Page 2 of 18 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 179
Like Tree110Likes

Thread: Sezona 48 - 15. decembar - Kako vam ide?

  1. #11
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Inace, ova kupovina igraca na pocetku sezone me cini jako nervoznim, A TO MI SE NI MALO NE SVIDJA!!! Igra koja treba da me razonodi, a ima potpuno suprotan efekat. Ne znam kako je kod vas na serverima, ali kod mene je ludnica, dobrih igraca ima jako malo i na njih se sjate ajkule pa se ide do oko 25-30 rundi!!!
    Ja inače nisam nervozan..uglavnom runde idu do max 10 datih tokena na mom serveru, ali ja ih uglavnom kupujem za po 2-3. Prestajem ako neko biduje 2 puta
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  2. #12
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Uglavnom dok ne krene liga je klanica na TL

  3. #13
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Ali zato danas demonstracija sile



    Shadow, ezio.auditore and Mourinho like this.

  4. #14
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Prošli u Kupu.
    Shadow, ezio.auditore and Mourinho like this.

  5. #15
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Bravo momci
    Počistio si ga Ivane

  6. #16
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Žreb nas je ponovo spojio sa Adeline ...kako u ligi tako i u lš. U ligi je i njenj prijatelj skauter Philippe FC. U lš takođe ima skautera sa kojim smo igrali u prošlosti Steaua Bucharest i još par jakih ekipa. U kupu smo prošli dalje...tekme nisam pratio. Ambicije su...završiti što bolje...ionako je sve do sistema

    Za novu sezonu imamo nove dresove uz stari grb koji smo ponovo vratili u upotrebu...



    Danas smo doveli napadača i klub će posle 5 fantastičnih sezona napustiti Dennis Bergkamp. Iako je u bio rezerva Amariju i uglavnom ulazio u igru istakao se sjajnom efikasnoću...u 107 mečeva postigao je 98 golova...



    Ostaće upamćen kao jedan od najboljih igrača koji su ikada nosili dres DT-a...

    Puno sreće svima u novoj sezoni!

  7. #17
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Protivnici u ligi : cetiri pet bas jakih dvoje troje po meri ostali dosta slabiji,treba ce mi dosta srece da osvojim titulu.
    Zreb lige sampiona nikad gori u grupi dva jaca protivnika po pstalim grupama jos petoro sestoro jakih.
    Lako se moze destiti da tankujem sezonu.

  8. #18
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Oko 17h igram protiv lika čiji tim je iste snage kao i moj, ali ne znam kako da postavim formaciju..sumnjam da moja 4-5-1 (DL,DC,DC,DR - DMC - ML,MC,MC,MR - ST) može da se nosi sa njegovom 3-1-4-2 (3DC-1DMC-ML,MC,MC,MR-2ST). A možda i može ako se radi o nekom random-u
    U svakom slučaju mislio sam da idem možda sa 4-2MC-AML-AMR-2ST, ali nisam siguran..
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  9. #19
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Mourinho View Post
    Oko 17h igram protiv lika čiji tim je iste snage kao i moj, ali ne znam kako da postavim formaciju..sumnjam da moja 4-5-1 (DL,DC,DC,DR - DMC - ML,MC,MC,MR - ST) može da se nosi sa njegovom 3-1-4-2 (3DC-1DMC-ML,MC,MC,MR-2ST). A možda i može ako se radi o nekom random-u
    U svakom slučaju mislio sam da idem možda sa 4-2MC-AML-AMR-2ST, ali nisam siguran..
    Upravo tako, 4 2 2 2

  10. #20
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Što se mene tiče ove sezone sam doveo baš dosta igrača, iako ne znam zbog čega...
    Plan ove sezone: kako bude biće, ne napadam ništa.
    Liga je, čini mi se lagana...nijedan tim nije full 5* ...
    Kup 4 nivoa veći, klasika
    LŠ: Nisu neki mnogo teški protivnici ali ni to nam ne garantuje osvojanje tog takmičenja...
    Ali od danas, kako su uveli ovaj update za razmak od 3h na mom serveru, skoro svi ligaški mečevi i mečevi u kupu su mi posle ponoći... Mislim da mi je bolje bilo bez ovog update-a ali dobro, ja ću u svakom slučaju ispratiti te utakmice

    Srećno svima u novoj sezoni )

Page 2 of 18 FirstFirst 123412 ... LastLast