Page 7 of 24 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 233
Like Tree176Likes

Thread: Sezona 47 - 17. Novembar - Kako vam ide?

  1. #61
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Iako sam imao velika očekivanja ove sezone, u ligi je stanje jako loše. Mrzim kad gubim od timova koji se bore za opstanak i koji kasnije igraju jedva nerešeno sa timovima slabijim od njih samih. Juče sam izgubio 3:1 kod kuće od tima kome su prva 3 šuta bila u okvir i sva 3 gola!!! Bez ikakvih šansi, bez inicijative.
    Posle sam iskalio bes u LŠ i dobio 4:1 u gostima. Moguće je da ću biti neporažen u grupi, ali to mi nije bitno, samo da prođem kao prvi eventualno da namerno izgubim koju da izbegnem skauta iz susedne grupe.
    U kupu sam prvu u gostima dobio 3:1, a danas sam igrao 1:1 i nisam mogao da pratim, jer T11 app ne radi kako treba kad si na mob netu (ne wifi).

    Uzeo sam pre neki dan još 2 5* pojačanja, GK i DMC DC. Onaj AML ML kida Sad sam bez para pa razmišljam da li da uopšte kupujem DC koji mi fali, jer dok skupim dovoljno para biće sredina sezone.

  2. #62
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Prolazak dalje u Kupu!

    Ali remi u ligi...
    Imao sam dosta sansi ali jednostavno nije me telo jbg....

    Stanje u ligi inace liga nikad zeznutija nas 4 ima isti broj poena...

  3. #63
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    I dalje bez kiksa! 13/13!

    Liga 5 0 0
    LS 2 0 0
    KUP 4 0 0
    PRIJATELJSKE 2 0 0

    Sjajna serija traje jos uvek...da se ja pitam, pristao bih da mi ove sezone samo ovako ide po ceni da sledece sezone ne osvojim nista! Ali ja se ne pitam tako da, ocekujem ubrzo da se ova serija prekine jer mi se nesto slicno i ranijih sezona desavalo...ipak, ova je mozda izuzetak, ko zna?

  4. #64
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by Goran Ciric View Post
    A i kako posle ovoga i igrati vise kad te extra smore ...
    A prvo plasirani ove sezone izglada ovako -obratite paznju,gol nije primio,niti jedna utakmica pogledana ,sastav od pocetka isti,pa jel ovo normalno




  5. #65
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Ne umem da prekopiram ceo post koji se nalazi na strani broj 5 -5 post gde sam izneo problem sa kojim sam se suocio i koji me razocarao toliko da sam dosao u situaciju da prekinem da igram menadzera,stvarno je sve ovo velika sramota,a imam najjaci sastav u prvenstvu kako ove tako i prosle sezone,ne razumem ni malo o cemu se ovde radi,pratio sam svaki dan,svaki mec,ja kapiram da je ovo samo igrica,ali da je toliko bezobrazno i jadno to ne kapiram
    Last edited by Goran Ciric; 11-23-2013 at 10:04 AM.

  6. #66
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Gorane, veovatno je igrao protiv timova sa dna tabele ...jeste da ovo NIJE U REDU ali polako, tek je pocetak...pocece on da kiksa uskoro..

  7. #67
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Dosadasnje pobede u ligi







    Sve pobede protiv vecih lvl,a protiv ekipa iz mog lvl imam dva poraza

  8. #68
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Ma ne kazem ja druze da on nece spasti cekaju njega opasne ekipe,nego brate u prosloj sezoni imam tim najjaci u ligi igram finale kupa protiv ekipe u ocaju nivo 8 ja sam bio nivo 9 sa timom i rezervama sve skauti i izgubim 2-1 cini mi se,u prvenstvu prvi sa 12 poena prednosti ispred drugog,kvalitet moj je bio 64.7 drugi zamnom je bio 58,7 i sve nizi kvaliteti,ali u zadnjih 10 utakmica gubim i od likova koji nemaju legalan tim,sto sam i komentarisao cini mi se i ovde i u grupi menadzeri na facebooku jedino sam u ligi sampiona posteno izgubio u finalu,e sad prva utakmica ove sezone i odmah razocarenje pogledaj molimte,stranu 5 na ovoj temi post broj 5 i sve ce ti biti jasno,a onda gledaj ovog lika koji je 1 na tabeli i to nije u redu zar ne,a pritomod kako igram ni jednu tekmu nisam propustio ,tako da sam se dibidus razocarao i vise necu ni igrati

  9. #69
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Goran Ciric View Post
    Ma ne kazem ja druze da on nece spasti cekaju njega opasne ekipe,nego brate u prosloj sezoni imam tim najjaci u ligi igram finale kupa protiv ekipe u ocaju nivo 8 ja sam bio nivo 9 sa timom i rezervama sve skauti i izgubim 2-1 cini mi se,u prvenstvu prvi sa 12 poena prednosti ispred drugog,kvalitet moj je bio 64.7 drugi zamnom je bio 58,7 i sve nizi kvaliteti,ali u zadnjih 10 utakmica gubim i od likova koji nemaju legalan tim,sto sam i komentarisao cini mi se i ovde i u grupi menadzeri na facebooku jedino sam u ligi sampiona posteno izgubio u finalu,e sad prva utakmica ove sezone i odmah razocarenje pogledaj molimte,stranu 5 na ovoj temi post broj 5 i sve ce ti biti jasno,a onda gledaj ovog lika koji je 1 na tabeli i to nije u redu zar ne,a pritomod kako igram ni jednu tekmu nisam propustio ,tako da sam se dibidus razocarao i vise necu ni igrati
    Nije resenje odustati kad si vec dosao do 9. nivoa i imas tako dobar tim. Jednostavno i moja prica iz sezone u sezonu je ovakva : pocnem perfektno prodjem svuda i onda u nokaut fazama nanizem lose rezultate i ispadam... ili krenem lose, ispadnem iz kupa, jedva prodjem grupu u LS a onda osvojim Ligu i LS...jednostavno, kako ti se jednom zalomi sreca takva ce ti biti u narednih 5-6 nivoa...svasta sam prezivljavao do sada, 3 puta gubio titulu u zadnjem kolu 3 finala LS gubio iako sam bio dominantniji, gubio po 30 tokena na aukcijama, ali se uvek setim da sam i dosta novca a i dosta vremena ulozio u igru i nastavim da igram

  10. #70
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Lagan prolaz u kupu:



    U ligi kao dižemo formu




Page 7 of 24 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast