Page 67 of 75 FirstFirst ... 17576566676869 ... LastLast
Results 661 to 670 of 748
Like Tree1304Likes

Thread: Sezona 51. - 09. mart - Kako vam ide?

  1. #661
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Aaaaaaaa...
    Trofej je ponovo u nasoj riznici...
    Dupla kruna za NTNK United breeee




    Hvala drugari...

  2. #662
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5
    Cestitke,ja ove sezone samo pehar iz lige.A lijep je pravo taj iz lige sampiona

  3. #663
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Čestitam za LŠ. Nadam se da ćemo mi kojima se sudbina u ligi odlučuje u poslednjem kolu imati sreće pa da se i mi hvalimo trofejima.
    Danas u ligi dobio poslednju ekipu, opet povreda i tako. Sutra protiv trećeplasirane ekipe za titulu.

    NTNK, Aleksandar Ilok and Macva FC like this.

  4. #664
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Naravno, čestitke i svima koji su već osvojili lige.
    Macva FC likes this.

  5. #665
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Milane, cestitamo na osvojenoj LS.Bilo je zajebano, da je dao penal.....:-)
    A sto je najgore,iz 3 sanse dao je 2 gola...bas bzvz...
    Macva FC likes this.

  6. #666
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    2
    Nivo 30 - Sa dosta slabijom ekipom u odnosu na konkurenciju, gotovo nikakvim investicijama i čudnom kombinacijom mladih i jako iskusnih igrača (moj centarfor, vodeći strijelac lige odlazi u mirovinu po završetku sezone) kolo prije kraja u igri sam za osvajanje lige, nakon dosta sušnog razdoblja. Čudo se možda dogodi...

    Igram defanzivni 4-4-2, presingom na vlastitoj polovici (čime sam sebi skočio u usta jer mi je najdraže vršiti presing po cijelom terenu) i kombiniranim dodavanjem.

    Ajmo Opeth FC
    NTNK likes this.

  7. #667
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Boško Boki Habuš View Post
    Nivo 30 - Sa dosta slabijom ekipom u odnosu na konkurenciju, gotovo nikakvim investicijama i čudnom kombinacijom mladih i jako iskusnih igrača (moj centarfor, vodeći strijelac lige odlazi u mirovinu po završetku sezone) kolo prije kraja u igri sam za osvajanje lige, nakon dosta sušnog razdoblja. Čudo se možda dogodi...

    Igram defanzivni 4-4-2, presingom na vlastitoj polovici (čime sam sebi skočio u usta jer mi je najdraže vršiti presing po cijelom terenu) i kombiniranim dodavanjem.

    Ajmo Opeth FC
    Koji si nivo prijatelju?
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #668
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Koji si nivo prijatelju?
    Sezona 34, nivo 30, editirao sam gornji post

    u početku sam ful brzo napredovao, osvajao lige i lige prvaka, zadnjih par sezona stagniram, pa bi mi uspjeh bio proći na idući level bez nekih većih investicija

    ova sezona me baš iznenadila
    Macva FC likes this.

  9. #669
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    doso je i kraj i 43 sezone i kraj 26 kola u kojem smo pobjedili kao gost slabu momcad 7 na tabeli dobaselection 0:2 a trebalo je bit vise golova posto je slab i naravno tlotr fc nije pobjedio kai fc pa smo zavrsili 2 na tablici i ostadosmo bez naslova osvojili srebrno 2 mjesto opet blizu a tako daleko tako je to kad u predzadnjem kolu igras remi sa yosex fc a trebali smo pobjedit no nema veze idemo dalje idemo u novu sezonu po trofej naravno idemo u lp i kup vidjet cemo sta bog da bar da se okitimo kojom titulom sve u svemu ova sezona je bila zanimljiva borili smo od pocetka do kraja ali nismo uspjeli ligu osvojit u sledecu idemo nesto osvojit



    ljestvica konacni poredak tlotr fc je izgubio od kaifc 1:3 ode naslov kai fc



    rezultati konacni svi

    Crni, Macva FC, NTNK and 1 others like this.

  10. #670
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    E bzv druže. Ja čekam moju utakmicu protiv Boke, pa da vidimo ishod.

    NTNK likes this.

Page 67 of 75 FirstFirst ... 17576566676869 ... LastLast