Page 31 of 75 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast
Results 301 to 310 of 748
Like Tree1304Likes

Thread: Sezona 51. - 09. mart - Kako vam ide?

  1. #301
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    A ja cekam i cekam, a Macve nema

    Nema veze, pobjedili smo 4-0, no nas vjerni pratitelj je danas pobijedio u jednoj teskoj utakmici na gostovanju i opet imamo isti broj bodova, stoga je sad zal za utakmicom od prekjucer jos veca, jer on sutra ima ultra laganu utakmicu gdje ce protivnika nakantati sa najmanje 5,6 golova a ja imam jedan tezak gostujuci derbi, protiv 3 plasiranog na tablici a prekosutra igram sa njim..tj njom, dakle jako tezak raspored imam i ako krene po zlu..protivnik ce se odvojiti od mene a i ostali pusu za vratom.

    Nadam se da cemo sutra odigrati jedan odlican muski derbi i pobijediti na izuzetno teskom gostovanju, a onda se suociti oci u oci sa vjernim pratiteljem..bit ce tesko jako ali na muci se poznaju junaci



    NTNK, Shadow, Macva FC and 3 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #302
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Slobodni View Post
    A ja cekam i cekam, a Macve nema

    Nema veze, pobjedili smo 4-0, no nas vjerni pratitelj je danas pobijedio u jednoj teskoj utakmici na gostovanju i opet imamo isti broj bodova, stoga je sad zal za utakmicom od prekjucer jos veca, jer on sutra ima ultra laganu utakmicu gdje ce protivnika nakantati sa najmanje 5,6 golova a ja imam jedan tezak gostujuci derbi, protiv 3 plasiranog na tablici a prekosutra igram sa njim..tj njom, dakle jako tezak raspored imam i ako krene po zlu..protivnik ce se odvojiti od mene a i ostali pusu za vratom.

    Nadam se da cemo sutra odigrati jedan odlican muski derbi i pobijediti na izuzetno teskom gostovanju, a onda se suociti oci u oci sa vjernim pratiteljem..bit ce tesko jako ali na muci se poznaju junaci



    Izvini matori, ganjao sam se sa klincima.Kada sam se ukljucio vec je bilo kasno.Jbg, bitno je da si dobio :-). Eto me sledeci put, samo mi obezbedi mesto u lozi
    Aleksandar Ilok and Crni like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #303
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    derbi drugi protiv cezifc 2 poraz sta rec izgubili smo 2:0 promenili smo formaciju 4-5-1 jer je ovaj igro 4-1-2-1-2 ali nije nam to pomoglo malo i server namesti ali sta je tu je idemo dalje ovim porazom smo ostali 3 na tabbeli mesto da smo pobjedili i vratili se na vrh vratit cemo mu doma za to



    ljestvica 10 kolo

    Macva FC and Crni like this.

  4. #304
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Da podnesem izvještaj sa prethodnih utakmica.

    U derbiju lige udarilo mojih 9 skauta na njegova 3 i penal odluči i to na kraju srećom, pa se nisam puno nervirao. Sad mi bježi 4 boda.


    A sinoć su mi trebala 2 crvena pa da zaigramo za preokret.


    A ovo je pobjeda iz LŠ koja me ostavila u igri za prolaz, vidjećemo danas kako ćemo odigrati, a i kako će odigrati drugi. Sve nam je bitno.

  5. #305
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Kad dobijem crveni ide to kako treba. Dočepao sam se prolaza u 1/8 LŠ.

    Macva FC and hrgamrga like this.

  6. #306
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Pao micni Liverpul :-) Idemo Macva daljeeeeeee
    NTNK, Crni and hrgamrga like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #307
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Brcko, Bosnia and Herzegovina
    Posts
    35
    ...Posle jucerasnjeg sramotnog poraza u ligi od levata,danas pobeda u derbiju kola,sastali se gorostasi i bez najboljih troice igraca triunf.slag na tortu dodalo je i prolaz grupne faze u ligi sampiona.klub je do sada zadovoljan ali puca se na visoko,problem su veliki broj povreda kao i kartoni,ma da smo uvek razvijali fer igru.nije tesko biti prvi,tesko je ostati prvi...
    Crni and hrgamrga like this.

  8. #308
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Macva sta si to sve ukljucio na telefonu jbt...sta ce ti...
    Bzvz akas btr...

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk

  9. #309
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Macva sta si to sve ukljucio na telefonu jbt...sta ce ti...
    Bzvz akas btr...

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk
    Mislis?
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #310
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Znam jbt...

    Sent from my LG-P760 using Tapatalk

Page 31 of 75 FirstFirst ... 21293031323341 ... LastLast