Page 24 of 62 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #231
    Rookie Gushter's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    108
    Ekipa Killers nastavlja sa odličnim igrama ove sezone.

    Neočekivano visoka pobjeda u uzvratnoij utakmici drugog kola kupa te sa visokih 13:0 prolazimo u treće kolo gdje nas očekuje nešto jači protivnik ali nadamo se pobjedničkom nizu.



    U ligi prvaka upisali smo pobjede i u drugom te trećem kolu.




    Te nakon polovice grupne faze držimo prvu poziciju.



    Nove ligaške pobjede u četvrtom i petom kolu.




    Nakon pet kola nalazimo se na drugoj poziciji sa istim brojem bodova, ali jednim golom lošijom gol razlikom od starog znanca FC Liverpool-a



    Sutra imamo iznimno težak dan, najprije igramo kod kuće prvu utakmicu treće runde kupa, a nakon toga ponovno kod kuće derbi za prvu poziciju sa ekipom FC Liverpool.
    Aleksandar Ilok and NTNK like this.

  2. #232
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Danasnji dan nam je prosao polovicno, u LS pobeda protiv direktnog konkurenta za 1. mesto u grupi, dok u Ligi samo nereseno sa 2. na domacem terenu, ali za sada smo i dalje na 1. mestu zahvaljujuci ogromnoj gol razlici.





    Aleksandar Ilok, Volf and NTNK like this.
    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  3. #233
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Eee Crni i kod mene sjajno,baš su rešili ove sezone da nas j*bu u mozak
    Danas izgubio od trenutno 11-og na tabeli koji je bio zadnji pre ovog kola



    Bukvalno me razbio u šutevima

    I evo tabele lige koju ću (kako stvari stoje) ponavljati


  4. #234
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Odigano je 5. kolo lige i uvjerljiva pobjeda u gostima. Na vrhu dijelimo isti broj bodova i gol razliku sa nasim velikim prijateljima, za tri kola je medjusobni dvoboj i vec se veselimo tom susretu.



    NTNK, Volf, koma ludi and 2 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #235
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Samo da se javim ljudi i da pitam kako ide

  6. #236
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    jbt vise igra i sve u vrazji drek opet smo izgubili u ligi sampiona dokle vise u nordeusu misle nastimat utakmice treba sve to otkaze djelit sramota 2 puta se vracam i na kraju 2:4 izgubim moze ih bit sram definitvno cu odustat zbog ovakvih igara i gluposti koje rade sranje je sve u igri ja se ispricavam na ovakvim izrazima ali to je tako



    statistike



    evo tabela jadnici unistavaju igru bez ijednog boda sve zbog nordeusovih gluposti

    Volf and Crni like this.

  7. #237
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by flydragon View Post
    jbt vise igra i sve u vrazji drek opet smo izgubili u ligi sampiona dokle vise u nordeusu misle nastimat utakmice treba sve to otkaze djelit sramota 2 puta se vracam i na kraju 2:4 izgubim moze ih bit sram definitvno cu odustat zbog ovakvih igara i gluposti koje rade sranje je sve u igri ja se ispricavam na ovakvim izrazima ali to je tako



    statistike



    evo tabela jadnici unistavaju igru bez ijednog boda sve zbog nordeusovih gluposti

    Ti koju god izgubis opalis po Nordeusu
    Mozda i imas razloga, no daj stavi sastave, taktike, da vidimo malo..koliko ja vidim ovaj je imao nesto veci posjed od tebe, bilo bi zanimljivo vidjeti kako si igrao, koje su vam jacine sastava itd..
    Gushter likes this.
    Sezona 27, Level 27


  8. #238
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    ovaj jest jaci ali svejedno to u ligi sampiona to mi se jos nije desilo inace uvjek prođem grupu imam i ja sve igrace s 5 zvezda ko i on ali eto neide bas ovi ostali su tu negdje po jacini

  9. #239
    Apprentice TheMahe97's Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    157
    Eh evo i mene nazad nakog nekog vremena, ne znam tačno koliko je prošlo od kad nisam pisao ovdje ali meni je bilo dugo.
    Nadam se da je ista ekipa tu i da ima još novajlija. Pozdrav svima i sretno vam ove sezone.
    Trenutno sam 16 nivo menadžera. Ispao sam iz Kupa i onoj prvoj tekmi, pretkolu. U ligi zauzimam 3. mjesto dok u grupnoj fazi Lige Šampiona sam na 1. poziciji. Kupio sam 2 nova igrača, napadač i vezista, 154 M i 9 T za ta 2 igrača. Još golmana da kupim ali je slaba ponuda.
    Vidim na forumu se nije ništa značajno promijenilo. Uveli su ova dostignuća u međuvremenu.
    Aleksandar Ilok and Volf like this.

  10. #240
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by flydragon View Post
    ovaj jest jaci ali svejedno to u ligi sampiona to mi se jos nije desilo inace uvjek prođem grupu imam i ja sve igrace s 5 zvezda ko i on ali eto neide bas ovi ostali su tu negdje po jacini
    Pa zato i kazem da stavis malo postave i jacine timova pa da vidimo, ovako citajuci te covjek pomisli da sve utakmice gubis od slabijih i jadnih timova

    Mene zanima ona gdje si izgubio 7-0, jer i ja sam prosle sezone od nesto slabijeg kluba izgubio 6-0 i to kod kuce pa me bas zanima kako si postavio igru, kako on itd
    Sezona 27, Level 27


Page 24 of 62 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast