Page 6 of 18 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 179
Like Tree110Likes

Thread: Sezona 48 - 15. decembar - Kako vam ide?

  1. #51
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Provuko sam se u kupu





    Na terenu je bolji bio ali bolje smo gađali.
    Nesrećan poraz kod kuće. Protiv boljeg tima naravno ali nosili smo se:





    Ove sezone laganini ćemo grejati dno

  2. #52
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    @nsretkovic

    Bitiće se*a
    Jel ima nekoga u tvom žrebu kupa, a da ne zna ko će ga osvojiti??? HINT: ima puno zvezdica

    I kod mene je slično, u celoj LŠ su timovi sa 40 +-2 Q. I onda u grupi G jedan polu svetska klasa tim sa 52. Nagradno pitanje, ko će u mom žrebu LŠ osvojiti trofej???


    E sad ozbiljno, mislim da bi neko od vas ko je imao učestaliju komunukaciju sa ljudima iz nordeusa, trebalo da im savetuje da porade na algoritmu koji razvrstava ekipe po takmičenjima. Neka se prave lige/kup/lš sa ekipama sličnog kvaliteta, pogotovo na nižim nivoima gde je to moguće. Skautovi sa skautovima, mi ostali (siromašni)... sa nama ostalima Ovako stvarno nema smisla.
    Ja od ove sezone baš ne očekujem ništa, razmišljam da li mi se više isplati da tankujem sezonu!? Nemam baš nikakve šanse da osvojim bilo šta, još uvek ne mogu na TL da nađem dobrog odbrambenog igrača. Oni koji su dobri su uglavnom 29+ godina i na njima je velika gužva. Inače ovo mi je već druga sezona kako jurim dobrog defanzivca i ne mogu da ga nađem.

  3. #53
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    @nsretkovic

    Bitiće se*a
    Jel ima nekoga u tvom žrebu kupa, a da ne zna ko će ga osvojiti??? HINT: ima puno zvezdica

    I kod mene je slično, u celoj LŠ su timovi sa 40 +-2 Q. I onda u grupi G jedan polu svetska klasa tim sa 52. Nagradno pitanje, ko će u mom žrebu LŠ osvojiti trofej???


    E sad ozbiljno, mislim da bi neko od vas ko je imao učestaliju komunukaciju sa ljudima iz nordeusa, trebalo da im savetuje da porade na algoritmu koji razvrstava ekipe po takmičenjima. Neka se prave lige/kup/lš sa ekipama sličnog kvaliteta, pogotovo na nižim nivoima gde je to moguće. Skautovi sa skautovima, mi ostali (siromašni)... sa nama ostalima Ovako stvarno nema smisla.
    Ja od ove sezone baš ne očekujem ništa, razmišljam da li mi se više isplati da tankujem sezonu!? Nemam baš nikakve šanse da osvojim bilo šta, još uvek ne mogu na TL da nađem dobrog odbrambenog igrača. Oni koji su dobri su uglavnom 29+ godina i na njima je velika gužva. Inače ovo mi je već druga sezona kako jurim dobrog defanzivca i ne mogu da ga nađem.
    Nekoliko puta sam se zalio na KUP...zbog ovakvih protivnika, ali eto kazu da je ovo najbolje sto su mogli da urade sto se tice tog takmicenja, tako da, ostaje mi samo da se molim da ga sutra necu izvuci pa onda ako prodjem u 1/8 (a za to su mi sanse 10-ak %) da ga nece biti u mom delu zreba

  4. #54
    Newbie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    43
    Ovako uvek


    A ovo od juce kup,sramota bre vise, jaci sam, pratio mec, imao publiku,sanse, ja kad ovako postavim taktiku bez nekog bocnog igraca oduvaju me...


  5. #55
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Za novu sezonu imamo nove dresove uz stari grb koji smo ponovo vratili u upotrebu...




    Slicni smo Svajc

    Last edited by Ivan Jordovic; 12-21-2013 at 07:12 AM.
    Svajc likes this.

  6. #56
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Dobro je dobili smo ponovo neaktivnog protivnika i izbegli onog lika iz 21. nivoa... Naredni protivnik je neaktivan ali ipak, ovde ništa ne može da garantuje prolaz...

  7. #57
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    I stigao je i prvi poraz u dosadasnjoj sezoni



    A i ova formacija mi je cudna i nisam znao sta da igram na nju

  8. #58
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by Ivan Jordovic View Post
    Za novu sezonu imamo nove dresove uz stari grb koji smo ponovo vratili u upotrebu...




    Slicni smo Svajc

    Baš

  9. #59
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by Ivan Jordovic View Post
    I stigao je i prvi poraz u dosadasnjoj sezoni



    A i ova formacija mi je cudna i nisam znao sta da igram na nju
    Timovi sa samo jednim štoperom kao da su povlaščeni...u zadnje vreme viđam samo poraze protiv istih

  10. #60
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Eto...ostaće i neka korist od ovog beka sa spec. za penale...otišao je za duplo veću vrednost . Kod nas se istakao promenljivom formom i promašenim odlučujućim penalom u prošlosezonskom finalu lš.


Page 6 of 18 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast