Thread: Sezona 57 - 24.Avgust - Kako vam ide?

Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    kakva vecer kakva utakmica u ligi sampiona fantasticno prosli smo u cetvrtfinale lige sampiona pobjedili smo 3:2 ukupno 4:3 ali ovo je najbitnije od 0:2 na 3:2 i odemo dalje to su cuda ajmo golove da kazemo prvo gosti vode vec od 28 min 0:1 a onda u 33 vec 0:2 vode tu smo vec mislii da je kraj da ispadamo ali ne 38 min se igra korner za nas cruz ubacuje gde je najveca guzva u kazneni prostor a tamo poljak nas napadac pogadja glavom za 1:2 i tako se otislo na odmor no vec u nastavku radimo 2 izmene izlaze 2 nasa centralna vezna igraca i ulaze 2 nova igraca odmorniji svjeziji i odmah su napravili dar mar 66 min emre koji je usao u igru na napocetku 2 poluvremena izvodi novi korner a tamo poljak nas napadac dobio je ravno loptu na glavu i fantasticno pogodio za 2:2 odlicno igra no potom 2 min kasnije u 68 min od gostiu igrac vraca nazad loptu u korner a lindenberg ubacuje a tamo neometan nas drugi napadac martin jurc pogadja za velikih 3:2 i pobjedu koja vodi u cetvrtfinale lige sampiona ssv walberberg lik iz njemacke nije mogao vjerovati sta mu se dogadja zelimo mu vise srece sledece sezone a mi odemo dalje pa i do kraja ako treba

statistike

hvala navijacima koji me stalno prate kad god mogu

2. #302
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Jul 2014
    105
    Само да Вас поздравим и честитам на добрим резултатима! Само наставите у том ритму!
    Наш извештај ће уследити нешто касније, у току дана.
    Сад морам да журим на посао, већ касним. Је*аће ми шеф нану нанину.
    ПС. Синиша, чисто успут, ОСВЕТА СЕ "СЕРВИРА" ХЛАДНА!

Quote Originally Posted by crveni View Post
    jbt, ja imam 6 povređenih ukupno od početka...

6. #306
    Dreamer
    Mar 2013
    Croatia
    469
    evo koga smo protivnika dobili u cetvrtfinalu 28 level gavurdag fc msm da imamo sanse za polufinale dosta smo jaci od njega nije nesto pretezno jak samo 155

njegova postava

u ligi je na drugom mjestu s 2 poraza mozda mu je liga slaba pa je na drugom mjestu

7. #307
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Tesna pobeda protiv tima kog sam pobedio 5-1 u prvom delu sezone...