Page 18 of 24 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 171 to 180 of 233
Like Tree176Likes

Thread: Sezona 47 - 17. Novembar - Kako vam ide?

  1. #171
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Evo i mene.
    Posle 12 utakmica bez poraza u svim takmičenjima, danas poraz.
    KUP: Dobio me najverovatnije, budući osvajač kupa sa 2:1 kod kuće. Stvarno je dosta jači, skaut, prva postava mu je na granici 7*, a moj bonus nije pravio nikakvu razliku. U revanšu sam slabiji za MC koji je dobio 2 žuti.


    LIGA: rutinska pobeda, drugi sam na tabeli. Sutra je derbi, igram kod kuće sa trećim, nabio sam bonus i očekujem pobedu.


    LŠ: sutra opet kritična utakmica sa 6* poluskaut timom.


    Inače, posle malo ganjanja sa podrškom tapjoy-a na kraju su mi dodelili sve T koji su mi falili i dobar sam nekih 20+ T
    Crni, Shadow and Svajc like this.

  2. #172
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Pretio si im?! Moraću i ja da im uterujem dugove.

  3. #173
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Jedva nekako, ali ima i revanš. Naravno, povrede me ne zaobilaze, tako je bilo i na ovoj utakmici u 3. minutu. Kasnije još jedna povreda u ligi.
    Shadow, ezio.auditore and Svajc like this.

  4. #174
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Nisam im pretio, ipak su u IT-u sve kulturni ljudi Posaljes im mail sa naloga na koji si ulogovan na TJ i kazes za koje nisi dobio T. Za neke ti odmah dodele, ali za neke moras da im saljes screenshoot home ekrana gde je instalirana app + pokrenute app i posle sve bude ok. Ne znam da li je neko instalirao cartoon shadow, za nju se dobije 5T!!!
    Crni likes this.

  5. #175
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Protiv realno jačeg protivnika u LŠ, na kraju nije loše. Ostaje neka nada za revanš.
    ezio.auditore likes this.

  6. #176
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Dobar rezultat Crni...ovaj gol će dosta da ti pomogne u revanšu

  7. #177
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Liga : U trećem duelu protiv Adeline u poslednjih 5 dana ponovo smo slavili...u 90. min. posle kornera Amarija Gabrielli je najviši u skoku i donosi nam veliku pobedu ...




    U finiš sezone ulazimo sa +6 ali nešto težim rasporedom tako da je još uvek rano za slavlje...



    Sjajan skor ove sezone protiv našeg najvećeg rivala Adeline...u 4 meča ostvarili smo 3 pobede uz gol razliku 10:4

    Kasnije igramo 1/2 lš protiv Borussie Bozkurt...


  8. #178
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Nadam se da hoće. Adeline sad već ima kompleks. Srećno u LŠ.
    Svajc likes this.

  9. #179
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    2 loša izdanja danas.
    LŠ: Počelo je solidno, dok sam gubio sa 2:1 mislio sam da i dalje imam šanse za prolaz u utakmici kod kuće. Kad sam izjednačio sve je delovalo super, ali onda... 2 gola u 3 sekunde!!! Nisam ni uspeo da krenem sa centra.



    Liga: poraz 0:2, utakmica je bila u minimalnom vremenskom intervalu. Posle LŠ izašao sam na trenutak i nisam ni stigao da podelim zelene kome je trebalo i to me je koštalo! Prvenstvo sam izgubio, možda uspem da dođem do 2. mesta. OPET!
    Crni likes this.

  10. #180
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Remi 3:3 u prvoj tekmi 1/2 lš što je dobar rezultat jer smo igrali u gostima i s obzirom da je protivnik vodio sa 3:1

Page 18 of 24 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast