Page 167 of 177 FirstFirst ... 67117157165166167168169 ... LastLast
Results 1,661 to 1,670 of 1765
Like Tree3834Likes

Thread: Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?

  1. #1661
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    MAČVA FC Uprava i igraci kao i navijaci kluba BOCA JUNIORS ti cestitaju na osvojenoj TROSTRUKOJ KRUNI,a isto tako cestitamo i NTNK UNITED-u za dobre rezultate ove sezone,osvojena liga,finale Lp te 1/2 finale Kupa sto je svakako uspjeh,nadam se da cemo i iduce sezone gledat bar 1 vase finale iako prizeljkujem oba vasa međusobna finala i da budete skupa u ligi
    NTNK, Macva FC and t11_fan like this.

  2. #1662
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Macvo jel ti sponzor Mts telekom? cestitam

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮

  3. #1663
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951

    I sta reci posle ovoga, pa tako je Macvaaaaaaaaaa :-))))). Hvala ti Milane za izvanrednu utakmicu i mislim da rezultat nije realan ( trebalo je da bude 10:2 :-)))))) ) Sledece sezone u nove pobede i nadam se opet nasem novom finalu. Hvala svima koji su podrzali FC Macvu

    Idemooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #1664
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435

    Talking Liga prvaka

    Kakva maestralna pobjeda u finalu! 4-0 kao od šale. Na poluvremenu je statistika udaraca bila 0/0-10/5 za mene
    Kud sam pravio post baš ispod Mačve, moj trofej LP izgleda kao kikiriki kraj njegove trostruke krune
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-cf63-l9-cl-finals.jpg
    Ex top eleven player


  5. #1665
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    Jakarta, Indonesia, Indonesia
    Posts
    31
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Ivan Isplativije ti je preprodavati free agent-e ako ih nego uzeti posudbu iz banke. Mislim da na tvom nivou nema puno aktivnih igrača pa kupovina takvih igrača ne bi trebala biti problem
    Izvini sto te smaram, ako bi mogao da mi malo pojasnis ovaj tvoj post . Koji su to fee agenti i sta to vidim ljudi menjaju klubove i tako dalje, uzimaju neke sa brdo tokena, ovaj macva npr, ako sam dobro razumeo. Imam onu oopciju kao slobdni klubovi ali tu su mi svi nivo 1 i probao sam da uzmem novi ali dobijem 5 tokena i to je to. I jos jedno pitanj jel mogu da predjem na taj balkanski server i kako uopste da vidim na kom sam.
    Macva FC likes this.

  6. #1666
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Jesi li na ovaj mislio

    Idemooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  7. #1667
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by moreplovac View Post
    Izvini sto te smaram, ako bi mogao da mi malo pojasnis ovaj tvoj post . Koji su to fee agenti i sta to vidim ljudi menjaju klubove i tako dalje, uzimaju neke sa brdo tokena, ovaj macva npr, ako sam dobro razumeo. Imam onu oopciju kao slobdni klubovi ali tu su mi svi nivo 1 i probao sam da uzmem novi ali dobijem 5 tokena i to je to. I jos jedno pitanj jel mogu da predjem na taj balkanski server i kako uopste da vidim na kom sam.
    Free agenti su uglavnom igrači koje timovi nisu mogli ili hteli prodati, nego su samo raskinuli ugovor s njima...
    To što ljudi menjaju klubove su u stvari profili (ne pravi naravno)... A ti možeš sa istim profilom da menjaš klub svakoh 28 dana (1. sezona), ali samo za 2 nivoa manji klub bez vlasnika (bot)

    A evo ti link za forum temu, kako da nađeš koji si server...
    http://forum.topeleven.com/tutorijal...ru-igrate.html
    Otvoriš command prompt i kucaš netstat... jedan od reziltata će biti sličan ovom i zaokruženi broj je tvoj broj servera...
    Sezona 61 - 14.Decembar - Kako vam ide?-8.png
    Last edited by Steppenwolf; 01-09-2015 at 02:40 PM.

  8. #1668
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    Jakarta, Indonesia, Indonesia
    Posts
    31
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Free agenti su uglavnom igrači koje timovi nisu mogli ili hteli prodati, nego su samo raskinuli ugovor s njima...
    To što ljudi menjaju klubove su u stvari profili (ne pravi naravno)... A ti možeš sa istim profilom da menjaš klub svakoh 28 dana (1. sezona), ali samo za 2 nivoa manji klub bez vlasnika (bot)

    A evo ti link za forum temu, kako da nađeš koji si server...
    http://forum.topeleven.com/tutorijal...ru-igrate.html
    ziv bio kup osvojio

  9. #1669
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ladno nisam više server 150, prebacili me na server 221...

  10. #1670
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Moreplovac
    Free agent (FA) je slobodan igrač bez ugovora, to ti je možda poznat termin i iz drugih nogometnih igara. U top elevenu FA uvijek ima 3* jer je igra tako programirana. Na aukciji takav igrač se prepoznaje po tome što desno pored vrijednosti piše mala oznakica (F).
    Npr. James Milner, MR, 29, 12.32M(F)
    Kad kupiš FA, ne plaćaš klubu odštetu, tako da je zarada u tome što čim ga kupiš, staviš ga na prodaju zaradiš bar 90% njegove vrijednosti.
    Server se ne može promijeniti (koliko ja znam), jedino možeš preći na balkanski ako ti neko da/proda profil sa aktivnim klubom na tom serveru ili da kreiraš novi profil, dodaš za prijatelje isključivo one koji su na tom serveru, onda ti netko od njih pošalje zahtjev za igru, pokreneš ju i to bi trebalo biti to. Tako je stvorena i funkcionira OMA liga na serveru 57.
    @Mačva da, izgledao mi je kao neki premium grb pošto je mala slika, nisam mogao vidjeti da je to u biti kreirani grb. Hvala
    Macva FC likes this.
    Ex top eleven player