Page 72 of 140 FirstFirst ... 2262707172737482122 ... LastLast
Results 711 to 720 of 1399
Like Tree3209Likes

Thread: Sezona 53. - 04.Maj - Kako Vam ide?

  1. #711
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Koja smejurina Aleksandrova utakmica,jedva cekam njegovu analizu da vidim sta ce da pise,jaoj,jaoj nerealne igrice..
    Nema tu uopce nista cudno, ovaj u ligi prvaka je jaci od mene, ja sam ga razvalio u gostima 3-0 a danas izgubio 2-1 i prosao dalje, a onaj u ligi..jaci sam za koji q od njega no ocito ga ide ove sezone, jbga sta da kazem, ja sam jucer u kupu gubio 3-1 a pobjednicki gol sam zabio u 89. minuti a danas sam vodio 2-1 i primio 2 gola u 81. i 90.cini mi se minuti, jbga sve je to nogomet.

    Malo mi je jedino krivo kad ja imam hrpu navijaca, veliki posjed i aktivan sam a on nije, pa tako izgubim..to me uzasno nervira i mislim da bi tu trebali ipak poraditi malo na realnosti, ali sta cu sad jbga, pamtim ja par utakmica gdje je netko drugi zakinut, ja slabiji dosta, imam igraca manje a dobijem aktivnog tipa 3-0, znaci server mi je bio naklonjen a njega je zeznio.

    Ako mislite igrati ovu igricu, privikinite se na to da ce nekad server da vas zakine, a nekad ce biti na vasoj strani, nema tu nikakvih urota i nitko ne radi protiv vas, jednostavno radi se o aljkavosti igrice i to je sve. Volimo svejedno ovu igricu i eto.
    Volf likes this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #712
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Nema tu uopce nista cudno, ovaj u ligi prvaka je jaci od mene, ja sam ga razvalio u gostima 3-0 a danas izgubio 2-1 i prosao dalje, a onaj u ligi..jaci sam za koji q od njega no ocito ga ide ove sezone, jbga sta da kazem, ja sam jucer u kupu gubio 3-1 a pobjednicki gol sam zabio u 89. minuti a danas sam vodio 2-1 i primio 2 gola u 81. i 90.cini mi se minuti, jbga sve je to nogomet.

    Malo mi je jedino krivo kad ja imam hrpu navijaca, veliki posjed i aktivan sam a on nije, pa tako izgubim..to me uzasno nervira i mislim da bi tu trebali ipak poraditi malo na realnosti, ali sta cu sad jbga, pamtim ja par utakmica gdje je netko drugi zakinut, ja slabiji dosta, imam igraca manje a dobijem aktivnog tipa 3-0, znaci server mi je bio naklonjen a njega je zeznio.

    Ako mislite igrati ovu igricu, privikinite se na to da ce nekad server da vas zakine, a nekad ce biti na vasoj strani, nema tu nikakvih urota i nitko ne radi protiv vas, jednostavno radi se o aljkavosti igrice i to je sve. Volimo svejedno ovu igricu i eto.
    Bitno je Aco sutra proci u 1/2 kupa :-)

    Idemoooooo Macvaaaaa
    Aleksandar Ilok and Volf like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #713
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Opa,sad sam došao iz grada vidim masu postova..Aco jbg danas te nije išlo...gledao sam te u ligi kada si primio u 81. i 89 golove,bukvalno zadnji napad.

    Ja sam odigrao utakmicu u ligi preko telefona se jedva logovao,dobio lagano,zadovoljan iako nisam baš mogao da pratim i da gledam,idemo dalje...danas prošli u 1/4 finale lige šampiona protivnik slabiji od mene i neočekivan,prvi meč je bio izgubio 3:0 danas 6:1 dobio.

    Takođe onaj novajlija debitovao golom,noćas sam doveo još jednog mc-a 36q za 1 token 5 zvezda,i on je takođe debitovao i postigao gol


  4. #714
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pobjeda u ligi od cak 5-0 protiv vrlo solidnog protivnika, i dalje napeto u ligi.





    Dva igraca su mi se ozlijedila, sad cemo vidjeti mozemo li bar jednog oporaviti i to naseg DC-a Rajica bez kojeg je tesko zamisliti prvu momcad.

    I ne znam sta je to sa mojim navijacima, na pocetku sezone mi je karta bila 24 i bio stadio pun, tad je pocela posjeta opadati pa sam kartu smanjio na 21 i sad povecao na 22 i imao sam sad 70 od 90 tisuca posjetu.

    U 16.17 igramo uzvratnu utakmicu kupa pa molim sve koji mogu da dodju. Prvu smo u gostima pobijedili 4-3.
    Macva FC and Baresi like this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #715
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Aleksandre posalji mi crveni kofer molim te.
    Macva FC likes this.

  6. #716
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Aleksandre posalji mi crveni kofer molim te.
    Poslao sam ti ja Boki

    Idemoooooo Macvaaaaa
    BojanTE likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #717
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Odigrao sam prijateljsku utakmicu u sa ekipom sa kojom igram veceras ligasku utakmicu.Dobro je krenulo poveo sam u 4. minutu i u 18. dosudjen je penal za protivnika od tog trenutka nisam mogao da uspostavim kontrolu nad timom.Statistika je bila na nasoj strani,posed lopte 80% : 20%.Ali ipak sta je tu je.
    VECERAS NE MOGU DA GLEDAM UTAKMICU JER SAM NA RODJENDANU,MOLIM SVAKOG KO MOZE DA DODJE DA NAVIJA. U 20:19 . OLD SCHOOL !
    Macva FC and Aleksandar Ilok like this.

  8. #718
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Ocekivao sam minimum 15 gola u mojoj mrezi,a ono super ispalo haha.
    Macva FC, NTNK and Volf like this.

  9. #719
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by BojanTE View Post
    Ocekivao sam minimum 15 gola u mojoj mrezi,a ono super ispalo haha.
    Haaaaaaa, malo smo se igrali

    Idemoooooo Macvaaaaa
    Volf likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #720
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951


    Idemoooooo Macvaaaaa
    Volf likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО