Aco,to stvarno nije bilo navijača na proslavi titule?Najbolji deo je bio kada je većina skinula majice i uz pesmu ih vrteli.

Last edited by Ivan Jordovic; 05-25-2014 at 07:09 PM.

Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    danas takodje pobjeda u gostima igrali smo protiv znanoga protivnika as orca kojem smo pokazali da smo i ovaj put bolji od njega pobjedili smo 1:2 doma smo ga rasturili 3:0 i sad smo ga opet pobjedili nakon sta je on vec zabio na samom pocetku u 2 min vratili smo vec utakmicu u nasu korist prvo je toma u 31 min na asistenciju paneva zabio za 1:1 da bi u drugom poluvremenu u 66 min toma je iso sam s vratarom jedan na jedan i zabio u blizi kut za konacnu pobjedu od 1:2 a mrtva trka se i dalje nastavlja u ligi sutra igramo doma sa sk slavia praha tu takodjer igra samo pobjeda

Tako je vec godinama

Dinamovci proslavili titulu prvaka pred praznim tribinama (FOTO) > Dalmacija News

Dok govna na celu sa Mamicem ne odu, dugo ce biti ovako..
    Sezona 27, Level 27

4. #1024
    Dreamer BojanTE's Avatar
    May 2014
    358
    Evo da vas pocastim jednim duzim izvestajem.

Posle 1 poraza i 2 neresene utakmice dosla je ekipa koja je bila potpuni autsajder u ovom mecu.Navijaci su ocekivali da ce se ovaj niz losih utakmica prekinuti dosli su nekoliko sati ranije ispred stadiona pevali pesme,palili baklje,bilo je dosta incidenata.U mislima im je bila samo ubedljiva pobeda i mnogi su pricali kako je ovo odlucuja utakmica za Old School.Igraci su napornim treninzima hteli da budu sto spremniji pred ovu utakmicu.Utakmica je pocela na njoj su startovali 4 debitananata.Ni jedan nije bio iznad 20 godina.Igraci su izasli na teren ispraceni velikim aplauzom,stadion je bio pun do poslednjeg mesta trazila se karta vise.Navijacu su bili raspolozeni okacili su transparent 'Ako ovu utakmicu dobijemo,titula je nasa' to je jos vise motivisalo moje igrace od pocetka su krenuli da pritiskaju.To se videlo i posed lopte je bio 70:30 za domaci tim.Bile su 2. stopostotne sanse koje igraci Old Schoola nisu znali da pretvore u pogodak.Na pauzu se otislo pri rezultatu od 0:0.U svlacionici je bilo cudjenje zbog rezultata,a trener je rekao 'Momci samo pritiskajte i pobedicemo'.Drugo poluvreme je krenulo kao prvo sve je bilo lepo,posed lopte,napadacka igra,sutevi ka golu.82. minut opasan napad za gostujuci tim,igrac dolazi do sesnaesterca a onda domaci vezista Milan Vasic,faulira 5. centimetara u sesnaestrcu napadaca protivnickog tima i to je penal.Igrac gostujuceg tima ga je pretvorio u gol.Navijaci su krenuli da napustaju tribine,ali posle 3. minuta Shumailov koji je usao na poluvremenu postigao je gol i doneo izjednacenje samim tim i bod ekipi Old Schoola.Ekipa Old Schoola nema vise sanse za titulu ali u Ligu Sampiona bi morali uci.
    Evo statistike meca

Najzanimljiviji momenti
    Aleksandar Ilok, Volf and Macva FC like this.

5. #1025
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Macva od srca cestitam na ulasku u finale kupa
    BojanTE, Volf, NTNK and 1 others like this.

Drago mi je da sam pokrenio taj trend

Stisni malo vise puta tipku enter da razdvajas kako bi bilo citljivije.

E sad jos nesto, netko se zna na to naljutiti ali nadam se da to ovdje nece biti slucaj, pisem ovo u dobroj namjeri I meni su prije godina to rekli.

Dakle poslije tocke, zareza itd..uvijek razdvoj jedan red, tako je preglednije i citljivije.

Evo ti si napisao ovako

A treba ovako

Posle 1 poraza i 2 neresene utakmice dosla je ekipa koja je bila potpuni autsajder u ovom mecu. Navijaci su ocekivali da ce se ovaj niz losih utakmica prekinuti dosli su nekoliko sati ranije ispred stadiona pevali pesme, palili baklje,bilo je dosta incidenata. U mislima im je bila samo ubedljiva pobeda i mnogi su pricali kako je ovo odlucuja utakmica za Old School. Igraci su napornim treninzima hteli da budu sto spremniji pred ovu utakmicu. Utakmica je pocela na njoj su startovali 4 debitananata. Ni jedan nije bio iznad 20 godina. Igraci su izasli na teren ispraceni velikim aplauzom, stadion je bio pun do poslednjeg mesta trazila se karta vise. Navijacu su bili raspolozeni okacili su transparent 'Ako ovu utakmicu dobijemo,titula je nasa' to je jos vise motivisalo moje igrace od pocetka su krenuli da pritiskaju. To se videlo i posed lopte je bio 70:30 za domaci tim. Bile su 2. stopostotne sanse koje igraci Old Schoola nisu znali da pretvore u pogodak. Na pauzu se otislo pri rezultatu od 0:0. U svlacionici je bilo cudjenje zbog rezultata, a trener je rekao 'Momci samo pritiskajte i pobedicemo'. Drugo poluvreme je krenulo kao prvo sve je bilo lepo, posed lopte, napadacka igra, sutevi ka golu.82. minut opasan napad za gostujuci tim, igrac dolazi do sesnaesterca a onda domaci vezista Milan Vasic, faulira 5. centimetara u sesnaestrcu napadaca protivnickog tima i to je penal. Igrac gostujuceg tima ga je pretvorio u gol. Navijaci su krenuli da napustaju tribine, ali posle 3. minuta Shumailov koji je usao na poluvremenu postigao je gol i doneo izjednacenje samim tim i bod ekipi Old Schoola. Ekipa Old Schoola nema vise sanse za titulu ali u Ligu Sampiona bi morali uci.
    Dakle vidis kako sam razdvajao nakon tocke i zareza.

Jos kad stiskas enter to ispadne ovako..

Posle 1 poraza i 2 neresene utakmice dosla je ekipa koja je bila potpuni autsajder u ovom mecu. Navijaci su ocekivali da ce se ovaj niz losih utakmica prekinuti dosli su nekoliko sati ranije ispred stadiona pevali pesme, palili baklje,bilo je dosta incidenata.

U mislima im je bila samo ubedljiva pobeda i mnogi su pricali kako je ovo odlucuja utakmica za Old School. Igraci su napornim treninzima hteli da budu sto spremniji pred ovu utakmicu. Utakmica je pocela na njoj su startovali 4 debitananata. Ni jedan nije bio iznad 20 godina. Igraci su izasli na teren ispraceni velikim aplauzom, stadion je bio pun do poslednjeg mesta trazila se karta vise. Navijacu su bili raspolozeni okacili su transparent 'Ako ovu utakmicu dobijemo,titula je nasa' to je jos vise motivisalo moje igrace od pocetka su krenuli da pritiskaju. To se videlo i posed lopte je bio 70:30 za domaci tim.

Bile su 2. stopostotne sanse koje igraci Old Schoola nisu znali da pretvore u pogodak. Na pauzu se otislo pri rezultatu od 0:0. U svlacionici je bilo cudjenje zbog rezultata, a trener je rekao 'Momci samo pritiskajte i pobedicemo'. Drugo poluvreme je krenulo kao prvo sve je bilo lepo, posed lopte, napadacka igra, sutevi ka golu.82. minut opasan napad za gostujuci tim, igrac dolazi do sesnaesterca a onda domaci vezista Milan Vasic, faulira 5. centimetara u sesnaestrcu napadaca protivnickog tima i to je penal. Igrac gostujuceg tima ga je pretvorio u gol.

Navijaci su krenuli da napustaju tribine, ali posle 3. minuta Shumailov koji je usao na poluvremenu postigao je gol i doneo izjednacenje samim tim i bod ekipi Old Schoola. Ekipa Old Schoola nema vise sanse za titulu ali u Ligu Sampiona bi morali uci.