Thread: Sezona 54 - 1.Jun - Kako Vam ide?

Location
    Croatia
    Posts
    469
    1 kolo i prva 3 boda u ligi pobjedili smo fc sand am main 3:0 u ligi imamo dosta slabijih ekipa ali 1 je samo nesto jak od mene za jedan florin je 142 jak a ovaj the best dinamo je 144 jak tu smo negdje po kvalieti bit ce borba protiv ova kluba u ligi sampiona smo najaci od ostalih i grupi favoriti smo za 1 2 mjesta prvo kolo otvaramo takodjer doma protiv widzew wg u 21:20 jedino taj nesto slabiji od mene 140 jak a mi smo 143 jos smo u fazi pojacavanja na 145

44
    Za sad ide extra ove sezone prosao kup,u ligi pobeda.Prosle sezone 14 mesto sam bio do 10 kola,od tad dominacija stigao sam do 5 mesta i 1 bod mi je falio do 4 mesta koje vodi u LS, http://zaslike.com/viewer.php?file=o...8vqpwig83z.png moja ekipa trenutna i formacija,da li je ovo maximum sto mogu da izvucem iz ove postave,dajte predloge/savete.
    Last edited by Backe; 06-03-2014 at 03:08 PM.

358
    I prvo kolo lige sampiona je odigrano. Igrao sam protiv aktivnog protivnika koji je pratio mec i jos 2 lika su navijala za njega. Ja sam pratio i Aleksandar <3 i Ognjen i Masuky su navijali. Aleksandru bi se posebno zahvalio jer od moje cele prosle sezone od kako sam ovde do danas mozda je propustio 2-3 utakmice. U 7. minutu primam gol i gubim 1:0, zatim u 46 pravim izmenu i ubacam napadaca Bujaka umesto Izquiereda i odmah posle odlicne kontre McFaddena i asistencija daje gol Bujak. Zatim McFadden sam vuce loptu i postize gol. Dupli korner nisam realizivao kaze otisla lopta daleko od gola . Randjelovic sa 20 metara i boom 1:3. Zatim on u 86. minutu posle naravno duplog kornera smanjuje na 2:3. Hvala Bogu pobeda je tu :-)

Tabela : Licka Kaldrma i ja prvi :-) On je igrao sa Real Madrid CF koji ce sluziti za gol razliku u ovoj grupi jer je lik neaktivan. :-)

Ocekujem vas sve u 19:30 da me bodrite u teskoj utakmici u Ligi. :-)
    Backe, Aleksandar Ilok and NTNK like this.