Page 6 of 24 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 233
Like Tree176Likes

Thread: Sezona 47 - 17. Novembar - Kako vam ide?

  1. #51
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    @shadow

    Od kog nivoa su menadžeri počeli da kupuju tvoje igrače za T? I jel su to bili t11 prijatelji, menadžeri iz timova sa kojima si igrao LŠ/kup/ligu ili neki potpuno nasumični???

  2. #52
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Početak iz snova se nastavlja




  3. #53
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ovog pocetka sezone, Fk NeYmaaR igra perfektno, 9/9 uz gol razliku 44:4 ... Nikad bolji pocetak Ne znam dokle ce ovo trajati ali znam da ce jednom da padne forma kasnije i tada cu da poispadam verovatno iz kupa a mozda i iz LS, jer mi se ovakvo nesto vec desavalo

    Ipak ono sto je bitno je sto smo vec u ligi u prva 3 kola savladali 2 kandidata koji nam mogu parirati i koji su najveca pretnja u Ligi tako da smo sada 3 boda ispred njih

    Kup : u kvalifikacijama pobeda kuci od 5:1 tako da smo posle prvog meca vec u plej-offu!

    Kasnije od oko 17:30 u LS cemo pokusati da nastavimo seriju pobeda protiv nimalo lakog protivnika, nadamo se najboljem


  4. #54
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Izgubio sam jednu veoma vaznu utakmicu u ligi i sad sam 3 mesto
    Iako sam igrao uski dijamant 4-4-2 me je dobila...


    Veceras LS igramo sa najlosijim iz grupe trebalo bi da pobedim uz sto vecu razliku da se docepam drugog mesta u grupi


    Sutra ujutro me ocekuje veoma bitna tekma u kupu koju nazalost necu pratiti,prvi utakmicu smo odigrali nereseno 1:1.
    Jedan igrac mu ima crveni sto znaci ako ne promeni ulazi sa igracem manje u veznom redu obelezio sam koji je to igrac

    I ako imate neke preporuke po pitanju formacije sa kojom da idem nece skoditi!

  5. #55
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Malo kasnim ezio
    Pa bilo je i TE prijatelja ali samo par njih. Uglavnom vide moje igrače preko pregovora pa nude ljudi(pretpostavljam)
    Kup sinoć:





    Yoon igra treću sezonu i tek ove pokazuje lošu formu:



    Zaslužio je da igra još par utakmica pa ako se ne popravi prvo klupa a kasnije prodaja. Naravno ako nađem adekvatnu zamenu.

    Evo jutrošnje kupovine:



    Tako da sam pokrio bokove sa zamenama ostaje još DC/DL i eventualno MC jer Ozil je više suspendovan nego što igra.
    Last edited by Shadow; 11-21-2013 at 12:21 PM.

  6. #56
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Popio je Yoon pedalu posle ovoga. Preko petice sam prolazio ali 4-ka je premalo:







    Napokon pobeda u ligi:







    Odavno nisam imao ovakvog dobrog krilnog igrača:



    Valjda će nastaviti ovim tempom.

  7. #57
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Ovaj lik me ceka za koji dan ako njega pobedim osigurano mi je prolaz grupne faze u LS
    Ima i solidno postavu :
    Imali ko predlog sta da igram?Stvarno ne znam sta da igram,razmiljo sam 4-4-2 al njegov zadnji vezni ce zadrzati 2 vezna sigurno.Mozda 4-1-ml-mc-mr-2

  8. #58
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by Stefan Ilic View Post
    Ovaj lik me ceka za koji dan ako njega pobedim osigurano mi je prolaz grupne faze u LS
    Ima i solidno postavu :
    Imali ko predlog sta da igram?Stvarno ne znam sta da igram,razmiljo sam 4-4-2 al njegov zadnji vezni ce zadrzati 2 vezna sigurno.Mozda 4-1-ml-mc-mr-2
    Moj ti je predlog da ga napadneš preko krila sa formacijom 4-3U-2(AML/AMR)-1

  9. #59
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Liga


    Liga šampiona


    Liga nikad jača...nijedan tim nije ostvario maksimalan učinak posle tri kola...što se tiče lš odlično smo startovali.
    Last edited by Svajc; 11-21-2013 at 08:32 PM.

  10. #60
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Remi u LS znaci nmg da verujem sve su manje sanse da cu proci dalje.
    Nikad se nisam ovoliko iznerviro

    Stanje u grupi:

    Kako sam ja racunao moram pobediti ovog Red Devilsa oba puta a to ce bitit veoma tesko

Page 6 of 24 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast