Location
    Croatia
    Posts
    469
    opet se ponavlja remi sa slabim ekipama jbt vise sistem takav ovo danas je trebala bit golijada protiv girondins17 slab je i ne prati ni nista trebali smo preuzet 1 mjesto danas posto je satun izgubio od talijana vicchia no dobro priblizili smo se na jedan bod sa satunom s kojim igramo sutra u gostima i nadamo se pobjedi i konacno preuzimanje 1 mjesta njega smo dobili 5:0 doma pa se nadamo da ce bit tako to i sutra

statistike utakmice posjed 64:36

dokaz kolko je slab ima 4 igraca sa 1 zvezdom ovakve treba busit a ne da namjesti remi

ljestvica nakon 22 kola jedan bod sa vodecim zaostajemo igramo s njim sutra u 10:23 za vodecu poziciju

108
    Očekivano teška utakmica danas. Od prve minute preuzeli smo inicijativu i prijetili našem protivniku te u 29 minuti dolazimo do prednosti, našem suparniku u prvom poluvremenu nismo dozvolili ni jednu priliku. I onda u 56 minuti iz prvog udarca u naš okvir stiže izjednačenje, nakon primljenog pogotka krećemo još više napadački ali ne uspjevamo postići pogodak, i kada se činilo da će utakmica završit nerješeno u 84 minuti savršeno izveden slobodan udarac našeg najboljeg igrača za vrijednu pobjedu i 3 nova boda.
    Ovom pobjedom ostali smo samostalno na vrhu ljestvice te smo korak bliže naslovu.