Page 27 of 62 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 261 to 270 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #261
    Rookie Misa Omaleni Gajic's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    67
    Ma kakva podrska to je sve sviranje onoj stvari sve namesteno moj prijatelju!!!
    Crni likes this.

  2. #262
    Rookie Misa Omaleni Gajic's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    67
    Danasnja utakmica NORDEUS SVAKA CAST!!!


    Kvalitet nije vazan
    Last edited by Misa Omaleni Gajic; 07-06-2014 at 07:24 PM.
    Crni likes this.

  3. #263
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Danas jedna utakmica i pobeda ubedljivim rezultatom, tako da za sada i dalje delimo 1. mesto u Ligi sa jos 2 kluba.



    NTNK and Crni like this.
    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  4. #264
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Svemu dođe kraj, pa tako i našoj pobjedničkoj seriji koja je zaustavljena nakon 31 uzastopne pobjede u službenim utakmicama u svim natjecanjima. Čestitke našem suparniku na osvojenom Achievementu što je zaustavio našu seriju

    U prvoj utakmici 3 runde kupa dočekali smo doma ekipu koja je nešto malo kvalitetnija od nas, naš suparnik je krenuo u formaciji uski dijamant dok smo mi krenuli sa 4-5-1V iako smo imali terensku inicijativu i napadali cijelo vrijeme nismo uspjeli probiti našeg suparnika.
    Početkom drugog poluvremena ubacujemo još jednog napadača i mjenjamo formaciju u 3-5-2V, tada naš suparnik zatvara svoju ekipu vadeći svog AMC-a i ubacivši još jednog DMC-a a pred sam kraj utakmice vadi i jednog napadača i igra sa 5 igrača u zadnjoj liniji te 2 DMC-a. Iako smo do kraja susreta napadali nismo uspjeli postići pogodak.



    Rezultat je to koji daje puno više šansi našem suparniku za prolaz u sljedeću rundu, jer se uzvrat igra na njegovom terenu a i ja neću moći pratiti meč, dok je za očekivati da on hoće, ali naša ekipa je već pokazala da i u situacijama kada nisu favoriti, te bez prisutnosti managera znaju odigrati odličnu utakmicu pa se potajno nadamo takvom ishodu

    Nakon te utakmice usljedio nam je ligaški derbi sa ekipom FC Liverpool sa kojom smo do današnje utakmice dijelili prvo mjesto sa istim brojem bodova. U toj utakmici naša ekipa je pokazala karakter, te ih neodlučeni rezultat iz današnje kup utakmice, kao ni pogodak primljen iz dvostrukog kornera nisu omeli, te dolazimo do vrijedne pobjede za samostalno izbijanje na prvom mjesto.




    Sutra nas ponovno očekuje derbi u ligi gdje gostujemo kod trenutno trećeplasirane ekipe, i nadamo se novoj pobjedi te 3 nova boda na našem kontu.
    NTNK and Crni like this.

  5. #265
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Odigrano je 6 kolo u ligi i imali smo ruku na srce utakmicu koja je vise licila na jaci trening. otuda nasa pobjeda od cak 11-0. Stadion je bio pun, imali smo puno navijaca a prvi pratitelji su kiksali, tako da smo se sad na vrhu odvojili sa 3 boda prednosti i velikom gol razlikom.







    A sada slijedi ono pravo..sljedeca 3 kola su veoma bitna i uveliko ce razjasniti neke stvari..vec sutra igramo sa 8.plasiranim sastavom lige, medjutim igramo u gostima a oni su najjaci sastav u ligi sa dosta skauta u timu pa je malo i cudno da su tek 8mi no dizu se u formi, vec prekosutra igramo sa trenutno 2.plasiranim a onda sa 3.plasiranim sastavom lige, dakle sljedeca 3 kola ce biti veoma jaka.
    Gushter, Volf, NTNK and 2 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  6. #266
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    juce pobeda u kupu od samo 1-0, sutra se igra revans te nisam optimista oko prolaza dalje

    tim je na papiru losiji od nas ali to je prosecna ocena tima, prvi tim je dosta jaci od nas, tako da smo imali dosta srece u toj prvoj utakmici, pogotovo sto nam nikako nisu mogli dati gol a imali su i vise nego dosta sansi

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-kup.jpg

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-kupstats.jpg

    dva igraca su im povredjena te mozda nece biti spremna za revans mec ali o tome sutra
    Crni likes this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  7. #267
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    pobeda u ligi, dosta losiji tim, taman da povecamo gol razliku i spremimo se veceras za LS, pobedom obezbedjujemo prolazak dalje.

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-liga.jpg

    tabela

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-tabela.jpg


    najnovija lista strelaca

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-strelci.jpg


    imamo i 2 najbolja asistenta i dva najbolja ocenjena igraca lige
    Crni likes this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  8. #268
    Apprentice Vedran Staklenac's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213


    jucerasnji protivnik u ligi i rezultat,pa jos nemogu vjerovat da nisam uspio pobjedit toga lika komedija ziva ljudi moji
    zar ima smisla igrat ovu igru nakon ovako neceg
    Aleksandar Ilok likes this.

  9. #269
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    jbg, fudbal je to

    iznenadjenja su uvek moguca, ali velika je razlika u kvalitetu timova

    recimo ovako izgleda moja sledeca kup utakmica

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-kup.jpg

    ali prvi tim mu je kud i kamo jaci od mog, eto sta je statistika

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-tim.jpg


    sada samo racunam da nece imati dva igraca iz prve postave koji su povredjeni
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  10. #270
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Koji bolesnici jbt,napadač sa kondicijom 89% se povrijedi na običnom treningu na 5 dana,i naravno ne može da nam proće utakmica bez povrede,dmc Hloudek se povrijedi na 6 dana...sa koferčićima sam nikakav...oko 80 sam ih već ove sezone potrošio... Inače pobjeda u ligi šampiona 4:0,naplaćen dug iz prvog meča koji smo izgubili od njega sa 1:0...

    Ono što me posebno raduje je što sam upecao 2 slobodna igrača na TL jednog sam sada doveo,drugoga čekam...ali pazi situacije...ovaj lik što sam ga kupio,ne mogu da se prodam,lik se penzioniše na kraju sezone?????? Ja sam skoro siguran da sam negdje pročitao da na TL ne mogu biti igrači koji se iste sezone penzionišu...

Page 27 of 62 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast