Page 18 of 19 FirstFirst ... 816171819 LastLast
Results 171 to 180 of 189
Like Tree101Likes

Thread: Sezona 44: August 25.- Kako vam ide?

  1. #171
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Slazem se sa odgovorom Svajca Najbolje je dovoditi prvog dana sezone u 6 ujutru najbolje i najskuplje igrace, oni ce napredovati i preko skauta i sl. sezone kada izgube 1* oni ce biti ponovo tu blizu skauta i onda treba manje igraca menjati i samim tim manje tokena potrositi Ali eto na prva 4 nivoa veliki problem su finansije, mada ja to resavam tako na drugom profilu jer kupujem slobodne igrace i onda ih prodajem i tako zaradjujem novac i imam finansija i za te mlade igrace Samo je bitna organizacija, sve ce polako dolaziti na svoje kada budes ulazio u vece nivoe i imas manje problema sa finansijama...
    Da se nadovezem na odgovor sa primerom :



    On je za vreme boravka u mom klubu "popio" samo oko 40 zelenih kofera, mozda i manje. A efekat je : svaka sezona sv. klasa. I evo sada mu treba jos 3 skilla da ponovo bude klasa, ostario je pa slabo i napreduje, bice u timu i sledece sezone mozda kao rezerva a mozda i kao igrac prve postave sem ako ne kupim nekog mnogo dobrog spica i da napravim i od njega "jos jednog" Aguera

  2. #172
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    40 zelenih za koliko sezona???
    I kako ide to sa mladim igracima iz akademije, jel oni nesto kostaju ili ih dobijam kao kofercice iz ambulante/teretane tj dzabe? I koliko godina imaju kad dodju i koliko * ?
    I jos samo jedna stvar. Kad kazes da igrace kupujes ujutro prvog dana sezone, kolika je guzva tada na marketu, koliko tokena potrosis po igracu, kolika ti je granica da odustanes od dalje ponude i koliko igraca kupujes da li samo one koji ti trebaju za tim ili jos neke?
    Last edited by ezio.auditore; 09-20-2013 at 02:35 AM.

  3. #173
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    I Liga Sampiona je osvojena!Iako me alarm nije probudio da gledam utakmicu ipak sam pobedio i igrao sam sa formacijom 4-3-1-2
    neplanirano posto sam trebo ujutro da je promenim.


    Cak sam imao i veci posed i ako je on imo 2 navijaca na njegovoj strani


    Pehar

  4. #174
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    40 zelenih za koliko sezona???
    I kako ide to sa mladim igracima iz akademije, jel oni nesto kostaju ili ih dobijam kao kofercice iz ambulante/teretane tj dzabe? I koliko godina imaju kad dodju i koliko * ?
    I jos samo jedna stvar. Kad kazes da igrace kupujes ujutro prvog dana sezone, kolika je guzva tada na marketu, koliko tokena potrosis po igracu, kolika ti je granica da odustanes od dalje ponude i koliko igraca kupujes da li samo one koji ti trebaju za tim ili jos neke?
    Sve sto vidim da je bas skupo ja pokupim i treniram do sv. klase blizu superstara. Sto se tice kupovine, to da li ce biti guzva zavisi do tvog servera. Mladi igraci iz akademije dodju sa 2* (mozes sa njim potpisati za 0T - napredak ocajan) i sa 4* ( sto ti vise tokena traze da potpises sa njim- bolje napreduje) a novac ne dajes ni za jednog od njih.

  5. #175
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Prva titula ove sezone.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 44: August 25.- Kako vam ide?-kup.jpg  
    Last edited by Crni; 09-20-2013 at 01:14 PM. Reason: Greska
    Shadow and ezio.auditore like this.

  6. #176
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Bar sam se kvalifikovao za LŠ
    Slaba uteha ali nema veze

  7. #177
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Kakav preokret danas...jutros smo mislili da ćemo sezonu najverovatnije završiti sa drugim mestom u ligi i osvojenom LŠ...sada smo preuzeli prvo mesto u ligi i sutra bi trebali bez problema da overimo titulu protiv deportivosanyoFC, dok smo finale LŠ u neverovatnom meču izgubili sa 2:3...

    Liga :



    Liga šampiona :



    Težak poraz, imali smo zicer koji nismo realizovali i posle toga naravno sledi kazna...



    Idemo dalje ...
    Last edited by Svajc; 09-20-2013 at 08:02 PM.
    Shadow and Cat Harrison like this.

  8. #178
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ih, ponovo repriza kao i pre 4 sezone gde smo dominirali, imali konce igre u svojim rukama sve do 89' kada se sve preokrenulo...Na kraju zasluzena pobeda i 5 uzastopna dupla kruna za Fk NeYmaaR !


  9. #179
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Čestitam svima koji su osvojili neki trofej

  10. #180
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Liga : Titula je naša !!!


Page 18 of 19 FirstFirst ... 816171819 LastLast