Page 82 of 107 FirstFirst ... 3272808182838492 ... LastLast
Results 811 to 820 of 1066
Like Tree1585Likes

Thread: Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?

  1. #811
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    e to su bili dani stvarno jos kad se sjetim svaka 2 tjedna utakmica jedna u LP auuuu jedva ceko kad iz skole dođem doma LP nevjerovatno tada je Dinamo jedne sezone,to je bila zadnja gdje su samo 2 isla dalje a ostala 2 ispadala kad je Dinamo skoro proso dalje,bilo je svega tu Debrecen kad je igro pa AEK jaoooo

  2. #812
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Ja se sjecam da su Kosice iz Slovacke igrali ligu prvaka

    Dobro ove sto ti spominjes su sve iz liga petica...bilo je tu dobrih i koji nisu iz tih liga..sjecas se Rosenborga, 10 ili 11 godina za redom u Ligi prvaka igrali, Austrijski Sturm je bio dobar, jedne godine kad je bio onaj nakaradni sistem (prodjes jednu skupinu dalje u ligi prvaka pa ides u drugu) su jako jako dobro gurali, evo da se sjetim i jednog iz liga petice, Spanjolska Zaragoza, uff kakve navijace su imali
    Zaragoza je igrala Kup Uefa

  3. #813
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Zaragoza je igrala Kup Uefa
    Znam

    Nego da ne trolamo dalje, jos da spomenem..PETICA...OMG OMG OMG hhahahaha, ponedjeljak, Mico Dusanovic i hebena petica...zivio sam za taj ponedjeljak, jbte iako je prvi dan tjedna, skola ovo ono..uz peticu sve zaboravis haha

    Ova gomna sa youtuba su makli uvodnu spicu i vise je nema..aaaa a tako bi sad poslusao tu glazbu kad je pocinjala, nabije te nekim adrenalinom haha
    Sezona 27, Level 27


  4. #814
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    e to su bili dani stvarno jos kad se sjetim svaka 2 tjedna utakmica jedna u LP auuuu jedva ceko kad iz skole dođem doma LP nevjerovatno tada je Dinamo jedne sezone,to je bila zadnja gdje su samo 2 isla dalje a ostala 2 ispadala kad je Dinamo skoro proso dalje,bilo je svega tu Debrecen kad je igro pa AEK jaoooo
    Brate, to je bila sezona KAD JE SAMO PRVI ISAO DALJE...bili smo u grupi sa Ajaxom, Portom i Olympijakosom, i protiv Olya nam je trebala pobjeda od dva razlike da prodjemo dalje, igralo se na Maksimiru na -20 i zavrsilo je 1-1, jedini gol za nas je dao Maric, legenda Dinama tj onda Croatie
    Sezona 27, Level 27


  5. #815
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    to je bila ova sezona i povijesna pobjeda u Amsterdamu..pogodak Josipa Simica, brata od Daria..nazalost nikada nije imao neku karijeru..ozljede su ga zeznule skroz a onda je bio perpsektivna mlada nada Dinama.

    Sezona 27, Level 27


  6. #816
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    to je bila ova sezona i povijesna pobjeda u Amsterdamu..pogodak Josipa Simica, brata od Daria..nazalost nikada nije imao neku karijeru..ozljede su ga zeznule skroz a onda je bio perpsektivna mlada nada Dinama.

    legendarni lob Josipa Simica
    Aleksandar Ilok likes this.

  7. #817
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United

    Odlična igra na gostovanju u Litvaniji... Dva gola Kirovskog, Black i Bott po gol i asistencija, Haruna neprelazan u odbrani...

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-5.jpg
    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-6.jpg
    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-7.jpg

  8. #818
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    FK Partizan

    Pobeda na gostovanju u Nemačkoj juče... Wembo - prvi gol za klub, Borsi sa distance za konačan rezultat...

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-1.jpg
    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-2.jpg

    Danas još jedna važna pobeda kod kuće... Borsi - 4 gola na 4 utakmice, Dimitrov - 4. osmica zaredom, sva tri MC ocenjena osmicama

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-3.jpg
    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-4.jpg

    Povrediše mi Lainovića

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-5.png

    3 boda daleko od LŠ...

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-6.jpg
    Shadow, Mateo Šimunović and Crni like this.

  9. #819
    Dreamer Mateo Šimunović's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    373
    Pa jbg sta cu mislit o njima kad ih nisam imo prilikd gledat ja sam od 2006 nogomet pratio kad je bilo SP sa 6 god,a klub sam od malena Real znam da mi je Raul bio zakon,a jbg sta cu za Goteborg kad su sad nula jedva cujem za njih pa nisam cito o njima,a npr. O Nothingam forestu ili Ledsu znam ponesto
    BTW. DANAS uzvrat jurimoo po finale Lige prvakaaaa
    Macva FC and Aleksandar Ilok like this.

  10. #820
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United

    Klub je napustio napadač Ali EL SAYED posle 27 odigranih utakmica i samo 6 postignutih golova... Kao i njegov zemljak Hani HAMDY pre par sezona, nije bio baš efikasan... Umesto njega promovisan je igrač iz omladinskog pogona, levi vezni Daniel HERCOD iz Lihtenštajna... Ni on se neće zadržati dugo, tek da overi utakmicu za klub...

    Sezona 60-16. Novembar - Kako vam ide?-1.jpg
    NTNK and Shadow like this.

Page 82 of 107 FirstFirst ... 3272808182838492 ... LastLast