Page 2 of 15 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 147
Like Tree102Likes

Thread: Sezona 46: Oktobar 20.- Kako vam ide?

  1. #11
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173




    Nije loše za početak

  2. #12
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Pozdrav svima. Report...
    Prethodna sezona završena na 6. mjestu. Solidno.
    Nakon 2 sezone bez pojačanja odlučili smo ove sezone da krenemo sa pojačanjima i tu su (za večeras) 3 TEŠKA transfera:
    Vezista solidan (4-5 T)

    Zatim novi golman (14 T)


    I večerašnja najnapetija aukcija , terali smo mi koliko smo mogli i isterali


    Za sada pobjeda u kupu 2 razlike u gostima. Solidan start. Planiram još dovesti štopera i to je to.
    LP

  3. #13
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582






    Svi su bili sjajni u oba meca! Lep pocetak

  4. #14
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Novajlije, odlicna pojacanja od juce!









    Svajc and Shadow like this.

  5. #15
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Prativši utakmicu prijatelja prepoznao sam mog nekadašnjeg igrača i kapitena ekipe u protivničkoj ekipi ...



    Definitivno legenda DT-a...koliko se sećam nikad nije dobio ocenu ispod 7 i još uvek je tako...


  6. #16
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Posle katastrofalnog završetka prethodne sezone, uspeo sam da osvojim tacnu. Da sam imao bolju gol razliku mogao sam i do 2.mesta.
    Bio mi je plan da na trenutnih 16T dokupim još 50T, ali videćemo kakva će situacija biti sa povredama ove sezone. Ako se nastavi trend iz prethodne, moraću da se pozdravim sa vama Za ova 2 dana takmičenja, zbog treninga imam već 3 povrede, na 2, 11 i 8 dana. Da li neko ima mejl od nekoga ko je zadužen da sluša customer feedback, da im napišem par reči??? Jer ovo stvarno nema smisla. Ako im je to plan, da mi nabijaju povrede kako bi me naterali da kupim T koje ću da trošim na kofere... Da se lepo raziđemo dok još nisu pale teške reči.

    Ambicije ne smem ni da pominjem. Na prvom mestu da mi svi budu zdravi. Prva ambicija da za 28 dana sezone nemam 20+ povreda kao prošle. Čim na utakmici vidim da je bio neki start počinjem da se tresem jer očekujem opet neku povredu. Kad igra iz neizvesnosti za rezultat preraste u neizvesnost za povredama, mislim da se gubi smisao. Skinuo sam fudbal menager, tako da u slučaju nužde mogu lagano na detoksikaciju

    Jutros sam doveo pojačanje za 2T i još jednog slobodnog DC, takođe za 2T, koga planiram da lagano treniram desetak dana da mu podignem vrednost i da ga prodam. Treba mi još jedan ST, čekam da naiđe neki dobar klinac sa 5*. I ako bude bilo prilike za 5* GK sa specijalkom jedan na jedan.


    Ovo je moj žreb


    Ovih par 29+ timova su zapravo 35+ timovi, ali im ocenu skida dosta 1* igrača. Ne bi trebalo da padnem ispod 4. mesta. LŠ, mislim da mogu da prođem grupu. U kupu sam imao 4:1 i 1:0 i u sledećoj rundi igram protiv slabijeg pa očekujem prolaz.

    Toliko o ovoj, za mene, odlučujućoj sezoni.
    Last edited by ezio.auditore; 10-22-2013 at 01:36 AM.

  7. #17
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nordeus Support

    Ovde ezio možeš pisati

  8. #18
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Do sada nisam imao pobedu u prvom kolu LŠ.

    Svajc likes this.

  9. #19
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Prošli smo sinoć u sledeću rundu kupa, u ligi smo startovali sa 2:3 pobedom u gostima protiv FC Zinal, kasnije igramo prvo kolo LŠ protiv FC Shin-a.

    Amari 7* vol 4!


  10. #20
    Rookie Иван Стаменковић's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Zarkovo, Serbia
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Do sada nisam imao pobedu u prvom kolu LŠ.

    рођени ти га ниси добио ти си му Ј**** кеву, оћеш зољу да га докусуриш?
    ezio.auditore likes this.

Page 2 of 15 FirstFirst 123412 ... LastLast