Page 56 of 62 FirstFirst ... 6465455565758 ... LastLast
Results 551 to 560 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #551
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Luka Vujovic View Post
    sve na sto je bilo do mene je bilo na maxu,moral,kondicija,bonus, sve sve sve ,sto mi rece drug kad sam mu reko da igram t11 kaze sto igras to s**** kad ti nista ne utices na igru?
    To je istina, malo sta mi uticemo ali jbg. Sve je to navika i eto sve se nadas da ce biti realnije a ono sve gore i gore..... Sve im se oko love vrte, jbg

    Idemo Mačvaaaaaaa
    NTNK likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  2. #552
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    u ligi danas pobjeda u gostima smo igrali protiv tg bohmenkirch i pobjedilli smo 0:4 ali je i on pratio gledao je kako ga pobjeđujem i busim pocelo je dobro tj domaci su 2 puta puta zapretili moglo je bit 2:0 za ovog no otislo je preko gola a onda minut prije kraja prvog poluvremena u 44 min domaci rade prekrsaj nad mojim igracem i slobodan udarac dobivamo a nas napadac arici sutira i salje jedan projektil u ljevu stranu mreze golman nista nije mogao bio je ukopan ko kip samo ispratio loptu u gol i tako se otislo na odmor u drugom djelu radimo 2 zamjene pa igramo s formacijom 4-2-3-1 i onda smo zabili jos 3 gola u nastavku 51 min se igra neymar dobio jednu odlicnu loptu koji se sam sjurio sa golmanom i pogodio u blizi kut za vodstvo od 0:2 jos nam u 66 min tomassoni dobiva zuti karton zbog prekrsaja nad domacim igracem imali su slobodan udarac no pogodili su nas crvsti zid a onda u 74 min malinic sutira sa vise od 30 metara i pogadja u same raslje za novi pogodak i vodstvo od 0:3 da bi konacno jos u 86 min neymar svojim drugim pogotkom postavio konacnih 0:4 i nova 3 boda koja nam osiguravaju titulu 3 kola pre kraja drzimo 1 mjesto i da konacno osvojimo titulu koja ce bit po 4 put osvojena



    statistike



    evo ovaj je pratio ali djaba je pratio jer smo ga pobjedili samo je gledao kako zabijam



    tabela 23 kolo jos 3 kola do kraja i novi naslov je tu

    Macva FC and NTNK like this.

  3. #553
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    luka slusaj tek si na pocetku 7 si level bit ce jos prilika i bit ce jos puno pobjeda ali i poraza i remija i osvajat ces jednom nesto tako da gledaj to s vedrije strane ovo je igra virtualna di mi nemozemo nista samo nas sreca moze pomazit a to je random znamo da nordeus malo zajebava ali i ostale zezaju pa ipak igraju i dalje ali jbg sta ces to je takva igra tako opusti se i igraj dalje nemoj se zivcirat oko tog meni se isto desilo da izgubim pa sam nastavio dalje tako da jednog dana ces rec evo ja sam osvojio sve 3 krune i bit ces ponosan sta si napravio s klubom u igri evo tako moj savjet da i dalje igras bez obzira dali gubio ili ne

  4. #554
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by flydragon View Post
    luka slusaj tek si na pocetku 7 si level bit ce jos prilika i bit ce jos puno pobjeda ali i poraza i remija i osvajat ces jednom nesto tako da gledaj to s vedrije strane ovo je igra virtualna di mi nemozemo nista samo nas sreca moze pomazit a to je random znamo da nordeus malo zajebava ali i ostale zezaju pa ipak igraju i dalje ali jbg sta ces to je takva igra tako opusti se i igraj dalje nemoj se zivcirat oko tog meni se isto desilo da izgubim pa sam nastavio dalje tako da jednog dana ces rec evo ja sam osvojio sve 3 krune i bit ces ponosan sta si napravio s klubom u igri evo tako moj savjet da i dalje igras bez obzira dali gubio ili ne
    Matori, ima on i tim na 30 nivou :-) Igra on to vec dugo

    Idemo Mačvaaaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #555
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    znam ali kazem za to posto je iso igrat ispocetka pocetak je uvjek tezak malo zezaju na pocetku ali sta ces tako je to

  6. #556
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by flydragon View Post
    znam ali kazem za to posto je iso igrat ispocetka pocetak je uvjek tezak malo zezaju na pocetku ali sta ces tako je to
    Istina , haaaaaaaa

    Idemo Mačvaaaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #557
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Poraz i u uzvratu lige prvaka, izgubili smo minimalnih 1-0. Sve u svemu, zadovoljni smo, osvojili smo 3 mjesto a grupnu fazu sko iskoristili kako bi igrali igraci koji su manje igrali u prvenstvu, takodjer smo zaradili lijepe novce i izvukli se iz financijskih problema, sve u svemu zadovoljni smo.





    A veceras u 21.26 igramo mozda i kljucan dvoboj za osvajanje prvenstva, ako danas pobijedimo gotovo sam siguran da osvajam naslov, protivnik je neugodan, igramo u gostima a na nasem terenu nas je dobio i bit cemo motivirani da im vratimo istom mjerom, pa tko moze neka naidje-
    Sezona 27, Level 27


  8. #558
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    То је то. Три кола пред крај сезоне све се већ зна. Освајамо "само" првенство.
    Данашњим ремијем са другопласираним клубом, дефинитивно смо обезбедили први трофеј у нашој краткој историји клуба.

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

    Покушаћемо да до краја останемо не поражени, и да ову титулу украсимо и том статистиком.

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg

    Иначе, од Лиге шампиона смо се опростили победом. Додуше недовољном, фалио нам је тај један гол.
    Није нам помогла ни промена тактике из 4-4-2 у уски дијамант, ни играч више од 83. минута. Једноставно - није нам се дало.

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg
    NTNK likes this.

  9. #559
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    I dalje smo prvi Sutra derbi koji odlucuje o tituli :-)

    Idemo Mačvaaaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #560
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Sutra ih docekujemo u kombinaciji svetskih prvaka :-)

    Idemo Mačvaaaaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 56 of 62 FirstFirst ... 6465455565758 ... LastLast