Page 30 of 51 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast
Results 291 to 300 of 501
Like Tree1171Likes

Thread: Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?

  1. #291
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Gotove utakmice za danas. Prvo se igrala liga gde smo u gostima odneli pobedu od 0-7, sutra se igra jako vazna utakmica u ligi protiv 2. plasiranog tima, trenutna je razlika +7 i voleli bi da pobedom odemo na +10.

    Sa druge strane prvi trofej je obezbedjen ove sezone, usli smo u polufinale kupa i makar dobijamo onaj tanjir, posle 1-1 i 4-1 na nasem terenu usli smo u dugo cekano polufinale. Ceka nas poprilicno ja protivnik, najveci kvalitet ove sezone i bice veoma zanimljiva 2 meca, ocekujemo ulazak u finale i borbu za 2. tutulu kupa za nas mlad tim.

    Sutra se igra prva utakmica 1/4 LS i nadamo se da cemo je zavrsiti pozitivno po nas tim i proci u polufinale.

    Trenutno smo u igri za sva 3 trofeja i ocekuje nas dosta borbe da i osvojimo sva 3. trofeja, usli smo u seriju bez poraza i trenutno smo u nizu od 59 utakmica bez poraza nadamo se da cemo zavrsiti do kraja ovim tempom.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  2. #292
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Zaređali dve pobede i to protiv timova koji su u naletu. Možda i ima nade za nas





    Last edited by Shadow; 08-13-2014 at 08:01 PM.

  3. #293
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Nece taj KUP Sinisa nikako covece...najbolje bi bilo kad bi na pocetku sezone dali mogucnost da biras da li zelis da igras ili ne...
    Macva FC likes this.

  4. #294
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Nece taj KUP Sinisa nikako covece...najbolje bi bilo kad bi na pocetku sezone dali mogucnost da biras da li zelis da igras ili ne...
    Jbg, tezak je mnogo

    Idemooo Mačvaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #295
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ispadosmo juce iz KUP-a na glupave penale...strasno...ako nesto mrzim to su ti penali...bolje da sam dobio 2 crvena kartona i da su mi se povredila 3 igraca i da sam na kraju izgubio 4:1 nego ovako na penale...
    Macva FC likes this.

  6. #296
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Ispadosmo juce iz KUP-a na glupave penale...strasno...ako nesto mrzim to su ti penali...bolje da sam dobio 2 crvena kartona i da su mi se povredila 3 igraca i da sam na kraju izgubio 4:1 nego ovako na penale...
    Jesi li video kako se ispada LS? Haaaa

    Idemooo Mačvaaaa
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #297
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Video sam matori...uzas...neverica...ja ne znam sta je ovo,mi koji smo aktivni i imamo ekipe tip-top ne mozemo da osvojimo taj KUP cuveni,a ekipe koje imaju tim od 3 zvezdice osvajaju ga...nerealno skroz...

  8. #298
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    Video sam matori...uzas...neverica...ja ne znam sta je ovo,mi koji smo aktivni i imamo ekipe tip-top ne mozemo da osvojimo taj KUP cuveni,a ekipe koje imaju tim od 3 zvezdice osvajaju ga...nerealno skroz...
    Meni je vec drugi put za redom da ispadan 1/8 LS i naravno od slabije ekipe.Nesto su se nameracili na moju Macvu :-). Mora da je zbog toga sto je usla u drugu ligu

    Idemooo Mačvaaaa
    NTNK likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  9. #299
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Gotova 1. utakmica 1/4 LS i pobeda u gostima od 0-2 protiv jako nezgodnog protivnika, veliki uspeh i sada smo fakticki jednom nogo i u drugom polufinalu ove sezone. Bila je to izuzetno teska utakmica, imamo problema sa parnim zutim kartonima i ni na sledecoj utakmici necemo moci igrati sa punim sastavom. Mozda nismo trebali uraditi ove izmene ali klupa je smatrala da moramo osveziti srednji i zadnji red, takodje kasnije smo promenili i napadaca da bi imali veci pritisak na protivnicki gol. Takodje nismo smeli da dozvoli da Badia dobije i drugi zuti karton

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-tekma.jpg

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-ls.jpg

    Evo kako trenutno izgleda situacija u kupu, prva utakmica se tek igra u nedelju ali boricemo se da udjemo u prvo finale ove sezone i osvojimo nas 2. kup za klub kome je ovo 4. sezona

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-kup.jpg


    Sto se tice lihe tu smo i dalje prvi, danas igramo mec protiv 2. plasiranog tima i pobedom bezimo na +10 i mirno privodimo prevenstvo kraju, u slucaju poraza smo na +4 sto nam daje neku prednost, ali idemo na pobedu i na 61. mec bez poraza, REKORD :P

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-liga.jpg
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  10. #300
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Quote Originally Posted by NTNK View Post
    KUP 1/4 - 2.utakmica

    Oooooo glupi penali i sve po spisku covece...
    Менаџмент Немањићи ФК се придружује "поздравима"!

    Што се нас тиче, јуче смо, у лиги, опет подедили бота са, по субјективном мишљењу, недовољном гол разликом. Ал` добро ајде сад да не тражимо длаку у јајету, узели смо три бода што је и најважније.

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_1.png

    Данас нас очекују две утакмице, једна у лиги, са слабијим противником (бар по квалитету), и мислимо да ту не би требало да буде већих проблема.

    И друга у четвртфиналу ЛШ. са, до сада, најозбиљнијим ривалом. Гледајући његову тренутну поставу (где му "играју" три голмана, а има јаке победе до сад - ?), превентиве ради, а и узимајући у обзир да нам је пријатељски клуб, управа Немањићи ФК донела је данас одлуку да упути званичну молбу УЕФА-и (читај Нордеусу) да се утакмица одложи, у термину када би смо могли и лично да присуствујемо истој. Молба је усвојена, тако на Немањићи ФК, по први пут у својој историји, вечерас, игра једну одложену утакмицу.

    Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg
    Macva FC, NTNK and zokiruma like this.

Page 30 of 51 FirstFirst ... 20282930313240 ... LastLast