Page 11 of 49 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 485
Like Tree264Likes

Thread: Sezona 42 : 30 Jun - Kako vam ide?

  1. #101
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Shadow, probaj sa 4 4 2 da igras, ne ide ovako..

  2. #102
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    kako sam se nakupio povoljno iz ,,pregovora'' malo treningena ... petorica 6* i sestorica 5* ... LVL UP ...

    ARAFAT - Burazeru - YouTube

    organizam meso trazi ne j* kornfleks ...
    nsretkovic likes this.

  3. #103
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Liga, 2. kolo - NeYmar Naz Fc 0:1 Dream Team
    Strelac : Fletcher (Mata)
    IU : Rodriguez

    Ufff...protivnik dva nivoa viši, u potpunosti smo ga nadigrali, ali spasao ga goša koji je bio igrač utakmice...
    Kup, Kvalifikacije, Utakmica 1 - Dream Team 0:0 Maxwell FC
    Strelci : /
    IU : Vasco (Maxwell FC)

    News Flash
    Ekipa : Zadovoljan sam startom u sva tri takmičenja . Ove sezone prvi put nemamo uobičajenu formaciju, već smo raznovrsni i od protivnika zavisi kako ćemo igrati. Od igrača se trenutno izdvajaju starosedeoci, posebno napadači Téofilo Mata i Ian Fletcher koji igraju fantastično.

    Liga : Mi se pitamo , po kvalitetu smo najjači, ali opet ne smemo praviti glupe kikseve. Danas smo pobedili ekipu koja je po kvalitetu druga, ali mislim da neće predstavljati pretnju i da će imati mnogo kikseva ukoliko njihov menadžer ne promeni ultraofanzivnu formaciju 4-1MC-3-2.

    Liga šampiona : Biće zanimljivo ! Naš najveći rival Adeline FC startovala je porazom i vidim da je odmah reagovala, stigla su 4 skauta i još par igrača sa TL tako da smo sada po kvalitetu slični, mi 63,2 ona 63,1, ali ćemo mi sigurno brže napredovati. Ipak, treba obratiti pažnju na još par ekipa koja mogu napraviti iznenađenje.

    Kup : Videćemo, idemo utakmicu po utakmicu ...

  4. #104
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Bravo Aco, bravo Svajc.. Srecnom vam bilo u svim takmicenjima!

  5. #105
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Voleo bih nekog experta da mi objasni zasto moja ekipa posle fantasticne sezone ne moze gol da postigne ( tacnije napadaci ) i dalje su na 0 golova.. nema ih cak ni u komentarima... i posle sam ja ludak i debil i sve sve najgore a ocigledno SABOTIRANJE ! OCIGLEDNO ! imao sam prosle sezone 2 fantasticna napadaca sad imam 0 igrace !!! dakle 0 !!! dok odredjenim ljudima igraci bez problema igraju sve do penzije i rokaju po 30-40 golova po sezoni ... dakle voleo bih razumno objasnjenje od vas koji dobijate 300T mesecno ( da se glupirate ovde i kacite vase smesne utakmice sa 20Q slabijima ) a pogotovo od onih admincica i onih sto primaju po 500T mesecno da vidim kakav oni odgovor imaju na sve ovo.Idemo experti pokazite se.
    NTNK, acanbg and Igor Gulic like this.

  6. #106
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Bengan View Post
    Voleo bih nekog experta da mi objasni zasto moja ekipa posle fantasticne sezone ne moze gol da postigne ( tacnije napadaci ) i dalje su na 0 golova.. nema ih cak ni u komentarima... i posle sam ja ludak i debil i sve sve najgore a ocigledno SABOTIRANJE ! OCIGLEDNO ! imao sam prosle sezone 2 fantasticna napadaca sad imam 0 igrace !!! dakle 0 !!! dok odredjenim ljudima igraci bez problema igraju sve do penzije i rokaju po 30-40 golova po sezoni ... dakle voleo bih razumno objasnjenje od vas koji dobijate 300T mesecno ( da se glupirate ovde i kacite vase smesne utakmice sa 20Q slabijima ) a pogotovo od onih admincica i onih sto primaju po 500T mesecno da vidim kakav oni odgovor imaju na sve ovo.Idemo experti pokazite se.
    Nzm, meni pre 2 sezone igrac zabio 20 golova na 40 utakmica, prosle sezone 70 sada taj isti na 6 utakmica samo 4 golova..Pre 2 sezone je sve promasviao, prosle je sve pogadjao, ove opet sve promasuje..ko zna u cemu je stvar..

  7. #107
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Ostavi ih na klupi par utakmica pa ih pusti na teren

  8. #108
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Madrid
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Slypire View Post
    Ostavi ih na klupi par utakmica pa ih pusti na teren
    Prvo napisi tamo u vasoj " nevidljivoj " grupici da nam puste nesto da kupimo... a posle cu ja klinca od skoro 7* staviti na klupu... jer ocigledno da je " ispusena mustikla " ... lepo sam ja rekao da ce LS titula i 73 gola u prosloj sezoni u ligi da mi dodje glave... tako ti je kad si sa lopovima u ligi pa sabotiraju uvek ekipe koje im pariraju.Nazovi me ludakom ali ja znam da je to tako... prosto osecam da je tako i ne moze niko da me ubedi da sam jebeni noob ili nesto slicno... retard i idiot nisam da ne znam 2+2 sabrati a to je dovoljno za ovu ameba igricu..
    Igor Gulic likes this.

  9. #109
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Bengan View Post
    Voleo bih nekog experta da mi objasni zasto moja ekipa posle fantasticne sezone ne moze gol da postigne ( tacnije napadaci ) i dalje su na 0 golova.. nema ih cak ni u komentarima... i posle sam ja ludak i debil i sve sve najgore a ocigledno SABOTIRANJE ! OCIGLEDNO ! imao sam prosle sezone 2 fantasticna napadaca sad imam 0 igrace !!! dakle 0 !!! dok odredjenim ljudima igraci bez problema igraju sve do penzije i rokaju po 30-40 golova po sezoni ... dakle voleo bih razumno objasnjenje od vas koji dobijate 300T mesecno ( da se glupirate ovde i kacite vase smesne utakmice sa 20Q slabijima ) a pogotovo od onih admincica i onih sto primaju po 500T mesecno da vidim kakav oni odgovor imaju na sve ovo.Idemo experti pokazite se.

    brate nisi takticki dobro postavio ))))) tako neku glupost vole da napisu mladi lavovi ... )))) ...


    stvarno pustite nesto na TL ... sve matorani od 28-32 i to ljudi po 10 komada bacaju za drtine ... a evo 5 dana cekam AMR nigde nema ni TL ni PREGOVORi ...

  10. #110
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    @Bengan
    Mnogo lupetas gluposti, ne vrti se ova igra oko tebe, ovo mesecno igra vise miliona ljudi ti stvarno mislis da ce se oko tebe nekog tamo menadzera i slicnima tebi da se bakcu i "namestaju" neke rezultate?
    Daj molim te, samo ispadas smesan druze

Page 11 of 49 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast