Page 44 of 75 FirstFirst ... 34424344454654 ... LastLast
Results 431 to 440 of 748
Like Tree1304Likes

Thread: Sezona 51. - 09. mart - Kako vam ide?

  1. #431
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Kako protiv ove formacije

    Sezona 27, Level 27


  2. #432
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    u ligi smo pobjedili slabasni besiktas 6:0 i tako opet vratili vrh tablice a cezifc je pobedio yosex fc 2:0 tako da nam stalno puse za vrat nikako da se malo odvojimo od 2 i 3 na tabeli no dobro glavno da su 3 boda tu



    ljestvica nakon 16 kola i dalje smo 1 neizvjesno napeto ce bit do kraja prvak ce se znat tek pred kraj

    Shadow and Macva FC like this.

  3. #433
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Nego ova moja liga osim po aktivnosti i jacini je bas luda Ima svega i svacega, sitnih podmetanja, ljutnje itd..posto si medjusobno navijamo jedno protiv drugih, u ovisnosti kako nam sta odgovara, neki su to lose prihvatili pa sam maknut sa mjesta prijatelja od glavne konkurentice.

    Ja sam recimo pozvao cijelu cetu navijaca protiv najjaceg kluba u ligi, a on mi je sad uzvratio tako sto je promijenio termin sutrasnje utakmice u 1.25 pa bas i necu imati navijaca, ako uopce netko bude tad budan i tako..ima svega
    Sezona 27, Level 27


  4. #434
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Slobodni View Post
    Nego ova moja liga osim po aktivnosti i jacini je bas luda Ima svega i svacega, sitnih podmetanja, ljutnje itd..posto si medjusobno navijamo jedno protiv drugih, u ovisnosti kako nam sta odgovara, neki su to lose prihvatili pa sam maknut sa mjesta prijatelja od glavne konkurentice.

    Ja sam recimo pozvao cijelu cetu navijaca protiv najjaceg kluba u ligi, a on mi je sad uzvratio tako sto je promijenio termin sutrasnje utakmice u 1.25 pa bas i necu imati navijaca, ako uopce netko bude tad budan i tako..ima svega
    Derbi je derbi, sve je dozvoljeno :-).Slobodni, ja cu se potruditi da dodjem da navijam posto me ionako dete budi na svaka tri sata. :-))))
    Shadow, flydragon and Crni like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #435
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Svaka cast djetetu, nadam se da ni sutra nece zakazati

    Salim se malo, bilo bi dobro ako mozes da dodjes, ovaj ce se pitati otkud mi navijaci u 1.25 po noci haha, upravo sam se cuo sa frendom, on je prestao da igra ali doci se sutra, u ljubavi i ratu (derbiji) sve je dozvoljeno haha
    Shadow, flydragon, Crni and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #436
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    evo parova cetvtrfinala koje se igra sutra mi smo dobili nekog lika iz bruneje klub mu je fc la caccca ima samo jedan poraz i to u lp u osmini finala u prvenstvu je odlican 16 tekmi 16 pobjeda tako da ce nam bit tesko svaki rezultat je dobro dosao po mogucnosti pozitivan igramo prvu u gostima sto je dobro gol u gostima vredi vise igramo u 15:50 igraci mu imaju specijalne osobine


  7. #437
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    evo tog lika sa specijalnim osobinama a i 6 zvezda bit ce muke



    evo kolko ja jak kolko on nije puno jak xd

    Crni and Macva FC like this.

  8. #438
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Hvala na cestitkama,hvala...

    Danas je po rasporedu 16.kola Prvenstva NTNK United trebao da gostuje u Zenici ali igraci Nicaze United87 nisu smeli da izadju na teren jer je procurela vest da sam postao MODERATOR pa je utakmica zavrsena sluzbenim rezultatom 0:3...hahahahahahaha





    Tabela nakon 16.kola




  9. #439
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    imo sam i ja toga u proslim sezonama nije bilo dosta igraca i registriralo 3:0 za mene da se ja pridruzim cestitkama bravo NTNK
    NTNK, Macva FC and Crni like this.

  10. #440
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    NTNK čestitamo.
    NTNK likes this.

Page 44 of 75 FirstFirst ... 34424344454654 ... LastLast