Page 5 of 62 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 41 to 50 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #41
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ako treba 5 utakmica,onda evo vam 5 utakmica...

    Aleksandar Ilok likes this.

  2. #42
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Da nisu oni namjerno promijenili TL konfiguraciju tako da ne mozemo odjednom vidjeti 20 igraca sa 5 zvjezdica, vec svakih 10 min dobijemo 5-6 igraca kojima istice vrijeme i da mi moramo brzo reagirati..sad je to jedan decko napisao i ima mi smisla
    Aco ako mislis na mene,to mi je vec stari problem i nije prvi put.Ivan i ja smo isti server,isti nivo i on ujutro vidi dosta botica a ja ne...Jedino objasnjenje za to je ako udjes prije zatvaranja servera nakratko i onda kad ga otvore ujutro nemas kompletnu TL...A to kod tebe da izbacuju samo po nekoliko igraca kojima zavrsava runda za 5-6 min.stvarno neznam sta je...

  3. #43
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810

  4. #44
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    Aco ako mislis na mene,to mi je vec stari problem i nije prvi put.Ivan i ja smo isti server,isti nivo i on ujutro vidi dosta botica a ja ne...Jedino objasnjenje za to je ako udjes prije zatvaranja servera nakratko i onda kad ga otvore ujutro nemas kompletnu TL...A to kod tebe da izbacuju samo po nekoliko igraca kojima zavrsava runda za 5-6 min.stvarno neznam sta je...
    Ne ne mislim na tebe, vec na Asmira...dakle i meni njemu i jos mnogima je isto, dakle imas u ponudi sve igrace osim onih sa 5 zvjezdica, oni se pojave svakih sat vremena (bar meni) i bude ih 5, 6 s tim da recimo prvi u ponudi istice mu za 20 sekundi, to ne stignes ni prouciti igraca kako treba, nemam rijeci jednostavno. Momir Aradjan nema na listi cak ni igrace sa 4 zvijezde

    Mozda to sto Asmir kaze ima neke logike, jer sad svi cekaju i onda nahrle na tog jednog igraca, aukcije su pune i trosi se vise tokena
    Sezona 27, Level 27


  5. #45
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    kod mene nema problema sa tim igracima koji imaju 5 zvezdica, ima ih na izvoz

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-tl.jpg

    mada ja bas cesto ni ne kupujem te igrace sa 5 zvezdica
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  6. #46
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Tesko izborena pobjeda u kupu, imali smo nekoliko cistih situacija no igraci jos nisu namjestili kako treba svoje nisanske sprave, sutra oprezno ali nadam se da prolazimo dalje.



    Volf likes this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #47
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Nova garnitura
    NTNK and Aleksandar Ilok like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #48
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Aco, ja se izvinjavam sto nisam dosao, ali morao sam nesto obavit i zaboravio sam..
    Aleksandar Ilok likes this.
    NK Kosavin


  9. #49
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    U kupu sad ustajem vidim pobjeda u gostima 5:0,znači prvo kolo smo prošli,idemo da ga osvojimo ove sezone.

    Što se prošle sezone tiče osvojili smo 2 mjesto u lš i prvo mjesto u ligi





    I novi komplet za novu sezonu,hteli smo jedan drugi,ali smo se ispalili kod kupovine dresa...opet naglašavam ako ima neko crveno-zeleni neki dres da mi pošalje kupujem mu u prodavnici bilo koji drugi samo da nije od ovih oficijalnih



    Za sada nema dovođenja pojačanja,imamo samo 12 tokena,noćas ćemo ostati malo duže i nadam se skinuti tokena pa se sjutra bacamo u kupovinu...
    Macva FC, Volf and NTNK like this.

  10. #50
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Aleksandar Ilok likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 5 of 62 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast