Page 22 of 140 FirstFirst ... 1220212223243272122 ... LastLast
Results 211 to 220 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #211
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Prvo dobre vijesti,u LS 2 pobjede uz GR 5-0,u kupu u kvalifikacijama imamo 1-4 u gostima,ali liga to je brate pretesko...
    Evo jucerasnje drugarske podjele bodova,iako smo vodili do samog kraja-malo sam tu Ivana iznenadio formacijom


    A danas me lik nadigrao-dosta jaci i nema tu sta da se zali
    Volf, Crni and Aleksandar Ilok like this.

  2. #212
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Ivan predvodi vrh tabele,a ja cu morati poceti se navikavati na ovakvo stanje...



    E sad ako se ovako nastavi u ligi onda je pravo vrijeme za tankati i tu cu pomoci drugu da je osvoji.Ima dosta izjednacenih timova ali i onih dosta jacih...Mislim da mi je jos rano da napucavam tim i trosim sredstva jer je do samog vrha 2-3 nivoa i treba se cuvati za to...
    Ajde misljenje ovih iskusnijih-dali naduljiti tim,izjednaciti se sa najjaacim u ligi i uci u borbu,a znajuci da ce slj.sezona u ligi biti jos teza ili se malo cuvati-ponavljati ligu(jer cu onda sigurno biti medju najjacim timovima)???Shadow-ti si vec nekoliko sezona u istoj situaciji,sta mislis?
    Volf and Crni like this.

  3. #213
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    prvi poraz u ligi sampiona a nijednom da idu u kontra napad je*** takav sistem jest bio bolji ali nema veze izgubili smo 2:1 od the gatitos fc u gostima doma cemo ga razbit zato idemo dalje sutra prvenstvo igramo pa navece kup samo da potvrdimo prolaz u sledeci krug



    statistike 47:53 posjed lopte imali smo vise suteva od njega ali sta se moze



    pa sada ljestvica izgleda ovako u ligi sampiona trebali smo to dobit

    Volf and Crni like this.

  4. #214
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    PRVENSTVO 3. KOLO



    Velika, bitna pobjeda za nas. Oni od kojih se najvise ocekuje su opravdali ocekivanja.

    TABLICA



    LIGA PRVAKA 2. KOLO



    Jos jedna vazna pobjeda. Puno bolji start u Ligi prvaka ove sezone u odnosu na proslu.

    TABLICA



    Dobar rasplet druge utakmice u skupini!
    NTNK, Crni, BojanTE and 1 others like this.
    NK Kosavin


  5. #215
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Liga Sampiona 2.kolo

    Dobro poznat protivnik ali nijanse su odlucivale...





    Prvenstvo 3.kolo

    A onda je nad nekome moralo da se iskalimo zbog poraza





    Sutra derbi protiv Mirko FC
    Macva FC, Volf, Crni and 1 others like this.

  6. #216
    Newbie Rossonero's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    Di su dresovi???
    Crni likes this.

  7. #217
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    jucerasnjim porazom nadoknadili smo danas pobjedom protiv arieh fc pobjedili smo 3 na tabeli doma na nasem stadionu pred nasim navijacima na anfieldu 4:1 losa vijest opet nam se ozledio bugarin centralni vezni panev na svu srecu odmah smo ga oporavili to je bilo 15 kofera crvenih ozljeda je bila tesko uganuce clanaka 5 dana veceras jos kup di branimo 5:0 to samo trebamo potvrdit prolaz



    statistike posjed lopte 55:45 ucinak 57:17



    ljestvica 4 kolo 100 posto u ligi imamo kasnije se igraju ostale utakmice drzimo 2 mjesto drzimo sa 12 bodova kao i vodeci marlboro fc

    Macva FC, Crni and Volf like this.

  8. #218
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Zinaide, bolje da ponavljas, a sad se baci na LP i kup.
    Crni likes this.
    NK Kosavin


  9. #219
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Posle prve utakmice 0:0 u gostima,sve karte sam bacio u napad i isplatilo se.Kao sto se vidi Sergio Ramos koji igra stopera je najbolji strelac,to i jeste,a i nije dobro.Ali samo neka puni on.Dva puta je golman iz slobodnjaka izbacio tik iznad precke,a 2 gola je Ramos dao iz slobodnjaka (inace Specijalista za slobodnjake)

    Konacan rezultat 5 : 1.Veceras je na programu prvenstvena utakmica u kojoj je moj tim veliki favorit.
    Crni and Volf like this.

  10. #220
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Milane, imas golmana za medalju :-)))))
    Crni and NTNK like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО