Results 1 to 7 of 7
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Zinaid Klicic
  • 1 Post By Milan Dj.

Thread: Pitanje u vezi kupa !!!!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    4

    Pitanje u vezi kupa !!!!

    Pozz.
    Htio bi da pitam,kako to da se svaki put na pocetku nove sezone desi ,da mi uvijek dodju protivnici veceg nivoa , npr ja sam 9,a ima ih po 11.Mogu li ja nekad da budem najveci nivo u kupu ? da igram sa slabijim od sebe ?' Pozz.

  2. #2
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    E pa tu se gubi draž druže. A i ne možeš da se hvališ kad dobiješ slabijeg. I kod mene ja tako stalno,mada sam jedan osvojio i kontam da je to to.

  3. #3
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    U kupu se sortiranje vrši po kvalitetu timova a ne po nivou. Naravno desi se odstupanje nekada.

  4. #4
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Ipak sam 2 osvojio, zaturio se pehar u vitrini, sad sam ga skontao.

  5. #5
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    U kupu ima timova koji drze prvu postavu na 5*,6* pa i vise *,dok su im rezerve na 2*,3*,pa im to smanjuje Q.Takvi timovi cesto i osvajaju kup-koliko sam ja primjetio.Sta se moze,tako je kako je...to je po meni realno.
    He,he zagubio se pehar...Zato se u LS dize kosa na glavi u onim bijesnim utakmicama protiv jednakih protivnika...Zar ne Crni?
    munchen likes this.

  6. #6
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Auu, baš tako. Žestoke utakmice, žestoke! Ali takve "pune" moral menadžerima. U slučaju dobijanja istih, a u protivnom `oće da se desi i manji "izliv" nervoze.

  7. #7
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Jasmin Horic View Post
    Pozz.
    Htio bi da pitam,kako to da se svaki put na pocetku nove sezone desi ,da mi uvijek dodju protivnici veceg nivoa , npr ja sam 9,a ima ih po 11.Mogu li ja nekad da budem najveci nivo u kupu ? da igram sa slabijim od sebe ?' Pozz.
    Pitanje je na mestu a kritika je potpuno adekvatna i argumentovana.
    Ako su se vec opredelili da u kupu ucestvuju leveli pribliznog Q onda je to trebalo drugacije napraviti.
    Ovako su (uz level) aktivnost menadzera i smanjeni Q u odnosu na prosek odredjnog levela glavni kriterijumi pa ce skoro uvek da se desava situacija koju ste gore opisali.
    Last edited by Milan Dj.; 02-01-2014 at 10:54 AM.
    Crni likes this.