Thread: Sezona 56 - 27.Jul - Kako vam ide?

VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Jul 2013
    Ilok
    2,091
    Prvi trofej, kakav takav je osvojen, plasirali smo se u polufinale lige prvaka pa zasad imamo to 3 mjesto.

Nakon prve u gostima koja je zavrsila 1-1, teskom mukom smo pobijedili 2-1 i to golom u 75. minuti, samo minut prije smo formaciju 3-2(DMC)-3-2 promijenili u klasicnih 3-5-2 i pogodak je zabio nas AML ML koji je upravo usao u igru.

U 85.minuti smo imali zicer nad zicerima koji smo promasili, da bi oni iz jednog kontranapada stvorili takodjer zicer, vec sam vidio loptu u golu, razmisljao kako laptop bacam sa stola i psujem im sve po spisku, no lopta je pogodila stativu i prosli smo dalje, spretno i sretno.

Veliko HVALA NTNK koji nam je pruzio trostruku podrsku koja nam je uvelike pomogla da prodjemo dalje.

U ligi je napeto, odigrali smo jake utakmice i skupili dva remija, cime se kvartet klubova opasno priblizio.

Za 40.minute igramo protiv 5 na zablici, koji ako nas pobijedi ulazi u igru, a mi ako ne pobijedimo, past cemo na 2. ili cak 3. mjesto, dakle jako vazna utakmica i tko moze neka naidje da da podrsku, a vec sutra igramo sa 3.plasiranim koji ima isto bodova kao i mi, dakle u sljedeca dva kola se vjerovatno rjesava prvenstvo.

2. #342
    Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    ma sve namesteno umjesto da jaci pobjedi to oni daju slabima da pobjede sramota za igru

3. #343
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Nov 2012
    Beograd, Serbia
    4,810
    NTNK United II

Filijala naseg kluba koja je 14 level pre neki dan je obnovila ti nakon 2 sezone od tada 5 utakmica = 5 pobeda,ali najveca pobeda je bila bas sinoc,ne zbog golova nego sto smo pobedili ekipu koja je prva na tabeli,kaka smo im sok pripredili,kod kuce,hahahahaha...

Uprava kluba ne zeli da se plasira u visi rang nego da ostane na istom zbog sledece sezone da osvojimo neki trofej...

Imamo ekipu,sklopljena polako ali sve su to dobri momci koji zele da se dokazuju.
    Nadamo se da ce doneti neki trofej sledece sezone...

169
    Danas je razbijen i Vasic FC sa 3:0, sto je najjace, dali smo 3 gola iz kornera, a nijedan nije bio dupli , mada to nikada nisam video, ali prihvatam pobedu, ostajemo 1. na tabeli, i vec sada mozemo reci da je Omega FC osvajac Lige!

Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)

Posle 4 pobeda juče poraz a danas pobeda:

Sve u svemu da pokušamo da izguramo to 2 mesto ako sve bude kako treba. Jutros doveo igrača za dva tokena:

Doveden da greje klupu do kraja sezone na početku sledeće biće prodat. Polako krećem i sa rasprodajom:

8. #348
    Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    nakon sinocnjeg ispadanja u cetvrtfinalu i maslu nordeusa danas su nasi igraci iskalili sav bijes kengpp009 utrpavsi im 10 komada u mrezu u gostima smo igrali a i najavili su da zele pobjedu u utorak di igramo u gostima sa vodecim i da zele jos jednu titulu to bi im bila 5 titula ako osvojimo ligu naravno imat cemo isti broj bodova ali mi ipak bolju gol razliku