Page 2 of 62 FirstFirst 12341252 ... LastLast
Results 11 to 20 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    126
    u kupu sve stari znalci, bice pretesko ove sezone, ls nasa grupa ok ovo ostalo ubi boze...
    Crni likes this.
    NLAM FC
    Sezona 9- Nivo 9

    Cup WINNERS: 2
    Champions League WINNERS: 1
    League WINNERS: 5

  2. #12
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Milance, evo moje LS
    Crni, NTNK and Volf like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #13
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Ahahahahaha..krah u kupu od jačeg protivnika..



    Ali ipak otključali smo novo dostignuće ..



    Puno srece svima u novoj sezoni

  4. #14
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Imam najbolju transfer listu, ma pojacanja ima da prste sa svih strana



    Btw u kupu sam dobio jaceg za 2 q od mene, bit ce i tu veselo..
    NTNK, Crni and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


  5. #15
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    znaci kup mi je nemoguc, kanda sam jedini lvl3, svi ostali makar 4, video sam i par lvl 6, strasno, mislim da ce biti nemoguce osvojiti kup ove godine uz ovakve protivnike, cak i prolaz u dalje kolo ce biti tesko izvesti, tuga

    LS ce u grupi biti laganini, koliko sam video na brzaka i u drugim grupama kvalitet timova je dosta nizi od naseg pa ne verujem da ce biti problema da se plasiramo do zavrsnice a onda kako se zalomi

    ligu jos nemamo pa se mozemo samo nadati da bude u vidu LS i nikako u vidu kup

    iskreno zreb za kup me razocarao, jednostavno je prejak raspored, na ulasku u sezonu q tima je bio oko 28, sada smo 34,9 posto smo otpustili sve one sa 3 zvezdice koje smo doveli da snizimo kvalitet tima, doveli smo 4 nova skauta, stavili smo 2 igraca na transfer listu i kada se oslobode ta 2 mesta dovodimo jos minimalno 2 skauta, ali ce ovo za kup biti nedovoljno, bice nategnuto i u ovoj prvoj utakmici, bas tezak zreb
    Crni, NTNK and Volf like this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  6. #16
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Srećno u novim pohodima ljudi.
    Vidjećemo kako će biti, evo sad se bacam u sređivanje. Što se tiče LŠ i kupa moglo je bolje, ali jbg.

  7. #17
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    ja sam u soku gledajuci timove u kupu, znaci nema lvl3, kao da sam jedini tog nivoa, koja glupost od timova, pa nisu mi dali sansu da uradim nesto, o nordeus nordeus
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  8. #18
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    O Zoki,Zoki...vidi se da si nov u svemu ovome...
    Ne gleda se koji se level,nego kvalitet tima...
    Zamisli tog lika koji ima krs ekipu a istog je kvaliteta kao ti,sem sto on moze da kupi ekipu od 8* a ti samo 5*.. .tako da sam ja za 30 sezona osvojio samo 1 Kup...toliko na tu temu...zaboravi na Kup do daljnjeg..
    Aleksandar Ilok and Volf like this.

  9. #19
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Ljudi moji ovi nas jebu u zdrav mozak :-) TL je ocajna ali fora je su igraci koji su nam do sada bili dostupni odmah da ih kupimo, sada budu na 5 min, to mislim na one koji su pra skilova do skauta. Ja danas stavim dva igraca, cisto bez veze da probam da ih prodam i to kvaliteta 171 i 172 i sta se desi :-))) njih prodam iz prve a ove od 164 i 169 samo 2 od 6. Haossss
    Crni and Volf like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #20
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Milane, jesi li kupio sta danas
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 2 of 62 FirstFirst 12341252 ... LastLast