Page 8 of 24 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 233
Like Tree176Likes

Thread: Sezona 47 - 17. Novembar - Kako vam ide?

  1. #71
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Liga : Sledeća dve tekme su nešto "lakše"...pa u utorak derbi sa Adeline FC ...



    Liga šampiona : 3/3...


  2. #72
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    A U PIČKU MATERINU VIŠE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odvratna ekipa 10Q slabija od mene, dobije me 4:2 i to na mom terenu!!!!!!!! Kad god izbaci neki tekst o napadu, oni su u kontri!!! A ja još celu utakmicu igram normalan mentalitet!!! Od samog početka!!! Nikakva ekipa sa nikakvom taktikom!!! Jebote, koja je svrha igranja ovoga i kupovine T?????? Pojačao sam se i planirao borbu za titulu, ali kad gubim od timova iz donjeg dela tabele koji su napušteni, i to gubim ovako drastično sa ovakvom razlikom... Nikakav problem kad me dobije neko istog ili većeg Q, ali ovo...

    Last edited by ezio.auditore; 11-23-2013 at 08:12 PM.

  3. #73
    Rookie
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    64
    Najdramaticnija tekam do sad i najtuznija
    Prvo su gosti poveli zatim mi izjednacili pa poveli i drzali vodjstvo sve do 88min tad su gosti izjednacili.
    Shadow likes this.

  4. #74
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Pale se motori u ligi bar do sutra ako nas ne ugase





    U kupu lakši protivnik nego inače:


  5. #75
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Stanje u ligi :

    Liga sampiona : Za sad dobro ide sve tri pobede.
    Shadow and ezio.auditore like this.

  6. #76
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Važna pobjeda u ligi , protiv dosta jače ekipe ali ...



    Liga : 2. mjesto ali isti broj bodova kao i prvoplasirani, 2 boda bjezimo trećem
    Liga Šampiona : Loše, mada možda teoretski imamo šansu



    Kup : Večeras u 23:59 igramo prvu plej-of utakmicu

  7. #77
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Koliko mi lepo ide u LŠ i kupu tako u ligi služim kao kanta za napucavanje, a imam bar drugi najjači tim lige, ako ne i prvi. Stvarno ne znam u čemu je problem!? A to što od početka lige igram po 2 utakmice u razmaku od najviše pola sata, to je sasvim druga priča. Ako su stvarno toliko bedni pa spajaju utakmice da bi mi trošili T na odlaganja... Nemam reči. Moram da trošim zelene da bi mi igrači bili spremni, a kako posle da ih skupim za neki trening!? Dva konkurentna tima ne mogu da pravim, još nisam ni DL DC za prvi tim doveo, a kamoli da imam za 2!


  8. #78
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Liga : 5 bodova prednosti stvoreno vec posle prvih 6 kola...ali posle 14 uzastopnih pobeda ove sezone stigao je prvi kiks i to ocekivano, u kupu. Izgubili smo u gostima 1:0 od protivnika naseg kvaliteta ali smo bili nadmocniji, mnogo sansi stvarali ali i mnogo promasivali da bi nas na kraju protivnik kaznio i dao gol iz slobodnjaka...Mozda ima nade kod kuce...

  9. #79
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ništa posebno samo da ređamo poraze jedan po jedan:


  10. #80
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Nadamo se boljim danima.
    U LŠ sam obezbedio prvo mesto na kraju grupnog dela. Imam dobru gol razliku tako da nema opasnosti da ispustim prvo mesto. Dobre stvari se dešavaju i u komšijskoj grupi tako da ću izgleda da izbegnem skauta.
    U ligi pobeda protiv napuštenog tima. Kako sam krenuo u prvom poluvremenu, očekivao sam 10+ golova, ali nešto su stali. Nema veze. Bitno da probamo da dižemo formu.
    Sutra duel sa neporaženim prvoplasiranim. Stavio sam max novčani bonus, izgubiću novac, ali moram da se uključim u trku. Na njegovu 3-4-3 ja igram 3-5-2V u gostima.
    Posle toga revanš u kupu kod kuće. Branim 2:0 protiv tima koji se dosta pojačao u međuvremenu i nadam se prolazu.

    Svajc likes this.

Page 8 of 24 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast