Page 1 of 18 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 179
Like Tree110Likes

Thread: Sezona 48 - 15. decembar - Kako vam ide?

  1. #1
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173

    Sezona 48 - 15. decembar - Kako vam ide?

    Ovde možete pisati o tekućoj četrdeset-osmoj sezoni.

    Koliko novca imate?

    Koliko tokena imate?

    Koliko igrača želite da kupite?

    Kakvu taktiku planirate da koristite?

    Koje su vaše ambicije?

    Kakav vam je žreb u LŠ i Kupu?


    Srećno svima u novoj sezoni!

  2. #2
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    U toku prošle sezone nakupilo se novaca od raznih sponzora tako da u ovu sezonu ulazimo sa solidmnom sumom novca na računu isto tako važi i za tokene. Ove sezone odlučili smo malo više trošiti , za razliku od prošle u kojoj smo kupili samo jednog igrača. Tako smo naumili kupiti 1 štopera, 1 zadnjeg veznog, 1 vezistu i 1 napadača. Ambicije - preći u veći rang, Za LŠ nismo se kvalifikovali a u Kupu solidan protivnik na "papiru" izgledamo jednako.
    Gud lak

  3. #3
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Nikako da udje u gol


  4. #4
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Sa parama sam tužan, tokene više nemam. Doveo sam 2 napadača, zadnjeg veznog i štopera, ali želim još igrača da kupim samo nemam keša
    Koristiću istu taktiku kao i prošle sezone 4-5-1. Ambicije: Liga - da budem među prva tri, liga šampiona - da uđem u osam najboljih i Kup - što dalje dođem to bolje
    Žreb za kup mi je tužan, dobio sam dosta jakog protivnika. Videćemo! Što se tiče grupe za lš, protivnici su baš jaki..po snazi sam treći. Očekujem da ćemo vrhunski igrati tek kroz 1-2 sezone. Mora dosta stvari da promenim. Eto ukratko
    Shadow and TheMahe97 like this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  5. #5
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ceo dan mi net štuca pa nisam imao vremena da se javim
    Jedino što se desilo danas je da sam doveo skauta i to je to. Botova nema, poslao par ponuda za igrače likovi su alavi traže po deset tokena za igrače tako da ništa od pojačanja. Evo i skauta:



    Čujemo se sutra detaljnije

  6. #6
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Rutinska pobjeda u Kupu kod kuće.



    Kyupov (19), novo ovosezonsko pojačanje, novi napdač u redovima Sebastian FC pokazao se u debitanskoj utakmici, uspio je zabilježiti jednu asisteniciju i jedan gol. Prva utakmica u dresu Sebastian FC i prva nagradan kao igrač utakmice. Ocjena 9. Također se i Teger, novi zadnji vezni, upisao u listu strijelaca. Pojačanja opravdala, u prvoj utakmici, očekivanja.

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213

  8. #8
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Svaka čast ezio
    Evo pojačanja danas:









    Kup:



    Nadam se da ćemo danas bolje odigrati nego juče.

  9. #9
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Prošao sam u kupu, ali bukvalno jedva. Prva tekma 1:1, druga 2:1. Videćemo sledećeg protivnika, ovaj je bio dosta jak
    Shadow and ezio.auditore like this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  10. #10
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Ispao u kupu. Jako tezak zreb ove sezone i u kupu iz kog sam ispao i u LS. Trenutno se razmisljam da se ni ne pojacavam ove sezone, vec da ustedim pare i T za sledecu. Eventualno neke dobre slobodne za preprodaju.

    Inace, ova kupovina igraca na pocetku sezone me cini jako nervoznim, A TO MI SE NI MALO NE SVIDJA!!! Igra koja treba da me razonodi, a ima potpuno suprotan efekat. Ne znam kako je kod vas na serverima, ali kod mene je ludnica, dobrih igraca ima jako malo i na njih se sjate ajkule pa se ide do oko 25-30 rundi!!!

Page 1 of 18 12311 ... LastLast