Page 8 of 15 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 147
Like Tree102Likes

Thread: Sezona 46: Oktobar 20.- Kako vam ide?

  1. #71
    Newbie Aleks Mile's Avatar
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    11
    @shadow nisam znao da igrači može da imaju 180,super....Kolko level postoje?ti si u 31.level,to znači da si iz početka kod top eleven?
    Liga Champion Level 1, Level 2, Level 3, Level 4, Level 5, Level 6
    Championsleague Champion Level 2, 2.place level 3, 1.place level 4, 2.place level 5+6
    Cup 2.place level 3

    My Team: FC Bissingen Level 7

  2. #72
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ne nisam ja od početka. Najviši nivo igrača je 46. I ima igrača sa više od 190Q nema tu granica, bar ja ne znam za to.
    Danas dva izuzetno važna meča
    Držim se u ligi još uvek igram sa prvo plasiranim u 17:39.
    Evo meča od juče:




  3. #73
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Lepo je videti Arsenal na vrhu






  4. #74
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    U ligi držim prvo mesto. Nikad jača liga sa dosta aktivnih menadžera, čak 6 ali ipak sam nekako doveo ekipu u red. To baš i ne može da se kaže za LŠ iz koje sam ispao kolo pre kraja iako sam pobedio. Ostali rezultati mi se nisu složili, a izgubio sam i u poslednjoj utakmici danas 0:2. I dalje mi nije jasno šta mi je toliko škripalo ali sad nije ni bitno. Okrećemo se ligi i nadi da ćemo napraviti bolji tim za sledeću sezonu.



    Što se tiče mog B tima, oni kidaju sve redom. Nit manje pažnje nit bolje igre!!! U ligi drugo mesto, u LŠ pokidali i idu dalje. Prošle sezone su izgubili u finalu LŠ od dosta jačeg tima.
    Svajc likes this.

  5. #75
    Dreamer duchao's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    477
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Ovde možete pisati o tekućoj četrdeset-šestoj sezoni.

    Koliko novca imate?

    Koliko tokena imate?

    Koliko igrača želite da kupite?

    Kakvu taktiku planirate da koristite?

    Koje su vaše ambicije?

    Kakav vam je žreb u LŠ i Kupu?


    Srećno svima u novoj sezoni!
    Sezona 46: Oktobar 20.- Kako vam ide?-images-1-.jpg
    Du học Đài Loan vừa học vừa làm - Tư vấn Du học Đài Loan chi phí thấp, vừa học vừa làm, hỗ trợ việc làm thêm thu nhập hấp dẫn.

  6. #76
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Zbog lose forme najveci protivnik u Ligi Sampiona je zavrsio kao drugi, tako da ce u 1/8 finala biti "finale pre finala"

    Duel najskupljeg i najdominantnijeg tima u 16. nivou na celom serveru, protiv tima koji spada u grupu najboljih i najdominantnijih, NEDELJA, 17:45 Ovidex vs Fk NeYmaaR!

    Inace sa Ovidexom sam jos pre 10ak sezona prijatelj ali je zanimljivo da nikada nismo odigrali nijedan mec, ovo ce biti prvi, uloga favorita je nasa, Fk NeYmaaR je skuplji, kvalitetniji i tim koji je u boljoj formi. Ovidex je tek u zadnjem kolu obezbedio prolazak u 1/8 sa druge pozicije dok smo mi lagano prosli kroz grupu sa skorom 5 1 0

    Kako god da se zavrsi ovaj dvomec i ko god da ispadne nece imati za cime da zali, jer je ipak ovo susret verovatno dvojice najboljih na serveru

    Timovi izgledaju ovako :

    Ovidex :





    Najveca opasnost ce, po nas gol verovatno biti od Franssona i Moraisa, 2 skauta koji imaju kvalitet 104. Ne smemo takodje zaboraviti u veznom redu Barani-ja sa takodje 104Q.

    Ovidex je trenutno drugi i u ligi, u kupu je ispao jos u prvoj rundi takmicenja, tako da je to otprilike dokaz da mu ne cveta cvece ove sezone.

    Fk NeYmaaR





    Prvi mec dakle, nece igrati nas ubedljivo najbolji igrac La Bomba Priego (zbog parnih zutih kartona), vec ce posao u napadu morati da obavlja legenda kluba, koji nazalost nije u najboljoj formi, Sergio Kun Aguero. Ipak i bez najboljeg igraca Fk NeYmaaR ide na pobedu bez nekih kalkulisanja.

    Sto se tice forme, prvi smo u ligi, prosli smo lagano kroz grupu lige sampiona a u kupu smo ispali u 3. rundi u jednoj pravoj triler zavrsnici...ali eto, zivot ide dalje! Nadam se da ce tim odigrati dobro sutra pa da slavimo mozda prolaz vec posle prvog meca
    Last edited by nsretkovic; 11-02-2013 at 09:10 AM.
    Svajc, ezio.auditore and Shadow like this.

  7. #77
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Liga : Iako ne igramo baš sjajno trenutno delimo prvo mesto sa Emilien FC ...



    Liga Šampiona : Tek u zadnjem kolu smo obezbedili prolazak u osminu finala gde ćemo igrati protiv FC mamour sa kojim smo se susreli u ligi na nivou 7 kada je FC mamour osvojio prvenstvo i dobio nas u oba meča...tako da je pravo vreme za revanš ...



    Kup : U drugi meč danas ulazimo sa 1:0 vođstvom ostvarenom kod kuće...


  8. #78
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by Aleks Mile View Post
    @shadow nisam znao da igrači može da imaju 180,super....Kolko level postoje?ti si u 31.level,to znači da si iz početka kod top eleven?
    Levela ima koliko hoces, a ici se otprilike do 122256336554258 nivoa obzirom da ovi amateri iz Nordeusa nemaju ideju sta i kako dalje.
    Uzgred imam pitanje za modove, jel u dogovoru sa igracima ukinut plavi kofer za dominaciju ili je opet onako na kvarno bez obrazlozenja ukinut????

  9. #79
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Dobro jutro ljudi. Nekoliko prenatrpanih dana za mene i Arsenal.
    Prošli smo dalje u LŠ:


    Izgubili smo ali zbog bolje gol razlike idemo dalje.



    Ali tu nam je kraj u LŠ:



    Previše jakih timova. U ligi je ok za sada. Ciljam top 4 videćemo kako će se završiti. Juče poraz koji am manje više očekivao zbog forme protivnika.





    Još jedan aktivan menadžer
    Imali smo jednu prodaju i dve kupovine:







    Prodao za 8T a ovu dvojicu doveo za 2T.

  10. #80
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Proverio sam ovo za plavi buster stvarno nisam dobio. Slikao sam i poslao podršci nadam se da ću do utorka da javim o čemu se radi.

Page 8 of 15 FirstFirst ... 678910 ... LastLast