Page 6 of 62 FirstFirst ... 456781656 ... LastLast
Results 51 to 60 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #51
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Grckaaaaaa :-)
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #52
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ja sam samo gostujuci dres njihov onaj cisto plavi stavio kao domaci
    Sezona 27, Level 27


  3. #53
    Newbie Sergej Sljuka's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Belgrad
    Posts
    31
    Mozda ovaj kom. nije za deo ovog foruma,ali najbolje vam je da kupujete igrace kada traje utakmica svetskog prvenstva,ovo sam vise puta isprobavao i uvek sam kupovao igraca za 2-3T.Tako,kada se veceras zakuva kod Holandjana i Meksikanaca,vi probajte
    Volf likes this.

  4. #54
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    gledam kod mene ove timove u kupu, pola je neaktivnih igraca, dosta njih ima neke ilegalne formacije, makar ovi timovi koji su postigli dosta golova na utakmici, kanda se meni odmah u 1. kolu zapao aktivni igrac.
    Volf likes this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  5. #55
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Evo i prvog pojačanja,ne znam,jednostavno nisam mogao da odolim,baš razmišljam treba mi golman,idem na TL kad za ovog lika niko ne nudi na samo 10 sekundi do kraja,i rekoh ajde da probam.



    Za razliku od prošle sezone kada sam prvog dana potrošio 67-8 tokena a doveo samo 1 pojačanje,ove sezone relativno lijepo smo počeli.

  6. #56
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    nova sezona nova uzbuđenja pa sretno svima u novoj sezoni zeli uprava kluba liverpool i stoga idemo ovako

    za sat vremena igramo doma kup protiv tuncay fc prolazimo sigurno to ce bit golijada vec vidim



    sto se tice lige sampiona smjesteni smo u grupi C igramo sa fc acab 1312 pa sa minerul cavnic i kopkings bit ce zanimljivo u svakom slucaju borit cemo se za 1 2 mjesta

    Skupina C



    protivnici su ovakvi

    Volf and NTNK like this.

  7. #57
    Newbie
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Ajme meni...pa ako ne ne isplati ovaj indijanac za sve ove pare i tokene onda ne znam sta da mu radim... :/

    Sto njemu dade tolko para bre? Borim se snjim vec par sezona

  8. #58
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Pocela je i nova sezona! Uprava Chelsea F.C. svima vama zeli sezonu punu uspjeha i trofeja!

    Ovako izgleda statistika kluba


    Postava s kojom krecemo


    S obzirom da smo zavrsili drugi kvalificirali smo se i za Ligu prvaka, a sva tri protivnika u grupi trenutno su slabija od nas.


    A odigrali smo i prvu utakmicu pretkola u Kupu! Velika pobjeda od 4-0 za fantastican ulazak u novu sezonu.


    Trenutno pregovaramo sa tri relativno mlada igraca i ocekujemo ih vec sutra u timu. Naravno ako sve prodje kako planiramo!
    Crni likes this.
    NK Kosavin


  9. #59
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Brcko, Bosnia and Herzegovina
    Posts
    35
    ...Kao i uvek,svima cestitam osvajanje trofeja i mnogo uspeha u narednim osvajanjima,FC Čempo,i ako mlad ali sa vec pozamasnim iskustvom,proteklih dana usao je u istoriju vremena,osvojivsi ligu i ligu sampiona,oboreni su i postavljeni mnogi rekordi,bez poraza u oba takmicenja,gol razlika u ligi 125 golova,statisticki podaci,neprikosnoveni.nadamo se velikim i slicnim uspesima,sto se tice kup takmicenja,prica za sebe ali i to ce doci na red.biti menadjer,moze svako ali biti uspesan,mozemo samo mi,forumasi,imamo uspona i padova ali smo uvek uz svoj tim i svoje prijatelje,menadjere.
    Crni likes this.

  10. #60
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    na otvaranju nove sezone odlican pocetak pobjedili smo 5:0 doma tuncay fc i tako samo potvrdit prolaz u sljedece kolo u gostima



    statistike

    Volf and Crni like this.

Page 6 of 62 FirstFirst ... 456781656 ... LastLast