Page 88 of 96 FirstFirst ... 38788687888990 ... LastLast
Results 871 to 880 of 953
Like Tree2354Likes

Thread: Sezona 52. - 06.April - Kako vam ide?

  1. #871
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Bogami, ja sam vec u problemima :-)
    I ja..ajd kad zurim jos je i ok..no kad joj idem sa njenim profilom, pa kad trosim novce (prije) bude svega haha
    Volf and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #872
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Cestitke svima na naslovima...
    Real zavrsava sezonu kao 2. ili 3.,sasvim nevazno-vazno da i slj.sezonu igramo LS.U LS smo ove dogurali do 1/2 i tu nam je bio kraj...S obzirom da sam na najvisim nivoima i da su timovi manje-vise izjednaceni mogu biti i zadovoljan,jos kad uzmem u obzir podatak da sam imao invalide od golmana koji su u ligi i previse golova primili a najefikasniji tim imam...A i to da vec 3-4 sezone na mom nivou nema gotovo nikako botova.Zato spremamo cistku na pocetku sezone i nadamo se da ce ih biti u narednoj...
    Evo tabele

    Gushter, Volf, NTNK and 1 others like this.

  3. #873
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Volf View Post
    Haha, dobri ste.

    Milane, svaka cast na tim brojkama.

    Aco, eh taj random .. zeza i u top11, zeza i ovako. Bitno da si ti osvojio LP.

    Macva, dodaj me i ja da ti pratim utakmicu sutra. FB Grujo Volf, Milane takodjer.
    Nisi valjda ljut sad, sta da ti kazem, imali ste isti broj bodova i otisao sam na stranicu random.org i sistem je svoje odradio.. https://www.random.org/ tamo sam ti sliku stavio.
    Volf and Crni like this.
    Sezona 27, Level 27


  4. #874
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Ako na mom nivou nema botova,zato ima na nizim koji su na granici za * vise i na kojima se uvijek dobro zaradjuje pocetkom sezone,pa cemo lagano da ocistimo pola ovog tima,od 25 igraca...


    I neznam kako da se zahvalim mom drugu Ivanu koji mi je za ovu sezonu namjestio 3 igraca,a za sljedecu vec spremio 3...A najvjerovatnije da igramo ligu zajedno slj. sezone.HVALA DRUZE!

  5. #875
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Nisi valjda ljut sad, sta da ti kazem, imali ste isti broj bodova i otisao sam na stranicu random.org i sistem je svoje odradio.. https://www.random.org/ tamo sam ti sliku stavio.
    Nisam ljut, naravno da ti nisi kriv. Al' taj random jebe svugdje, haha.. bas nemam srece. Al' red je da sam dosao i navijao i bez ikakve nagrade
    NK Kosavin


  6. #876
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Volf View Post
    Nisam ljut, naravno da ti nisi kriv. Al' taj random jebe svugdje, haha.. bas nemam srece. Al' red je da sam dosao i navijao i bez ikakve nagrade
    Na pp ili na fejs mi posalji kakav dres zelis..nazalost nemam za vise, no eto..kao neka utjesna nagrada, a tamo na mojoj objavi imas link gdje da mi posaljes zahtjev i saljem sutra
    Volf, NTNK, Crni and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #877
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Na pp ili na fejs mi posalji kakav dres zelis..nazalost nemam za vise, no eto..kao neka utjesna nagrada, a tamo na mojoj objavi imas link gdje da mi posaljes zahtjev i saljem sutra
    Ma ne, ne treba hvala. Skupljaj sebi prijatelju. Svima nama ti tokeni rade probleme.
    Crni and Vedran Staklenac like this.
    NK Kosavin


  8. #878
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Volf View Post
    Ma ne, ne treba hvala. Skupljaj sebi prijatelju. Svima nama ti tokeni rade probleme.
    Samo ti posalji, inzistiram
    Crni and Vedran Staklenac like this.
    Sezona 27, Level 27


  9. #879
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Samo ti posalji, inzistiram
    Ni slucajno. Znam ja da si ti ljudina i da bi mi dao, to je bitno. I evo nas u zadnjem danu ove sezone. Odigrat utakmicu i bacit se na prodaju igraca i financiranje novosezonske kolekcije grba i dresova.
    NK Kosavin


  10. #880
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ja prodao vec jednog, nego daj ozbiljno sad, vec sam slao utjesne nagrade kad je netko bio drugi, jbga sad mogu a kad ne budem mogao onda necu, daj da ne trolamo, posalji mi koji dres hoces, ti si meni dolazio na tekme a ja na tvoje bas i nisam, tako da eto da se oduzim, posalji i gotovo, necu vise da trolam
    Volf, Crni and Vedran Staklenac like this.
    Sezona 27, Level 27


Page 88 of 96 FirstFirst ... 38788687888990 ... LastLast