Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 71 to 80 of 82
Like Tree36Likes

Thread: Nerealni rezultati

  1. #71
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by Sladjan_85 View Post
    Ma ovo veze sa vezom nema igra. Povedem 2:0 (ja 4:4:2 / on 3 / 2dml/dmr/3mc/2st) , dobijem povredu, zamenim njega i jos 2 igraca i za 2 minuta sva 3 se povrede a full health, popijem 2 gola od daleko slabijeg top eleven bota (nije pravi igrac) i vec izgubim volju za igrom. Veze sa vezom nemaju ni formacije, ni taktika, nista. Sve je random. A da ne pricam o kupu gde level 9 idu na level 1 i pobedjuju sa golmanom u napadu 9:0. Teska glupost od igre. Eto jedino sto je zarazna.
    AAAA sta ja da kazem....
    Nerealni rezultati-screenshot_25.jpgNerealni rezultati-screenshot_40.jpgNerealni rezultati-screenshot_55.jpg

    Nerealni rezultati-screenshot_66.jpgNerealni rezultati-screenshot_69.jpg
    lespa, Shadow, AC Milan 21 and 1 others like this.

  2. #72
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    25

    Najdox likes this.

  3. #73
    Dreamer AC Milan 21's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Prokuplje
    Posts
    346

  4. #74
    Rookie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    91
    toP eleven is sometimes bull.....

    Verstuurd vanaf mijn SM-G900F met Tapatalk

  5. #75
    Newbie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1
    ja neznam jeste primjetili ali definitivno utjece mjenanje pravog imena igraca na njegov kvalitet kasnije napadac sa 6 zvjezdica poslije mjenanja imena njega jednostavno nema kao da ga nemam u postavi sta kazete na to?prije toga je skoro svaku utakmicu davao go

  6. #76
    Newbie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1
    nisam skinuo slike ali samo da napomenem da sam kao zadnja budala trošio lovu na tokene i zakucao strašnu momčad da bi na kraju gubio utakmice od zadnjih levara bez ikakve logike...

    nikad više neću dati ni j****** centa na ovo sranje od igre, bome sam završio sa tim za vijeke vjekova!

    uostalom...kakva je logika od kupovine igrača sa extra rejtingom ako isti ne mogu napraviti nikakvu korist, čak šta više...j.stvar do kraja?!

    glupost neviđena..ali opametio sam se, odhebite sa idiotskim algoritmima m****ni
    Steppenwolf likes this.

  7. #77
    Newbie Željko Novakov's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    40
    Quote Originally Posted by Tobra View Post
    nisam skinuo slike ali samo da napomenem da sam kao zadnja budala trošio lovu na tokene i zakucao strašnu momčad da bi na kraju gubio utakmice od zadnjih levara bez ikakve logike...

    nikad više neću dati ni j****** centa na ovo sranje od igre, bome sam završio sa tim za vijeke vjekova!

    uostalom...kakva je logika od kupovine igrača sa extra rejtingom ako isti ne mogu napraviti nikakvu korist, čak šta više...j.stvar do kraja?!

    glupost neviđena..ali opametio sam se, odhebite sa idiotskim algoritmima m****ni

    Druze meni je ovo sad sesta godina kako igram i 46. sam nivo i opet mi nista nije jasno kao i vecini.Imas jaci tim ali dzaba,igrica je skroz pukla.

  8. #78
    MW3
    MW3 is offline
    Newbie MW3's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    14

    Angry

    Au ma ne igram ovo s**nje od igrice vise ! Fazon treba mi pobeda da izborim Ligu Sampiona za sl sezonu,likovi u ligi niko ne ulazi (bukvalno),svi igraci su im razbacini,neke nerealne(katastrofalne) formacije,golman igra napadaca,vezni igraju golmana,itd...+ imaju igrace sa 2 ili 3 zvezde,i deru me ko staru krpu.Ja imam normalno formaciju i prosek tima je 4 zvezde,ali ne ovo je namestena igra,da sad odem i uplatim im 100 evra dobijao bi protivnike za 5 levela vecih od mene,jeb*le vas pare vise.

    Nerealni rezultati-capture.png2.jpg

    Evo sad formacije: Leva je moja,Desna njegova i inace lik je neporazen u 23. kola

    Nerealni rezultati-form.jpg

    Nordeuse,znam da volis pare al aj pusti me da igram jeb*nu igricu!

    P.S.Vracam se na dobri stari FM

  9. #79
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MW3 View Post
    Au ma ne igram ovo s**nje od igrice vise ! Fazon treba mi pobeda da izborim Ligu Sampiona za sl sezonu,likovi u ligi niko ne ulazi (bukvalno),svi igraci su im razbacini,neke nerealne(katastrofalne) formacije,golman igra napadaca,vezni igraju golmana,itd...+ imaju igrace sa 2 ili 3 zvezde,i deru me ko staru krpu.Ja imam normalno formaciju i prosek tima je 4 zvezde,ali ne ovo je namestena igra,da sad odem i uplatim im 100 evra dobijao bi protivnike za 5 levela vecih od mene,jeb*le vas pare vise.

    Click image for larger version. 

Name:	Capture.PNG2.jpg 
Views:	110 
Size:	53.8 KB 
ID:	62003

    Evo sad formacije: Leva je moja,Desna njegova i inace lik je neporazen u 23. kola

    Click image for larger version. 

Name:	form.jpg 
Views:	110 
Size:	23.2 KB 
ID:	62004

    Nordeuse,znam da volis pare al aj pusti me da igram jeb*nu igricu!

    P.S.Vracam se na dobri stari FM
    Možeš ti ne znam koliko para da baciš na ovo, i dalje bi te trolovalo...

  10. #80
    MW3
    MW3 is offline
    Newbie MW3's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Možeš ti ne znam koliko para da baciš na ovo, i dalje bi te trolovalo...
    Ma ne,ja evo razmatram stvari i mislim se verovatno je Nordeus izmislio neku novu formaciju,a ovaj lik brze bolje uzeo i dobio me,garant je to msm ja verujem Nordeusu

Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast