Page 3 of 62 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 21 to 30 of 620
Like Tree1199Likes

Thread: Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?

  1. #21
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Evo nekako sam kupio 3 igraca i to pazite na koju foru..dakle pokazu mi se na TL i imam manje od 2 minute..pa dok ja provjerim koliko mu skilova treba, kakva mu je statistika itd..prodje vrijeme, ove druge ne mogu ni provjeriti uopce
    NTNK, Macva FC, Crni and 1 others like this.
    Sezona 27, Level 27


  2. #22
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by Macva FC View Post
    Milane, jesi li kupio sta danas
    Okacicu par slicica...cisto da zagolicam mastu...
    Macva FC and Crni like this.

  3. #23
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    O Zoki,Zoki...vidi se da si nov u svemu ovome...
    Ne gleda se koji se level,nego kvalitet tima...
    Zamisli tog lika koji ima krs ekipu a istog je kvaliteta kao ti,sem sto on moze da kupi ekipu od 8* a ti samo 5*.. .tako da sam ja za 30 sezona osvojio samo 1 Kup...toliko na tu temu...zaboravi na Kup do daljnjeg..
    zato cu ove sezone par kola pre kraja kada se zavrsi LS prodati sve igrace, kupiti tim gde ce igraci imati maksimalno 3 zvezdice i na pocetku sledece kupiti tim od skauta, neka se nose sa ovim kupom

    koji krc i da kupujem ove sezone igrace kada u kupu nemam sanse da dodjem do finala a prejak sam za LS i ligu
    Crni likes this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  4. #24
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Eh...
    Kad bi to bilo tako lako kao sto si rekao...
    Ne verujem da ce vise biti slobodnih igraca na TL...
    A da ih prodas sve do kraja sezone...nek ti je srecno
    Aleksandar Ilok, Macva FC and Crni like this.

  5. #25
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Evo te ekipe za sledecu sezonu...

    Doveden sjajni golman iz RT PINK direktno sa GRAND PARADE,zvezda GRAND SHOW-a



    Tu su stigli i stameni momci ciji je moto:
    "Lopta moze da prodje ali igrac nikako..."





    I videcemo da li se isplatio transfer i dovodjenje sjajnog centarfora...


  6. #26
    Addicted Crni's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    589
    Handre nas opasno. Ja da nisam dobio utakmicu u predzadnjem kolu, opet bi' izvisio za titulu na kraju, jer sam sinoć kući izgubio od desetoplasirane ekipe koja je pola utakmice skoro imala igrača manje. Jest da je to podatak vezan za prošli sezonu, ali ubijaju...

  7. #27
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Znaci, ja i Aco smo stubovi odbrane :-))))
    Aleksandar Ilok likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #28
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Pa kako,krsni divovi NTNK Uniteda...
    Aleksandar Ilok and Macva FC like this.

  9. #29
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Ja imam dvojicu igraca koje poznajem, Nuhanovica i Kocanovica, sljedeci su Patkovic i Vasic, samo da ja dodjem do igraca pa cemo lako...ovo je strasno, evo sad sam imao punih 20 sekundi za 5 igraca i naravno svi mi pobjegli
    Macva FC and Volf like this.
    Sezona 27, Level 27


  10. #30
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    ovako trenutno izgleda tim za ovu sezonu:

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-tim.jpg

    dovedeno je nekoliko igraca sa skaut liste

    novi golman koji pleni svojom visinom, inace neverovatno mi je da u tom delu sveta odakle dolazi ovaj igrac nadjete nekoga sa ovom visinom

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-1.jpg

    zadnji liniju odbrane smo dosta promenili, doveli 2 nova igraca (trenutno) i prodali jednog od prosle sezone

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-2.jpg
    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-3.jpg

    srednji red je pojacan igracem koji ima sanse da se dokaze u ovoj formaciji, proslogodisnji igrac na toj poziciji je bio 3. strelac lige i 3. asistent lige, trenutno je na klupi i ceka svoju sansu, do tada igra pojacanje

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-4.jpg

    napadacki deo tima je takodje pojacan, doveden igrac koji je mladji i u kombinaciji sa ST-om od prosle sezone mozemo ocekivati ponovo najvise golova u ligi, proslogodisnji ST (1. strelac lige, 2. asistent, 3. po prosecnoj oceni) greje klubu i ukoliko se novo pojacanje ne snadje kao starter moze ocekivati vecu minutazu

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-5.jpg

    u prvoj prijateljskoj utakmici ove sezone dobili smo tim koji je lvl vise od nas i prosle godine je ubedljivo osvojio ligu, igrao u polufinalu LS i stigao do 1/4 kupa, takodje nas ohrabruje posecenost navijaca koja je bila oko 5k, veliki skok u odnosu na 2,5 od prosle sezone, trenutni kapaciteti stadiona su 15k. videcemo kako ce izgledati popunjenost na takmicarski mecevima pa cemo prosirivati kapacitete brzo ili ce to sacekati 2. deo sezone

    Sezona 55 - 29.Jun - Kako vam ide?-kup.jpg

    trenutno protivnik u kupu, 2 lvl veci od nas, veceras se igra prva utakmica u kojoj ocekujemo makar minimalnu pobedu, od lepse polovine uprave kluba uzimamo iphone kako bi sutra mogli pratiti revans i dati podrsku nasim igracima, posto smo na sugavom putu.

    tesko ce biti ponoviti proslogodisnji uspeh i osvojiti kup ali osvajanje lige i LS su realni ciljevi
    Macva FC, NTNK and Volf like this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

Page 3 of 62 FirstFirst 123451353 ... LastLast