Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree4Likes

Thread: Kako da trajno izbrišem klub sa profila ,da ne postoji i da ga drugi ne mogu koristit

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    10

    Kako da trajno izbrišem klub sa profila ,da ne postoji i da ga drugi ne mogu koristit

    Stvarno ste postali sranje od igre i zgadili ste mi se ! Znam da vam je važna kupovina tokena i zarada ali ste baš pretjerali. Nije to ono nisi imao sreće i mora se nekada izgubiti, jer evo već tri-četiri sezone lige gubim tako nelogične utakmice da sam skontao da sve ono što radimo nema nikakva smisla....djaba ti moral, zvjezdice ,taktika i ostala sranja za koja tražite novac kad nemaju nikakva uticaja na rezultat utakmice. Izgleda da mogu dobiti utakmicu samo kad treba nekom od moderatora da mu skinem protivnika boljeg na tabeli. Šteta ,stvarno šteta, bili ste jedna od najzanimljivijh igrica i evo tri godine sam je igrao ali zadnjih par mjeseci sve gubi smisao. Zato me zanima dali postoji naćin da trajno uklonim moj trenutni klub, ali tako da ga drugi ne mogu koristiti ....kao da nije ni postojao ????
    Last edited by Shadow; 03-16-2014 at 06:21 AM.
    Crni likes this.

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    klub ce ti se sam ugasit ako ne ulazis 70 dana u igru ja redovno pobjeđujem nekad gubim nekad pobjedim ali to je deo igre treba znat odabrat pravu taktiku i one postavke podesit.igram ovu igru vec 4 godine i nisam se bunio kad izgubim jednastvno nemas srece

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    10
    Ma pusti te fazone sa srećom i taktikom.....nije to jedna utakmica nego evo već treća sezona. Kako objasniti da moja 4 najjaća igrača sa 5 zvijezdica konstantno dobijaju ocjene 4 ili 5 a a maximalno nabijen moral i kondicija i bonus za pobjede. Ili primjer iz prošlog kola lige .....moj protivnik neaktivan i izgubio sve utakmice do tada. Kad sam otvorio da vidim sastav tima imao je (10-tak min. prije utakmice) imao je tačno 11 igraća bez rezervi ,od toga 4 golmana.............kad je utakmica krenula ,puf odjednom kompletan tim ito sa 5 ili 6 zvijezdica i dobije me 1:2 sa igraćem manje (crveni karton). I dalje je zadnji u ligi i ima samo tu jednu pobjedu protiv mene.
    Ma kakva sreće...................... Ova se igra može normalno igrati do 10-15 nivoa a sve dalje je samo kupovanje tokena.
    Last edited by Shadow; 03-16-2014 at 06:21 AM.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Zamolio bih te bez vređanja. Blokiraj aplikaciju i posle 70 dana klub će se sam izbrisati. Ja kao moderator sam igrač kao ti i imam isti problem sa ocenama, sa transfer listom itd. Ali ja svoje nezadovoljstvo rešavam sa podrškom.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    10
    Prvo da se izvinem zbog riječnika i ako sam nekoga uvrijedio ! Nisam imao namjeru vrijedjati ali sam bio i ostao frustriran, jer volim ovu igricu.
    Drugo :
    Poštovani mod. Shadow ,nemoj se naći uvrijedjenim, ali koliko vidim da si ti kao moderator osvojio 20 liga i 7 puta drugi + 10 liga šampiona+ 4 kupa od 37 odigranih sezona !!!!!! 100 %-tni učinak ;-) (Y)
    Izgleda da ja stvarno nemam sreće ili moderatori imaju znanje o fudbalu na nivou Murinja ?!
    Veliki pozdrav iz sunćanog Mostara !!!

  6. #6
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ali grešiš. To nema nikakve veze sa tim što sam moderator. Gde mi to piše u igri? Igrač sam kao ti i za 37 sezona upoznao sam veliki broj aspekata igre. Sa najjačim timom sam bio sedmi. Na nižim nivoima nisam imao problem sa ocenama ali zato zadnjih par sezona ne mogu da rešim taj problem. Evo ti samo jedan igrač:



    Da čovek gol i po navici dobije ocenu 4.
    Evo još jedan:



    Ima dosta toga. Džaba se nerviraš ovo je na kraju krajeva samo igra

  7. #7
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ma istina da je sve ovo samo igra, medjutim u covjeku se javi onaj neki osjecaj rivalstva i dokazivanja, zelis biti najbolji u onome sto radis/igras i sto igraju jos stotine tisuca drugih menadjera, stoga zelis da si ravnopravan sa drugima i da je igra sto realnija, otezavajuca okolnost je kad jos i zavolis tu igricu

    Sve je to samo igra ali svi mi koji je aktivno igramo, ulazemo svoje vrijeme u nju i ne zelimo da imamo osjecaj da uzalud trosimo to vrijeme, stoga razumijem frustracije.

    Azure, ja ti preporucujem da ostanes i igras dalje, mozda dodju i bolja vremena. Sve ti je to u glavi, ja smisljam neku svoju pricu u vezi mog kluba a koja se mijenja sa zivotnim okolnostima. Sad imam vremena posvetiti se klubu pa se tako i ponasam, uskoro krecem raditi pa necu imati toliko vremena pa ce se i prica u mojoj glavi malo promijeniti. Zamisli da si trenutno na udaru sudaca i nogometnog saveza, da ti ne daju da napredujes ali ti se i dalje boris, ako te zanima primjer iz realnog zivota, pogledaj kako je Splitskom Hajduku u nasoj ligi i sve ce ti biti jasno

    A ako ti se ne da, sta da ti kazem, poslusaj od Shadowa savjet, blokiraj aplikaciju i nakon 70 dana vise neces imati kluba..
    Macva FC likes this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    10
    Ma imaš pravo Slobodni stvarno mi je igrica ušla u krv,što bi se reklo i stvarno sam uložio mnogo truda i ljubavi u svoj klub da bih ga brisao.
    Želim samo da odagnam onaj osjećaj da neko (moderatori, admini ,nordeus ili bilo ko) može jednim klikom poništiti sav moj trud. Shvatam da je ovo ipak samo igrica i nastavljam dalje ...............možda me nekad i krene
    Aleksandar Ilok likes this.

  9. #9
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Azur Azo Karamehic View Post
    Ma imaš pravo Slobodni stvarno mi je igrica ušla u krv,što bi se reklo i stvarno sam uložio mnogo truda i ljubavi u svoj klub da bih ga brisao.
    Želim samo da odagnam onaj osjećaj da neko (moderatori, admini ,nordeus ili bilo ko) može jednim klikom poništiti sav moj trud. Shvatam da je ovo ipak samo igrica i nastavljam dalje ...............možda me nekad i krene
    Drago mi je da si tako odlucio
    Sezona 27, Level 27


  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    igra je bila ekstra,mislim da je i sada-al samo zato sto mi je nekako bolja od menadzera onog sto inastaliras fm 2013/4 il koji vec postoje,ne znam zasto imam taj utisak...ja eto kolko igram a 22 sam lvl,pao sam 12 puta sigurno,i to je sramota i tad kad sam pao bio sam uvek statisticki kao onaj prvi jak.ne znam na kom principu radi top eleven al mislim da kvalitet,taktike,moral i sta jos tu ima da to utice bukvalno 15% mozda i manje.tako je kod mene.....posebno ove sezone koju mozda opet padnem bez obzira sto sam cist skaut u ligi.to oko taktika,ja sam skino i ovde i gore od onih protivnicka form i moja form,to nema uticaja kod mene...primer lik slabiji 1,5 zvezdice,igra 4-4-2 i ja uski dijamant sa ful pozicijama i puknem i u rezulatatu sad ne znam koji al statistika mi bude 4(2)-12(7) otp,cak mi bezi i u posedu,a ja pratim na domacen terenu+pun stadion 211.000
    mislim da treba da se dosta poradi na top11
    ko sto ovaj gore kaze da ipak ne mos da je obrise tako ni ja ne mogu,sastivni deo mi je dana ono hehehe.al kad vidim 3 poraza zaredom od 2-3 zvezdice slabiji i to jos po 3,4:0 ono ne znam.......il kad mi neki debil onako se tuce na aukciji puknem 30 tokena sto ustedim po sezoni i onda jos biduje 3-4 igraca i tu ostavi 30 tokena...ne svidja mi se to niakako sto neki kupuju po 500 tokena ,al ssta tu da se radi

Page 1 of 2 12 LastLast