Page 76 of 96 FirstFirst ... 2666747576777886 ... LastLast
Results 751 to 760 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #751
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Puni Raallllllll
    Vedran Staklenac likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #752
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Prvenstvo 22.kolo

    Dominacija

    Spoiler




    Kakav tandem

    Spoiler

  3. #753
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    zahvaljujuci idiotu Pepu koji je tika takom unazadio Bayern 5 godina,od mocnog stroja koji je dobio u ruke je napravio toliku splacinu do te mjere da mi Chelsea sa autobusima na kat u 16-cu postao gledljiviji od njih,TIKA-TAKA PA PA PEP GUARDIOLA

  4. #754
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by Vedran Staklenac View Post
    zahvaljujuci idiotu Pepu koji je tika takom unazadio Bayern 5 godina,od mocnog stroja koji je dobio u ruke je napravio toliku splacinu do te mjere da mi Chelsea sa autobusima na kat u 16-cu postao gledljiviji od njih,TIKA-TAKA PA PA PEP GUARDIOLA
    Ne diraj mi Chelsea.
    Vedran Staklenac likes this.
    NK Kosavin


  5. #755
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Lakse se dise...gostujuca pobjeda od 3-0 vratila je mir navijacima i upravi NK Dunav Ilok. Sada nam u zadnja tri kola treba 4 boda kako bi i matematicki osigurali naslov, jer sumnjamo da ce ATLANTA negdje kiksati do kraja jer imaju dosta laksi raspored od nas.





    ATLANTA ima utakmicu manje tako da ce razlika vjerovatno opet biti +6



    Sutra igramo protiv nasih starih rivala, ekipe F.C. Chealsea koja je 4 na tabeli i po Q je jaca od nas. Prosle sezone smo sa njima vodili bitku za naslov do zadnjega kola, ove sezone nisu tako dobri i ne konkuriraju za naslov, no to je rivalitet..i sigurno ce htjeti da nas pobjede i otezaju nam put do naslova.



    Nazalost bit cemo blago hendikepirani u toj utakmici, nas AML/ML se ozljedio, ok moci cemo ga oporaviti, medjutim nas AMR/MR je dobio zute kartone i nece moci sutra da igra, sto je veliki hendikep, em zbog formacija koje forsiram em jer je to igrac koji jednostavno briljira ove sezone, asistira i zabija kao na traci a nemamo zamjenu na njegovoj poziciji.

    Valja jos spomenuti kako je danas debi, i to veoma uspjesan, imao nas ML Bocka, koji je usao silom prilika, zbog ozljede Knezevica..i odigrao je veoma dobru utakmicu i cak je i pogodak postigao.
    Macva FC, NTNK, Crni and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #756
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    A sada..pokusaj plasmana u finale lige prvaka, veceras u 19.07, tko moze neka dodje da me podrzi.



    Krenit cemo malo opreznije, u 4-5-1V i ako situacija bude to zahtjevala, promijenit cemo u 3-4-1-2 i krenuti skroz ofenzivno...
    Macva FC, NTNK, Crni and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #757
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    A sada..pokusaj plasmana u finale lige prvaka, veceras u 19.07, tko moze neka dodje da me podrzi.



    Krenit cemo malo opreznije, u 4-5-1V i ako situacija bude to zahtjevala, promijenit cemo u 3-4-1-2 i krenuti skroz ofenzivno...
    Danas gledam mec Aco, sigurno :-)
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #758
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    i tako je i bilo kao sta sam juce reko taj slabi satun nije imao sanse protiv nas stradao je opet pobjedili smo 0:5 u gostima i zasjeli na vrh tabele gde nam je i mjesto sad se lakse dise i titula blizu imamo 2 slaba protivnika jos a onda u zadnjem kolu igramo sa 4 na tabeli sa fc adidasom.satunu je prodat igrac jer je bio u minusu do grla sad on zaostaje 2 boda iza



    statistike utakmice posjed lopte 20:80 ucinak 0:56



    ljestvica nakon 23 kola 1 smo lakse se dise naravno jos se ostale utakmice igraju kasnije titula je blizu a satun ce jos padat jer nema vise igraca tj slabi su mu igraci

    NTNK, Crni, Volf and 1 others like this.

  9. #759
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Danas gledam mec Aco, sigurno :-)
    Ok, to me veseli

    Malo me muce neke stvari pred najvaznije utakmice sezone



    Moj DL stalno dobija 6 tice, moglo bi to i bolje..no ajde,nisam primijetio da radi neke kikseve, ovaj DMC je tek danas dobio dobru ocjenu, do sada sve 5ice i 6ice, no ni za njega nisam primijetio da je nesto kiksao, ajde to jos moze proci.

    No moji MC su blaga katastrofa, skupa su dali tek 12 golova s tim da vec neko vrijeme ni jedan ni drugi ne mogu da se sastanu sa golom, plus sto jos ovaj Milicevic skuplja lose ocjene, i stalno dobija kartone. Sto je najgore, Males koji mi je u rezervi (imao je crveni pa sam ga tamo stavio, danas mu isteklo) ima nesto bolje ocjene no ni on ne briljira, ima samo dva gola, dakle 3 MC-a imaju jadnih 14 golova a nisu se iskazali ni u asistencijama. Sto se sezona blizi kraju, oni igraju sve losije i losije, vec sezonama ne mogu da nadjem nekog odlicnog MC-a koji ce pokrenuti momcad kad krene lose, sto je jako vazno, da nam nema napadaca Pesica i AMR/MR Cerana, ne bi nam se dobro pisalo.

    Ni napadaci osim spomenutog Pesica bas ne briljiraju, ok Djukanovic je stari lisac, nasa legenda, no bio je dugo ozljedjen pa nema vise golova na kontu, no Krnolejac je skaut, igra dosta a dao je samo 8 golova, no izvlace ga asistencije a inace stalno promasuje 100 postotne prilike.

    A i kartoni su problem, ako netko danas od ovih dobije neki karton, nece ga biti u finalu ako se plasiramo.

    Macva FC, NTNK, Crni and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #760
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Pozdrav prijatelji. Nisam pisao par dana, mada nisam ni imao šta fino da pišem. Samo bi iznosio bijes i ljutnju. Ludilo šta mi radi ovaj sistem. Neće se ovo još dugo igrati kod mene.

    Aleksandar Ilok and Volf like this.

Page 76 of 96 FirstFirst ... 2666747576777886 ... LastLast