Page 16 of 96 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast
Results 151 to 160 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #151
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Za 2 tokena doveden je novi igrac da jos malo pojacamo obranu.



    Sad vec tim na nesto lici, jos cemo vjerovatno uzeti novog golmana i kvalitetnijeg DMC no necemo zuriti vec kad se ukaze prava prilika..

    Volf, bojan2143 and NTNK like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #152
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ove je sad nezahvalan zadat...imamo napadaca 5 zvijezdica kojem malo treba do skauta (iako je star) a koji je na klupi, ovu dvojicu koja mi igraju jednostavno ne mogu zamijeniti, Pesic stalno dobija visoke ocjene, ne zabija bas toliko puno (iako je prosle sezone bio medju top 5 strijelaca lige) ali je zato paklen asistent, a Djukanovic mi ima 4 zvijezdice, vec dvije sezone je prvi strijelac kluba, odlicno igra jedan na jedan (kod njega se specijalna osobina bas vidi) i sto je najvaznije ove sezone je odlicno krenio i vec ima 3 gola na kontu.

    Jos jedan novo kupljen igrac na poziciji MC mi je na klupi, Milicevica ne mogu maknuti jer je stvarno odlican a ovaj novi nije bas krenio kako sam ocekivao, a onaj od prosle sezone je skroz podbacio pa mu mozda krene ove sezone...

    Nezahvalan odabir posto cu isto mozgati i oko golmana, istina da ima 4 zvijezdice i da bas u ove dvije sezone nije nesto posebno pokazao, no ove kao da se budi..dosta sam zadovoljan sa njim.
    Volf likes this.
    Sezona 27, Level 27


  3. #153
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Dvije sasvim različite utakmice danas, otvorili smo dan sa vrlo efikasnom utakmicom i visokom pobjedom protiv lakšeg protivnika u ligi



    Dok se u Ligi prvaka desilo sasvim suprotno i došli smo samo do boda protiv suparnika od kojeg smo drastično jači naša kvaliteta je 40.7 dok je njegova tek 25.4. Ipak bolje da se takav rezultat desio u prvom kolu nego kasnije, i dalje je sve na nama i računamo na prolaz skupine

    Volf and NTNK like this.

  4. #154
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Upravo vodimo ja i moj stozer pregovore od prelasku iz sadasnjeg kluba u novi. Katastrofalan start sa dvije izgubljene utakmice i nerijesenim rezultatom doveo me do ovoga. Moram promijeniti okolinu i vracam se u sto nizu ligu i izgraditi novi veliki svijetski klub.
    Shadow and bojan2143 like this.
    NK Kosavin


  5. #155
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Izasla je i moja liga i gore nije moglo Ligu sampiona i kup su vec zadnje 3 sezone nemoguca misija za mene ali sam makar imao sanse u ligi a sada sam sa onima koju ulazu ozbiljan novac.




    Ova dvojica su najjaci i borice se za prvo mesto (zadnje 4 sezone njih dvojica osvajaju kup i ls). Nemojte da vas zavara sto su im slabe ekipe,nisu se jos pojacavali, ovo su im ekepe od prosle godine i verovatno uveliko bilduju igrace. Ostali su ili u mom rangu ili malo jaci od mene tako da bi prolazak u prvih 7 bi bio veliki uspeh, a evo i mog tima



    Prva postava je veoma solidna cetvoro njih ce uskoro biti 7* a ostali ce sredinom ili pred kraj sezone biti 7*. Trebaju mi jos MR i ML ali ih ne mogu pronaci, igraci od 5* na transfer listi uopste ne postoje tako da svi kupuju skaute a i tu treba biti brz jer ako ne ih ne kupim na vreme tj. rano ujutru ostaju samo starci, trenutna lista je ocajna



    Najmladji na listi ima 26 godina i samo su 2 igraca kvaliteta 173 ostali daleko ispod.
    Jedino sto je pozitivno je da ako udjem medju prvih 7 u ligi, sledece sezone necu gubiti zvezdice
    Volf, NTNK and Crni like this.

  6. #156
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ako je greška do sistema tokeni će biti vraćeni. Naravno sa podrškom mora da se vidi.
    Igram ligu višeg nivoa nažalost:



    Prva utakmica i remi:





    Novi igrač:



    Protivnik iz kupa:





    Sve u svemu čupavo.

  7. #157
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Pregovori uspjesno zavrseni! Odmah nakon slijetanja u London popodne sam imao utakmicu. Dobio sam priliku odmah biti na utakmici i posloziti momcad sto i nije bilo bas najbolje, ali sve je ispalo kako treba.

    Evo kako je zavrsilo..


    Evo i momcadi..ima tu dobrih pojedinaca, a za Vrsaljka predosjecam da ce postati legenda Chelsea.


    Sada idem zatraziti promjenu grba i dresova.
    Zadovoljan sam za pocetak
    NK Kosavin


  8. #158
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Iznenadjujuce dobar pocetak u ligi. Gostovali smo kod Borca, tima sa kojim sam prije dvije sezone igrao u skupinama lige prvaka. Kod kuce me je glatko dobio a u zadnjem kolu sam ga jedva dobio sa 2-1 i to je bila kljucna pobjeda za prolazak skupine. Onda smo se opet susreli u finalu lige prvaka, ja nisam bio aktivan i igrao sam sa ozljedjenim igracem i glatko me je dobio 3-0.

    Osveta je bila slatka

    A sutra novi osvetnicki pohod Protivnik nam je tim kojeg vodi menadjer od kojeg smo neki dan izgubili 47 tokena na aukciji za golmana, nadam se da ce mu prisjesti taj golman



    Crni and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #159
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    lagana pobjeda u ligi protiv spucke njemca nekog od 6:0 i na otvaranju smo uzeli prva 3 boda a i zasjeli smo na 2 mjesto table ovaj prvi je zabio 1 gol vise od nas pa je 1 lp igramo kasnije u 23:33 protiv a.s orca



    ljestvica 1 kolo 2 smo tek je pocetak

    Crni, NTNK and Volf like this.

  10. #160
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    31
    Moja današnja priča...

    Danas je Hajduk imao dvije utakmice. Prvo smo gostovali kod drugoga najjačega kluba u grupnoj fazi Lige prvaka Melodiest FC , Hajduk 1911 je prvi. Izgleda da je Tomislav odabrao odličnu taktiku za ovu utakmicu a to je potkrjepljeno i rezultatom.



    Stanje u grupnoj fazi Lige prvaka je zadovoljavajuce ...



    Također su "izviđači" pronašli drugi najjači klub od svih u Ligi Prvaka , Desni FC , kojega vodi Slovenac Desni Oreh , naravno na papiru najjači klub od svih sudionika Lige Prvaka je Hajduk 1911
    Evo usporedbe Hajduka i Desnoga ...



    Poslje gostovanja u Sloveniji odmah smo se vratili nazad u Livno , Bosnu i Hercegovinu da budemo domaćin klubu Princely FC kojega vodi iračanin Stefan ...



    Stefan se baš nije dobro proveo na gostovanju , primio je tri komada ...



    Također čeka se večerašnja utakmica da se okonča prvo kolo Lige ...



    "Izviđači" su pronašli najjačega protivnika prema papiru koji se nalazi u Ligi skupa sa Hajdukom , pa evo usporedbe ta dva kluba ...



    Hajdukovi igrači zaslužili su dobar odmor jer sutra putuju u Maroko na gostovanje u kupu kod Cranky FC. Hajduk će to odmah pokušati riješiti u gostima a možda i ne jer ima također još jedno neugodno gostovanje tj. Hrvatski derbi ...




Page 16 of 96 FirstFirst ... 614151617182666 ... LastLast