Page 16 of 51 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 151 to 160 of 501
Like Tree1171Likes

Thread: Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?

  1. #151
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    inace onaj remi juce u LS nam je bio prvi remu u istoriji kluba vezano za takmicenje po grupama LS, do sada smo imali sve pobede. Cudna stvar se desila u kupu, naime gledajuci danas na brzaka potecijalne protivnike u sledecem kolu kupa nismo naisli na mnogo timova koji imaju veci lvl od nas, uglavnom su timovi naseg levela ali manjeg kvaliteta. treba sacekati do prekosutra da vidimo sledeceg protivnika ali imamo sanse da odemo daleko u kupu ako nas malo sreca posluzi.

    LS nam je sigurna sledeca faza, nebitno da li je to sa 1. ili 2. mesta, iskreno se nadamo da ce to biti 1. mesto
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  2. #152
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    danas pobjeda u gostima protiv slabog s jednom zvezdom cincincity fc samo 0:3 smo pobjedili i to tek u 40 min pao gol 1 a trebalo da bude bar 10 komada ili 11 posto ima samo jednu zvezdu ali dobro glavno da se pobjeđuje i ređaju pobjede i buse protivnici za ligu sampiona sutra vidjet cemo sta cemo mjenjamo formaciju kako nebi izgubili kako bi isli dalje prilagodimo formaciju protivniku sa interom igramo doma i nece se bas dobro provest imamo mi ljeka za njega



    statistike



    evo samo jedna zvezda ima trebo ga oderat bar 11 komada ali sta se moze idemo dalje pobjeđivat i to je to



    tabela 6 kolo


  3. #153
    Newbie mihael69's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Istra
    Posts
    17
    Ljudi imam jedno jako hitno pitanjr meni.. Znaci igram formaciju 4-4-2 al napadacku.. i imam onog amr-a malo slabijeg .. a isto imam u zamjeni mc-a koj ima 5*.. sta da radim ? kojeg da stavim?

  4. #154
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by mihael69 View Post
    Ljudi imam jedno jako hitno pitanjr meni.. Znaci igram formaciju 4-4-2 al napadacku.. i imam onog amr-a malo slabijeg .. a isto imam u zamjeni mc-a koj ima 5*.. sta da radim ? kojeg da stavim?
    Mc

    Idemooo Mačvaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #155
    Rookie Misa Omaleni Gajic's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    67
    liga

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg


    valja malo promeniti

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

  6. #156
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Lose smo prosli danas, u ligi nereseno a u kupu katastrofa Nova kombinacija

    Idemooo Mačvaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #157
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Sada sam kapetan od belu lađu :-)

    Idemooo Mačvaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  8. #158
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Гидају и грб и дресови. Лично, ми се више свиђа ова комбинација, од оне Атлетико-ве. Но, то је неки мој проблем у глави, јер не волим црвено-белу комбинацију.
    Било како било: "Идемооо Мачвааа!!!"
    (у потпису - Пантић)
    Macva FC likes this.

  9. #159
    Newbie mihael69's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Istra
    Posts
    17
    Jesi siguran haha? jer vidim da na engelskom sorumu kazu da je bolje da iga taj koj je namjenjen za tu formaciju jer se kao gubi posjed ?

  10. #160
    Rookie Misa Omaleni Gajic's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Posts
    67
    Ljudi zasto nema nekih grbova i dresova jec par dana mi stoji prazno?

Page 16 of 51 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast