Results 1 to 8 of 8
Like Tree3Likes
  • 2 Post By Shadow
  • 1 Post By Aleksandar Ilok

Thread: Kako je ovo moguce???!!!!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    4

    Kako je ovo moguce???!!!!

    Molim vas mi odgovorite kako je ovo moguce?!
    Inace 5. sam nivo.
    Igram u kupu sa neaktivnom ekipom koja em sto je po proseku slabija od mene za dve zvezdice em sto koristi nelegalnu postavu.Poludeo sammm!!!!!
    Svi igraci su mi na svojoj poziciji i svi imaju 4 ili 5 zvezdica.

    Hvala unapred.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Šta god da ti kažem nećeš biti zadovoljan. Dešava se. Navikni se neće ti biti prvi put sigurno.

  3. #3
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    brate kod mene isti problem, znaci 17 sam level, al evo zadnjih 5 tekmi primam golove od ekipa koje su zadnje, znaci nemaju niti boda, al sve golove primam od 85 - 90 minute.Ekipa mi je odlicna, koju god taktiku da napravim neide me, islo me do 16 lelvela i vise neide, jedva prolazim dalje !!!! Poludio sam, malo mi fali da prestanem da igram igricu, jako mi se svidjela igra, al u zadnje vrijeme me nervira al pravo

  4. #4
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Cekaj malo, dakle 16 levela nisi imao nikakvih problema, sad imas i ti razmisljao da napustis igru?
    Vedran Staklenac likes this.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    4
    Mislio sam da se obratim top 11 podrsci ali ne mogu oni da menjaju sada rezultate a i ne bi hteli.
    Jeste li se vi nekad obracali podrsci i kakva su vam iskustva?jel ima od njih nekakve vajde

  6. #6
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    ma brate necu napustit igru, al imam osjecaj da su igricu malo vise napucali nego sto to ustvari treba da bude, po meni je bila bolja starija verzija, jer ekipe koje su stvarno jake one haraju ligom, dok je sad to manje moguce

  7. #7
    Rookie UnlockeR's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    62
    Suocavacete se sa jos mnogo gluposti i ne-logicnih rezultata u ovoj igri.Glavni cilj igre je da vam ukrade sto vise para.Nemojte pomisliti na to da ikad kupujete tokene(moj savet) ! U mom slucaju na primer : stavim premije 7.5 M za ligu sampiona , i dobijem prve tri tekme lagano i smanjim premije na nula jer sam ocekivao lagani prolaz , medjutim ostale tri utakmice sve sam izgubio i ispao iz lige sampiona.Evo sad igram sa protivnikom sa ilegalnom formacijom ( koji igra sa jednim golmanom , bez odbrane , sa 4 vezna , 4 igraca u polu spicu i dva napadaca) i 0:0 .Znaci igra je cista glupost , a igram je samo zato sto sam vec 27 level i ne zelim da sav taj trud ispustim.Inace odustao bih davno samo zbog toga imam motiva.Nemam vise ni imperativ za pobedu , igram pa sta bude bude , jer ne zelim vise da se nerviram oko ne-logicnih rezultata.

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Brcko, Bosnia and Herzegovina
    Posts
    35
    veliki pozdrav
    Last edited by Nebojsa Misic; 03-08-2014 at 04:06 PM.