Page 14 of 62 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #131
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    nikako mi se nije potrefila skaut lista, nikako da izbaci neko kvalitetnije pojacanje.

    posle prve odigrane utakmice na kojoj je blistao, moj novi ST je potpuno podbacio na sledece 2 utakmice, 0 asistencija i 0 golova, jednostavno nismo to ocekivali od njega, c c c

    kasnije u toku dana se igra prva utakmica LS i ako ne uradi nista i na toj utakmici dobija crveni i leti iz kluba, iako je najvece i najskuplje pojacanje u istoriji kluba, nema opravdanja za lose igre
    Volf likes this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  2. #132
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    kakav je ovo mec u najavi, 2 tima i 5 trofeja od prosle sezone (+moj tanjir ) , 2 lige, 2 kupa, 1 LS

    jedva cekam duel

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-lsmec.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-lsnajava.jpg  
    Volf likes this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  3. #133
    Apprentice Volf's Avatar
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Rijeka, Hrvatska
    Posts
    252
    Treca utakmica, treca pobjeda. Otvorili smo i Ligu prvaka dobro.



    Veceras u ligi igramo jako tesku utakmicu protiv jednakog po kvaliteti.

    U Kupu smo izvukli slabijeg protivnika i nadamo se prolazu u treci krug, napokon!
    Svajc and Aleksandar Ilok like this.
    NK Kosavin


  4. #134
    Apprentice Baresi's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    192
    Sinoć oko ponoći,uprava kluba je napravila još jedan odličan potez i dovela još jedno pojačanje,nosioca tima nadamo se ove sezone. Opet,samo 2 tokena.



    U ligi šampiona prva pobjeda,protiv najjačeg protivnika u grupi.



    Liga onako,više slaba nego jaka,jedini koji po mom mišljenju može da nam parira je Old Lady naš prijatelj ...mada biće tu još 1-2 iznenađenja koje nam random priredi svake sezone.

    Današnji protivnik u ligi,vrlo aktivan izgleda...



    A u kupu smo izvukli jakog protivnika,level veći od nas,ali idemo bez straha.


    Aleksandar Ilok, Volf and NTNK like this.

  5. #135
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by koma ludi View Post
    dvije sezone sam već pao a bio sam među najjačim timovima u ligi i evo sad sam najjači u ligi i opet porazi Attachment 25207 Attachment 25208 ovo su mi tim i postavke pa ako može neki savjet kako da ove postavke namjestim
    Zonski, covjek na covjeka i vlastitu polovicu sa kontranapadima stavljas kad je netko jaci od tebe, tako bar ja
    Sezona 27, Level 27


  6. #136
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ponovno kao i u kupu, vratili smo nakon sto smo gubili, i pobijedili sa 2-1. Briljirao je Sinisa Patkovic koji je izjednacio te je proglasen igracem utakmice. Nasi izvori nam javljaju, da Vasic stize veceras ili najkasnije sutra u nas klub.





    BojanTE, Volf, Baresi and 2 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  7. #137
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Ban mi je istekao. Ovim putem se izvinjavam svima koje sam uvredio pre 7 dana i one koje nisam uvredio i obecavam da takvih ispada vise nece biti.

    Da se vratimo na igru.

    Sezona je uspesno pocela u kupu pobedom u prvom mecu sa 3:1, u drugom sa 1:2. Prolaz dalje i neaktivan protivnik u drugoj fazi.

    U ligi sam opet sa Volfom u ligi :-) Gde on slovi za najveceg favorita, a ja iza njega, mada bice gusto..

    Liga Sampiona grupa gde su 2 tima pored mene aktivna, a jedan neaktivan, znaci 3 tima ce se boriti za prolaz dalje.

    Kombinacija je sledeca. Ali cemo u toku sezone uzeti i drugi dres Portugala (beli)


    Ko moze neka dodje u 16:37 da me podrzi u mecu Lige Sampiona :-)
    zokiruma likes this.

  8. #138
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358


    Golman staja na putu lopte,a lopta usla u gol?

  9. #139
    Dreamer BojanTE's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    358
    Nema veze, idemo dalje, on je bio jaci evidentno.

    Dobro smo se drzali sve do kornera u 44. minutu u kom je moj stop oborio protivnickog igraca u senaestercu (to iskreno vidim prvi put iako sam mnogo utakmica odgledao to nikad nisam video u TOP 11), tada su moji igraci pali nakon primljenog gola i na samom startu drugog poluvremene ni sam ne znam kako (post ranije) primio sam gol, tada je vec sve bili gotovo u 80. minutu sam primio gol iz kornera..




    Veceras u 20:52 igram prvu utakmicu u ovoj sezoni Lige, ko moze neka dodje da me podrzi..

  10. #140
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Jel ovo nelegalna? Ako nije moze savjet kako protiv nje?

    Sezona 27, Level 27


Page 14 of 62 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast