Page 16 of 75 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast
Results 151 to 160 of 748
Like Tree1304Likes

Thread: Sezona 51. - 09. mart - Kako vam ide?

  1. #151
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Danas igram veliki derbi protiv starog znanca, lika koji je u zadjnjih 5 sezona osvojio 5 prvenstva, 3 lige prvaka, dvaput bio u finalu LP i osvojio kup.

    Ima nesto jaci tim od moga, no vise skauta



    Njegova postava i formacija je sljedeca



    Ja sam svoju postavio ovako, a zavisno od toka utakmice planiram da promijenim formaciju u 3-5-2




    Šta bi mi vi preporucili, da li je ovo dobra formacija? Kako da podesim postavke, presing preko cijelog terena ili na svojoj poziciji, Markiranje covjek na covjeka, ili zonski?

    Jako bi ga volio otkinuti...
    Macva FC likes this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #152
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    kraj u kupu nikako da idemo dalje lose u kupu se nastavlja posvetit cemo se ligi prvaka i prvenstvu to nam jedino preostaje da napravimo nesto

    Macva FC and Crni like this.

  3. #153
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    126
    pobeda u 3 kolu lige nocas u 1 sat od 4-0
    igramo danas u 15:58!
    Macva FC, Crni and hrgamrga like this.
    NLAM FC
    Sezona 9- Nivo 9

    Cup WINNERS: 2
    Champions League WINNERS: 1
    League WINNERS: 5

  4. #154
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    I sada sledi oni pravo, svve sami derbiji :-) Idemo Macvaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #155
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ala sam zabrijao a...


    Bio je ovo utakmica koja je opravdala status derbija, nakon punih 5. sezona ponovno smo se susreli sa nasim starij prijateljem i rivalom, Ledenim. On ima uvjerljivo najjaci tim u ligi, stoga je i izazov bio veci, a i motiv da se revansiramo za veliki poraz od 5-0 koji smo dozivjeli prije 5 sezona.

    Stadion Fruška Gora je bio krcat, vrijeme je bilo odlicno a navijaci su jos sat vremena prije utakmice poceli sa skandiranje, "Ajmo plavi" i nisu se zaustavili do kraja utakmice.

    Utakmica je pocela nasom dominacijom, poceli smo u formaciji 4-1-3Š-2 i pocetnu dominaciju smo iskoristili u 11.minuti kada nas najbolji proslosezonski (a i ove sezone najbolji strijelac) igrac Djukanovic, savrseno asistira za napadaca Pesica kojem nije bilo tesko ugurati loptu u praznu mrezu.

    Do 22.minute se igralo vecinom na sredini terena, a tada je bljesnuo protivnicki igrac Stojanovski koji na asistenciju Hunta izjednacava rezultat. Do poluvremena smo pritiskali gol Ledenog ali lopta nije htjela u mrezu.

    A onda u 49.minuti veliki sok za domace igrace i navijace, nastao je muk na tribinama, Stojanovski ponovno zabija i sada Ledeni prelazi u vodstvo. Navijacima ovo nije bas leglo najbolje te je utakmica prekinuta na par minuta zbog ulaska jednog navijaca u teren.

    No pokazali smo veliki karakter, nismo potonuli i vec u sljedecem napadu, nas krilni igrac Knezevic zabija pogodak sutom sa vise od 20 metara udaljenosti.

    Tada mijenjamo formaciju, iz igre vadimo DMC-a i jednog DC-a i prelazimo u 3-5-2 formaciju . Na terenu frcaju iskre, igra se veoma dobro i prilike se redaju i sa jedne i druge strane. U 70.minuti iz normalnog, mijenjamo mentalitet u napadacki, trener Dunava je namirisao krv, osjetio je da ovo mozemo dobiti..i vec u 73.minuti novi bljesak Knezevica, igraca utakmice, ponovno sa vise od 20. metara udaljenosti, zabija pogodak. Na tribinama je nastao delirijum, upaljeno je mnostvo baklji a neke su zavrsile i na terenu.

    Pouceni prethodnim losim iskustvom sa jakim protivnicima, mijenjamo mentalitet u veoma obrambeni, Ledeni preuzima inicijativu, imali su nekoliko dobrih prilika no uspjeli smo se odbraniti i slavlje je moglo poceti..

    Moram priznati da su mi u pobjedi uvelike pomogli navijaci koji su pratili mec, dosta ih se okupilo i da nije njih bilo ne znam kako bi zavrsilo.





    Stanje na ljestvici

    Macva FC, Crni, NTNK and 2 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #156
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Brate Slobodni, kako ti se dalo toliko pisati? Svaka ti cast :-) Car si
    Aleksandar Ilok, Crni and NTNK like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #157
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Brate Slobodni, kako ti se dalo toliko pisati? Svaka ti cast :-) Car si
    Haha ma to za 2,3 minute napisem, imam odmah u glavi a rijeci same lete

    Oduvijek sam htjeo biti sportski komentator
    Macva FC, Shadow, Crni and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #158
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Svaka čast Slobodni na pobjedi, a vala i na izvještaju. Tu si neprevaziđen.

  9. #159
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Ja sam se danas oprostio od kupa, ipak je ekipa koja ima 2 šuta, a da 3 gola bila prevelik zalogaj.


    U ligi mršava pobjeda, ali tu su bodovi ipak.


    A evo još jedne pobjede. Do sada "klanje" sa strancima, a sad i domaći okršaji krenuli.
    Sezona 51. - 09. mart - Kako vam ide?-screenshot_17.jpg

  10. #160
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Brcko, Bosnia and Herzegovina
    Posts
    35
    Upravo htedo reci kako bi,pored menadjera mogao da budes i dobar komentator.nema sumnje,Slobodni,imas talenat.mozda bi mogao da im predlozis neke izmene za komentare na utakmicama,cestitam na pobedi...
    Aleksandar Ilok, Macva FC and Crni like this.

Page 16 of 75 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast