Eleven 2019

 1. #31
  Apprentice Anarşi's Avatar
  Join Date
  Feb 2019
  Location
  Konya / Türkiye
  Posts
  258
  Quote Originally Posted by jakop_b View Post
  Hücum oynamadığını düşünüyorum ben. Çok fazla atak da yapmadı zaten. Ok hiç kullanmadım şimdiye kadar pek etkisi olduğunu da düşünmüyorum bu oyunda. Benim dizilişim 4-5-1 (V diye geçer bu oyunda ) DMC ve DR, DL kullanıyorum. Uzun pası tercih etmiyorum. Genelde kısa pas bazen karışık, maç içinde değiştirdiğim oluyor. Yani maçın berabere bitmemesi için her şeyi yaptım ama Neyse önümüzdeki maçlara bakacağız.
  Kısa pas oynuyorsun, sen kanatlardan oyna denediğimde, motor kısa pası ortadan oynatıyor ve senin amc ve 2. Bir forvetin yok, senin takım uzun oynar hatta kısadan daha iyi oynar gerekli becerileri yüksek ise. Oklar işe yarıyor ama, oyuncuya 2.bir talimat vermiş gibi oluyor, bu yüzden yaratıcılık özelliğinin yüksek olması lazım. Dc de kontraya düşmemek için kullanıyorum, maç içinde takipte dmc yoksa amc ye de kullanıyorum.

 2. #32
  Newbie
  Join Date
  May 2017
  Location
  Denizli, Türkiye
  Posts
  37
  Quote Originally Posted by Anarşi View Post
  Tam çözemedim, daha 4 maç yaptım ama sanki genel kalitesi yüksek takımlara avantaj sağlıyor gibi, benim takım mutant, normal takımlar 2 maçta zorladı, genel kaliteleri %6 fazla olanlar deplasmanda berabere bitti. 109 benim takım rakip 159 ilk maç 5-3 aldım, rövanşta 3-1 yenildim, muhtemelen şampiyonluğu kaybettim. Oyuncu gelişiminde sanırım makası daraltmışlar, 3 bölüm ortalamasında fark açılmıyor, griye bassanda almıyor, 1 oyuncuda denedim ama oyuncu kaliteli. Biraz zaman geçsin gözlemleri paylaşırım. Birde bugün Fed maçında takıma müdahale edemedim,
  Maç motoru seni de trollemiş olmasın Federosyon maçında dediğin olabilir. Benim de oyuncu değişikliğini yaptırmadı. İlk yarı sonunda değiştirdiğim oyuncu 77. dk da oyuna girdi. Bir şeyler yapıyorlar yine bakalım çıkar yakında.

 3. #33
  Newbie
  Join Date
  May 2017
  Location
  Denizli, Türkiye
  Posts
  37
  Genelde pas oyunu oynamayı sevdiğim için, oyuncuların pas özellikleri daha gelişmiş durumda, yaratıcılık benim için çok önemli özellik olmadı şimdiye kadar. Söylediklerini deneyip gözlemlerim benim takım için, bakalım sonuç ne olacak. AMC' yi aynı şekilde ben de kullanıyorum maç içerisinde gidişata göre, hatta forveti çiftlediğim oluyor, ama böyle saçma sonuçlar alınca insan bi soğuyor tabi oyundan.

 4. #34
  Apprentice Anarşi's Avatar
  Join Date
  Feb 2019
  Location
  Konya / Türkiye
  Posts
  258
  Oyun rehberinde yaratıcılık yani zihinsel özelliği bu şekilde tanımlanıyor, FM de oynamıştım, taktiklerde onunda etkisi var. Şuan bir maç daha yaptım ve kesinlikle maç motorunda değişiklik var.

 5. #35
  Apprentice Anarşi's Avatar
  Join Date
  Feb 2019
  Location
  Konya / Türkiye
  Posts
  258
  Maç motoru değil, animasyonu bozmuşlar. Normal kısa oyunu, dl Dr ileri ok verdim, rakip sert hucum her iki kanattan şeklinde görüyor, sizde izlediğiniz maçlarda sistem ve değişiklikleri paylaşırsanız muhasebesini yapalım

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234