Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 35
Like Tree7Likes

Thread: Top Eleven 2019

Apprentice Anarşi's Avatar
    Quote Originally Posted by jakop_b View Post
    Attachment 119798

Bu da az önceki şampiyonlar ligi maçım. 1-0 ya da 2-1 yensem tur atlayacağım. Ama nedense istatistiklerde de ezici şekilde üstünlüğüm olmasına ve maçı takip etmeme rağmen 1-1 kalıp eleniyorum. Rakibin bir tek kaleyi bulan şutu gol oluyor!!! Yani beni yine şaşırtmıyor Nordeus. Saygılar sistemin azizliği
    Genel kaliteler kaç? İkinizde uzun pas oynamışsınız.

Maç motorunda oynama var 2 gündür.

Newbie
    Quote Originally Posted by Anarşi View Post
    Genel kaliteler kaç? İkinizde uzun pas oynamışsınız.

Maç motorunda oynama var 2 gündür.
    %100-%105, pas stili karışık.

Ozaman pas yönü ve orta sahanda sıkıntı var, dizilişler nasıl? Rakip ne oynadı,

Newbie
    Ozaman pas yönü ve orta sahanda sıkıntı var, dizilişler nasıl? Rakip ne oynadı,
    Rakip pas yönü karışık oynadı, hem ortadan hem kanattan atak yaptı, pas şekli uzun olabilir, karışık da olabilir, takım anlayışı normaldi, (tabi simülasyon çok önemli değil senin dediğine göre, ben simülasyona göre söylüyorum) ortasahada ne gibi sıkıntı olabilir? 24 şut çekmişim, 9' u kaleye tutmuş.

Tespitin gayet dogru ben similasyon için bir açıklama yapmadım. Rakip hucumda oynamış olabilir, izlemediğim için yorum yapmadım. Ortadaha şu şekilde, Ok kullanıyorsan, yaratıcılık yüksek olması lazım, ben orda eksik yazmışım, dr-dl kullanıyorsan ve orta özelliği düşükse, dmc de yoksa, uzun oynamak pas isabetini düşürüyor. Orta bizim düşündüğümüz anlamda değil de uzun pas anlamında.
    jakop_b likes this.

Rakip normal oynadıysa terk edilmiş takımda, presi düşük yapıp normal oynamayı denedin mi?

2 gündür maç motoru ve oyuncu gelişiminde değişiklik var,

Benim similasyon la alakalı söylediğim, senaryolar, gol kaçırması vb.

Newbie
    Tespitin gayet dogru ben similasyon için bir açıklama yapmadım. Rakip hucumda oynamış olabilir, izlemediğim için yorum yapmadım. Ortadaha şu şekilde, Ok kullanıyorsan, yaratıcılık yüksek olması lazım, ben orda eksik yazmışım, dr-dl kullanıyorsan ve orta özelliği düşükse, dmc de yoksa, uzun oynamak pas isabetini düşürüyor. Orta bizim düşündüğümüz anlamda değil de uzun pas anlamında.
    Hücum oynamadığını düşünüyorum ben. Çok fazla atak da yapmadı zaten. Ok hiç kullanmadım şimdiye kadar pek etkisi olduğunu da düşünmüyorum bu oyunda. Benim dizilişim 4-5-1 (V diye geçer bu oyunda ) DMC ve DR, DL kullanıyorum. Uzun pası tercih etmiyorum. Genelde kısa pas bazen karışık, maç içinde değiştirdiğim oluyor. Yani maçın berabere bitmemesi için her şeyi yaptım ama Neyse önümüzdeki maçlara bakacağız.

Newbie
    Rakip normal oynadıysa terk edilmiş takımda, presi düşük yapıp normal oynamayı denedin mi?

2 gündür maç motoru ve oyuncu gelişiminde değişiklik var,
    Genelde alçak presle başlıyorum maçlara, gidişata göre değiştiriyorum. Değişiklikler ne senin gözlemlediğin?

Tam çözemedim, daha 4 maç yaptım ama sanki genel kalitesi yüksek takımlara avantaj sağlıyor gibi, benim takım mutant, normal takımlar 2 maçta zorladı, genel kaliteleri %6 fazla olanlar deplasmanda berabere bitti. 109 benim takım rakip 159 ilk maç 5-3 aldım, rövanşta 3-1 yenildim, muhtemelen şampiyonluğu kaybettim. Oyuncu gelişiminde sanırım makası daraltmışlar, 3 bölüm ortalamasında fark açılmıyor, griye bassanda almıyor, 1 oyuncuda denedim ama oyuncu kaliteli. Biraz zaman geçsin gözlemleri paylaşırım. Birde bugün Fed maçında takıma müdahale edemedim,

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast