Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

1. #291
    Newbie
    Apr 2014
    22
    Očekivo sam pobjedu u kupu protiv lika kojeg sam pogledo jučer i bili smo podjednaki, ali ovakvu pobjedu nisam očekivo:

I Cindrić koji mi se jučer vratio u momčad je u 5 minuta dao hat-trick. Izvadio sam ga odma na poluvremenu jer mi treba za ligašku utakmicu u 21h.

EDIT: Danas mi ide super u TE. Dao sam u 2 utakmice 10 golova, a nisam primio ni jedan xD

108
    Jučer smo ostvarili dvije iznimno bitne pobjede, najprije smo u ligi prvaka pobjedili do tog trenutka vodeću momčad naše skupine, i tom pobjedom preuzeli prvu poziciju

U ligaškoj utakmici igrali smo sa direktnim konkurentom koji je u tom trenutku imao isti broj bodova kao i mi. Utakmica je katastrofalno počela i već nakon 4 minute gubili smo 0:2 ubrzo se vraćamo i stižemo rezuktat međutim naš protivnik postiže još jedan pogodak i vraća vodstvo na svoju stranu. Ali ni nakon tog pogotka naša ekipa nije izgubila vjeru da mogu doć do 3 boda, i do kraja utakmice postižu još 4 pogotka za ukupnu pobjedu 6:3

Danas smo odigrali prvu utakmicu treće runde kupa i došli do vrijedne pobjede nad iznimno kvalitetnim protivnikom koji u svojoj ligi drži prvu poziciju bez primljenog pogotka. Iako smo ostvarili pobjedu, uzvrat će sigurno biti iznimno neizvjestan jer se naš suparnik zasigurno neće predati i napravit će sve da dođe do pobjede.

Večeras još igramo utakmicu 6 kola u ligi sa na papiru nešto lošijom ekipom.

3. #293
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Odigrana je prva gostujuca utakmica u kupu. Nosim aktivan rezultat od 1-1 no ne mogu biti zadovoljan...

Kao prvo imao sam veliki broj navijaca

Posjed lopte je bio 63 - 37 za mene, protivnik nije bio aktivan a ja izvukao samo 1-1

Rhasta je poveo u 11. minuti i imao je odlicnu priliku za 2-0. Ipak izjednacili smo u 50 minuti, igrali smo skroz napadcki, redale su se prilike no lopta nije htjela u mrezu. U 90 minuti imali smo zicera nad zicerima no Djukanovic promasuje prazna vrata.

Kvalitetniji sad od protivnika, imam aktivan rezultat ali tako me strah tog glupog prokletstva kupa..nadamo se ipak da se to nece dogoditi i da cemo proci dalje.
    Sezona 27, Level 27

4. #294
    Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    neobjasnjivi remi ekipa koja ne prati 8 na tabeli ima slabe igrace i mi odigramo bez golova a trebo dobit najmanje 3:0 strasno kako sistem nastima to sad ovim remijem smo 3 na tabeli umesto da smo 1.no dobro sutra igramo 2 utakmice prvo igramo prvenstvo u gostima protiv fc stefan u 20:28 a onda u ligi sampiona igramo doma protiv fc gog kojeg smo dobili jedva 2:3 nadam se da ce bit bar ovaj put visoka pobjeda igra se u 23:28

statistike ma sve na nasoj strani posjed lopte 63:37

ljestvica nakon 6 kola smo 3 jer je sistem stavio ovo da bude remi a trebali smo bit 1 a i bili smo bolji od njega

5. #295
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    May 2013
    157
    U međuvremenu na transfer listi :

btw U ligi 6. četiri boda iza prvoplasiranog. Inače nismo se dugo čuli, nemam vremena, obaveze, raspisat ćemo se neki drugi put. Ostanite mi pozdravljeni i sretno vam