Page 24 of 75 FirstFirst ... 1422232425263474 ... LastLast
Results 231 to 240 of 748
Like Tree1304Likes

Thread: Sezona 51. - 09. mart - Kako vam ide?

  1. #231
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Kod mene nece, kaze da nije ispravan.Jeli ti to malo te ili veliko TE?
    Mislim da je veliko, meni je pisalo da je ok ali jos nisam dobio token, citam da su neki dobili a ne nekim serverima se malo valjda ceka, ne znam, vidit cemo ujutro
    Sezona 27, Level 27


  2. #232
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Definitivni je veliko TE, kao i hoces upisati mala slova, pretvara ti u velika slova
    Sezona 27, Level 27


  3. #233
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Meni ni na jednom od 4 profila vise nece ni jedan kod, dakle postoji neko vremensko ogranicenje

    EDIT-Evo i odgovora

    Ovako posto to svi pitaju, broj poklona s jednog koda je limitiran. Ako Vam unijeti kod bude prihvacen, poklon cete dobiti uskoro.

    http://ask.fm/Topelevenmanager
    Last edited by Aleksandar Ilok; 03-16-2014 at 11:51 PM.
    Sezona 27, Level 27


  4. #234
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    Kako je za vikend bilo lipo vrime, nije bilo toliko vrimena za TE. Ali je za izlet u prirodu i gradele (roštilj).

    Svejedno, Poletu ide odlično. Dovedeno je drugo i posljednje pojačanje za klub ove sezone.



    Samo me zanima da li se svakom igraču, dovodenom preko pregovora s drugim klubom, odmah nakon prvog treninga kvaliteta poveća na onu skauta. Jer to mi se dogodilo sa zadnja (i prva) dva igrača što sam tako uzeo.

    U Kupu je ispalo odlično. Unatoč tome što nisam pratio utakmicu i što mi je štoper igrao na poziciji defanzivnog veznog (i dobio 7), Polet je dobio s 1:0. Važno je da nismo primili gol.



    U Ligi se nižu pobjede. Posljednja je protiv ekipe koja je do ovog kola bila na drugom mistu. Najjača ekipa, AC Lazza, se muči s ostatkom lige. Što meni paše.



    U Ligi prvaka smo odigrali prvi remi. Ali stanje na tablici obećava prolaz dalje.



    Pozdrav svima, sretno u TE!
    Macva FC, Crni and Aleksandar Ilok like this.

  5. #235
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by hrgamrga View Post
    Kako je za vikend bilo lipo vrime, nije bilo toliko vrimena za TE. Ali je za izlet u prirodu i gradele (roštilj).

    Svejedno, Poletu ide odlično. Dovedeno je drugo i posljednje pojačanje za klub ove sezone.



    Samo me zanima da li se svakom igraču, dovodenom preko pregovora s drugim klubom, odmah nakon prvog treninga kvaliteta poveća na onu skauta. Jer to mi se dogodilo sa zadnja (i prva) dva igrača što sam tako uzeo.

    U Kupu je ispalo odlično. Unatoč tome što nisam pratio utakmicu i što mi je štoper igrao na poziciji defanzivnog veznog (i dobio 7), Polet je dobio s 1:0. Važno je da nismo primili gol.



    U Ligi se nižu pobjede. Posljednja je protiv ekipe koja je do ovog kola bila na drugom mistu. Najjača ekipa, AC Lazza, se muči s ostatkom lige. Što meni paše.



    U Ligi prvaka smo odigrali prvi remi. Ali stanje na tablici obećava prolaz dalje.



    Pozdrav svima, sretno u TE!
    Pa zato sto im fali jedan skil do skauta, samo takvi igraci su na pregovorima
    Crni likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  6. #236
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Zadar, Hrvatska
    Posts
    97
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Pa zato sto im fali jedan skil do skauta, samo takvi igraci su na pregovorima
    Aha, to sam i mislio. Prvo sam mislio da su tamo samo igrači Q39 (ili 44,49...). Nisam uopće mislio da će već nakon prvog treninga i samo jednog čunja doći na nivo skauta. Hvala na odgovoru.
    Macva FC and Crni like this.

  7. #237
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Pali i Sharkansi, 3:1 na domacem terenu.Idemo Macvaaaaaaa :-)
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #238
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Danas ako pobijedim napokon imam priliku da se odvojim na 2 boda posto je drugoplasirani remizirao protiv jos jednog kandidata za naslov, pa pobjedom cu pobjeci prvome za dva boda a 3. 4. i 5. za pet bodova.

    Dakle slijede mi 3 lakse utakmice, protiv protivnika iz donjeg doma ljestvice, a i 4 utakmica koju igram kuci je protiv dobrog tima, ali koji ove sezone igra katastrofalno lose, dakle cilj u prvenstvu je sljedece 4 pobjede i tu ne smije biti kiksa, jer poslije toga me ceka serija teskih utakmica i derbija.
    Crni, Macva FC and Shadow like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #239
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Drugari, evo vezao ja 2 pobjede u ligi i golman popravio ocjene podigao se na 6 i prvi put sada da nema 4 u ocjenama igrača ove sezone.



  10. #240
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    126
    jel posle svakog live prenosa bilo koje fudbalske tekme se dobija kod ili samo posle premier lige?
    NLAM FC
    Sezona 9- Nivo 9

    Cup WINNERS: 2
    Champions League WINNERS: 1
    League WINNERS: 5

Page 24 of 75 FirstFirst ... 1422232425263474 ... LastLast