Page 14 of 17 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 161
Like Tree25Likes

Thread: 35T Liga Clanova Foruma // Prijave za Takmicenje

  1. #131
    Apprentice DakAfcB's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Montenegro
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by MakaJuve View Post
    Znaci nesretkovic ko god napravi tim sutra u bilo koje vrijeme bicemo u istu ligu?
    haahhahaa
    Kupujem trofej KUPA. Ponude PM.

  2. #132
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Pa kada bi jedan napravio i pozvao ostale oni bi mu bili referali,a onda nebi bilo po pravilu jer bi on zaradjivao tokene na ostalima.Tako da je najbolje da svi sami naprave.
    nsretkovic and Igor Gulic like this.

  3. #133
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    4

  4. #134
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Ja koliko pratim ovo JEDAN treba da napravi tim i da pozove sve ostale ili grešim?

    Zašto bi svaki pojedinac sam pravio tim, nema ništa od toga da ćemo biti zajedno u ligi?
    Nema to veze, ako svi imamo svakog u prijateljima na FB-u verujem da cemo biti u istoj ligi Jer imam prijatelje na fb-u koji su mali nivo i uvek igraju svi u istoj ligi a ne verujem da se bas zovu na igru, tako da ako smo svi isti server u istoj smo ligi

  5. #135
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by MakaJuve View Post
    Znaci nesretkovic ko god napravi tim sutra u bilo koje vrijeme bicemo u istu ligu?
    Bitno je da napravis prva 2 dana sezone, jer se treceg liga sastavlja.

  6. #136
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bošnjace, Serbia
    Posts
    2

  7. #137
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by DjApE View Post
    prihvati )

  8. #138
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Ja koliko pratim ovo JEDAN treba da napravi tim i da pozove sve ostale ili grešim?

    Zašto bi svaki pojedinac sam pravio tim, nema ništa od toga da ćemo biti zajedno u ligi?
    Zasto bi JEDAN trebao da pozove ostale (bice mu referali sto nije dozvoljeno) Svako ce napraviti tim sutra (nebitno u koje vreme) i posto liga pocinje tek treceg dana sezone najverovatnije cemo biti u istoj ligi.

  9. #139
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Da ali verovatnoća nije velika da će biti zajedno. Sa pozivnicom je procenat mnogo veći. Logičnije je tako po meni. Bolje da jedan igrač žrtvuje svoj nalog pozove sve i ne prati ligu, čak šta više namesti nelegalnu formaciju cele sezone kako bi svi imali iste šanse protiv njega nego ovako da napravimo pa šta bude.

  10. #140
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Da ali verovatnoća nije velika da će biti zajedno. Sa pozivnicom je procenat mnogo veći. Logičnije je tako po meni. Bolje da jedan igrač žrtvuje svoj nalog pozove sve i ne prati ligu, čak šta više namesti nelegalnu formaciju cele sezone kako bi svi imali iste šanse protiv njega nego ovako da napravimo pa šta bude.
    Videces, dovoljno je da budemo FB prijatelji Uzgred, mogao bi da se setis da me prihvatis :PP

Page 14 of 17 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast