Results 1 to 6 of 6

Thread: Kako postaviti dobrog izvodjaca slobodnih udaraca ?

  1. #1
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843

    Kako postaviti dobrog izvodjaca slobodnih udaraca ?

    Kako da postavimo dobrog izvodjaca udaraca ako on nije specijalista za izvodjenje, da li ima nesto po cemu bi se moglo da odredi da on sutira slobodne, ili da samo odaberemo najjaceg igraca u ekipi, igraca koji ima najveci rejting?

  2. #2
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ja radim tako da izaberem najjaceg igraca u momcadi. Doduse imam jednog MC sad od prosle sezone koji je pucao slobodnjake, nije vise najjaci igrac ali ga nisam mijenjao jer je i dalje dobar.

  3. #3
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    pa imal kakav ucinak, postizel golove ?

  4. #4
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    Kako da postavimo dobrog izvodjaca udaraca ako on nije specijalista za izvodjenje, da li ima nesto po cemu bi se moglo da odredi da on sutira slobodne, ili da samo odaberemo najjaceg igraca u ekipi, igraca koji ima najveci rejting?
    Izaberi igraca sa najboljim napadackim karakteristikama. Ako se dobro pokaze to je to, ako ne biraj sledeceg.
    Takodje moje iskustvo je takvo da kornere najbolje izvode krilni igraci pa i ako su malo slabiji po kvalitetu od najboljeg njih postavim.
    Nemoj previse ni specijlanosti da gledas, ako igracu koji ima specijalnost ne ide izvodjenje prekida menjaj ga.

  5. #5
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by munchen View Post
    pa imal kakav ucinak, postizel golove ?
    Pa napisao sam ti, da nema ne bi ga ostavljao da izvodi.

  6. #6
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Hvala na savjetima