Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

1. #141
    Apprentice Baresi's Avatar
    May 2014
    192

Odlična prva utakmica,samo nas nervira taj primljeni gol. Novi napadač se baš lijepo istakao sa 2 pogotka do 58 minuta kada je zbog kondicije izmijenjen.

469
    pobjeda u 1 kolu lige te 3 boda na startu igrali protiv atletico silbey i pobjedili 7:0 sutra nas ceka kup pa potom opet liga u kupu smo dobili nekog ram 14 lika iz Tajlanda bit ce teska utakmica ali nadamo se pobjedi i realan rezultat za uzvrat

statistike

tabela 1 kolo liga je dosta slaba samo 2 kluba su istog kvaliteta ko mi ostalo sve pisi kuci propalo

NTNK, Volf and Macva FC like this.

4. #144
    May 2014
    192

Evo ga još jedno pojačanje,doveden da bi svojom specijalnošću doprinio boljim igrama tima...

To je za sada zadnje pojačanje tima,barem dok se ne skupe pare za nekog novog igrača.
    NTNK, BojanTE, Volf and 1 others like this.

Lagana pobeda u ligi u gostima od 0:3.

U 15. minutu smo poveli posle kornera kada je ВАСИЋ bio najvisi u skoku, zatim u 18. minutu odlican prodor i gol Clearya, na poluvremenu su 3. najbolja igraca izvedena iz igre, a umesto njih usli slabiji igraci. Upravo jedan od tih igraca koji su usli u igru t.j. Danaher u 48. daje gol za konacan rezultat 0:3. Pored toga posle jednog kornera, mog igraca je faulirao protivnik i dobio sam penal koji nije iskoristio Ramos, nije uticalo na rezultat ali na gol razliku jeste.

Sutra u 13:06 kup utakmica sa neaktivnim protivnikom, ko moze neka dodje da me podrzi.

P.S. Nema slike od utakmice jer mi se nesto ugasio Lightshot a mrzi me da ga trazim po folderima. :-)

7. #147
    VIP Macva FC's Avatar
    Dec 2013
    Вождовац
    2,951
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Ponovno kao i u kupu, vratili smo nakon sto smo gubili, i pobijedili sa 2-1. Briljirao je Sinisa Patkovic koji je izjednacio te je proglasen igracem utakmice. Nasi izvori nam javljaju, da Vasic stize veceras ili najkasnije sutra u nas klub.

589
    Nije baš najsjajnije. U LŠ pobjeda minimalnim rezultatom, a u ligi remi.

Aleksandar Ilok and Macva FC like this.

9. #149
    Dec 2013
    Вождовац
    2,951
    Krenuli smo dobro i u ligi, lagana pobeda u gostima :-)))
    Aleksandar Ilok, NTNK and Crni like this.

10. #150
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Jun 2014
    Ruma Hammerfest
    375
    meni je sada savrseno jasno zasto je najteze kup osvojiti i zbog cega su tako velike nagrade za ucesce u kupu, mislim kup da bude 3x placeniji od LS je za ginisa
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)