Page 34 of 96 FirstFirst ... 2432333435364484 ... LastLast
Results 331 to 340 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #331
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    danas u ligi pobjeda od 4:0 igrali smo protiv real lumbreras koji nije bio za nas opasan ovom pobjedom zadrzali smo 3 mjesto i cekamo kiks vodecih sutra opet 2 utakmice prva je ona u ligi sampiona gde kao gosti igramo protiv as orca nju smo prvu utakmicu pobjedili 1:0 doma ako pobjedimo bit cemo prvi u skupini vise nemamo pravo na kiks ono jucer smo vec zaboravili imali su igraci los dan i vec se okrenuli novoj utakmici igra se u 17:26 a u ligi koja se igra u 20:26 takodjer putujemo u francusku tocnije u la brousse gde igramo kao gost protiv girondins17 koji nezna za poraz vec par utakmica tu ocekujemo isto nova 3 boda jer i on nije opasan po nas



    statistike utakmice posjed lopte 80:20



    ljestvica nakon 8 kola i dalje smo bez poraza sto je dobro i drzimo 3 mjesto

    Gushter, NTNK, Volf and 4 others like this.

  2. #332
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Danas smo najprije gostovali u uzvratnoj utakmici kupa gdje smo došli sa prednošću od 2 gola, ali znali smo da neće biti lagano jer je protivnik izuzetno kvalitetan. Unatoč našoj dominaciji u početku, protivnik zabija pogodak iz prvog udarca u okvir našeg gola. Nakon pogotka imali smo još nekoliko odličnih šansi, ali lopta nije htjela u gol, i kada smo se počeli pribojavat drugog pogotka koji bi nas izbacio iz natjecanja, ipak postižemo pogodak u 90 minuti, za definitivni prolaz u sljedeću rundu.




    Nakon toga imali smo gostovanje i u ligi, gdje je vrhunsku partiju odigrao naš napadač koji nakon četiri utakmice posta zabija 4 gola i asistira za peti. Nažalost u današnjoj utakmici 2 nova igrača su nam se ozljedila. Tom pobjedom ujedno smo se vratili i na prvo mjesto jer je danas Jano FC odigrao neodlučeno. Tako da smo zbog bolje gol razlike preuzeli vodstvo u ligi.




    Sutra najprije gostujemo kod drugoplasirene momčadi u našoj skupini lige prvaka. To je momčad koja nas je namučila u prvom kolu i gdje smo na domaćem terenu odigrali neodlučeno. Ukoliko dođemo do pobjede osigurat ćemo prvo mjesto u skupini kolo prije kraja. Nakon toga imamo veoma bitnu domaću utakmicu u ligi protiv Galatasaray FC koji je nedavno doživio dva poraza i pao na četvrto mjesto. Nadamo se pobjedi i ostanku na vrhu ljestvice.

  3. #333
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    4
    Mozda ovo nebi trebao pisat ovdje>
    Nije mi jasno lvl3 sam i dobro mi ide ali u kupu upo sam sa lvl5 i 6 svi su puno jaci odmene ja nekako i dalje se provlacim evo play off sam prosao a igrao sam protiv tima koji je lvl6
    Volf and BarneyStinson like this.

  4. #334
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ko hoce da bude moj ortak na utakmici u cetvrtak...

    Ako neko zeli na utakmicu Partizan - Jagodina neka se javi...

    Karta je totalno besplatna,samo nek plati neko pivo i to je to...


  5. #335
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Jos jedna pobjeda u ligi!

    olisaac FC 1 - 3 Chelsea FC

    Nije bilo tako lagano kako rezultat kaze .. Trenutno najbolji igrac se ozljedio, a bodovi su osvojeni tek u razdoblju od 80' do 90' minute.





    Sada cekamo vaznu utakmicu u Ligi Prvaka koju igramo sutra u 12:21!
    Nakon jucerasnje utakmice vec sam odustao od LP, ali ipak postoji mala nada! Navijacima i igracima je tesko jer ovaj trofej lovimo vec dugo.. vidjeti cemo.

    NK Kosavin


  6. #336
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pisao sam veliki izvjestaj, najveci do sad.. no progutalo mi post i evo sad kratki pregled

    Velika pobjeda u ligi danas, i to nakon sto smo imali 1-0 u 17.minuti ostajemo bez igraca manje ali nas golman brani penal. No iskreno mislio sam da ce nas pojesti a mi u 38. povecavamo prednost a u 55. dajemo jos jedan gol i rjesavamo mec. Protivnik je dosta jaci od mene kao sto ste mogli vidjeti, prosto nevjerovatno kako smo uspjeli i to sa igracem manje.





    U ligi i dalje 100 postotni



    Hvala mojim vjernim navijacima






    A onda ogromno razocarenje u kupu...u gostima sam izvukao 1-1 i ovo je trebalo biti rutinski prolaz..jaci sam, imao sam navijace, on je neaktivan..ali zavrsilo je 2-2 i ispao sam, hebeno prokletstvo kupa se nastavlja..

    Ali bilo je i tu mnogo drame, gubio sam 2-0 na poluvremenu a u drugom dijelu zabijam drugi gol i nada je zivjela do samoga kraja no nismo zabili gol..

    Jako smo razocarani ovim ispadanjem, nadam se da to nece utjecati na moral nasih igraca, mada ovo ispadanje stvarno boli, ne sjecam se kad smo ovako dobro igrali, htjeli smo proci batrem 4 runde i ostvariti najbolji rezultat ikad u kupu no eto...ne znam sta reci



    Crni, Gushter, NTNK and 3 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #337
    Newbie
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    31
    Evo nakon dva dana odsustva evo rezultata , bio sam odsutan sa foruma ali tekme su se pratile i na predavanjima i u gradu ma svagdje preko smarphona

    Evo i sažetaka . . .

    Jučer i danas četri utakmice sve po četri gola



    Evo tablice nako završetka osmoga kola



    Igrala je se i Liga prvaka , gdje smo zadržali i dalje tj. utvrdili prvo mejsto



    A kup smo prošli sa ukupnih 12 : 0



    Sutra imamo ligu prvaka prvo



    Pa zatim ligašku utakmicu


    __________________________________________________ __________________________________________
    Ovo nisu dobre vijesti



    A ovo jesu , idalje 100 % učinak u ovoj sezoni sa 18 pobijeda i 74 : 7 gol razlikom

    Crni, Gushter, NTNK and 4 others like this.

  8. #338
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Alex,bas bzvz covece...
    Aleksandar Ilok likes this.

  9. #339
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Alex,bas bzvz covece...
    Sranhnje totalno, igram kao nikad do sad i izbaci me neki neaktivni lik od kojeg sam jaci i imam veliku podrsku. Ja ne znam ali meni je taj kup proklet ali necu odustati dok ga ne sovojim
    Volf likes this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #340
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Znam kako ti je...desava se to iz sezone u sezonu...mada ja se vise sa KUP-om ne opterecuje,osvojio sam ga i to je to...
    Macva FC and Volf like this.

Page 34 of 96 FirstFirst ... 2432333435364484 ... LastLast